Skocz do zawartości

Nowości lotnicze skala 1/35 i większe


mirage3

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.04.2023 o 20:00, robertmodelarz napisał:

1/32 Douglas A-20G Havoc Over Europe firma Hong Kong Models 01E039

 

32nd%20scale%20A-20G%20Havoc%20Item%2001E039%20900.jpg

W Listopadzie w Telford można było podziwiać ramki (raczej testshooty) Jeśli ktoś miał do czynienia z HK to nie będzie zawiedziony jakością 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kzugaj napisał:

W Listopadzie w Telford można było podziwiać ramki (raczej testshooty) Jeśli ktoś miał do czynienia z HK to nie będzie zawiedziony jakością 


Mając w rękach nieco późniejsze testshoty powiem więcej - to jest najlepszy model HK i widać po nim jakościową ewolucję ich wyrobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

(edytowane)     I znowu złapałem się na tym, że tak jak inni napisałem o skali 1/32 w Nowości lotnicze skala 1/35 i większe, zamiast w Nowości lotnicze w skali 1/32   no to przeniosłem. 

               . Te skale tak naturalnie przeplatają się ze sobą jak liście i kwiaty w naturze, to proszę o  dyspensę na omyłkowe wpisy. Zwolennicy każdej z tych skal zawsze żyli ze sobą w pokoju.  Huey -  symbol miłości i pokoju pomiędzy 32 a 35                                     :   )                                              (fot.gannett-cdn.com) 635822437101715154--Huey-helicopter-4.jp

Edytowane przez panmopsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2023 o 17:37, Wojtu204 napisał:

Szykuje razem z kawałkiem lotniskowca Akagi Bridge W/flight Deck & Nakajima & B5N2 Kate

https://www.themodellingnews.com/2023/05/border-models-135th-scale-akagi-bridge.html#more

 

Edytowane przez robertmodelarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasugerowałem się "kolejny Apacz z Menga tym razem w wersji D".  Wyraz: kolejny i Meng wywołało moje zdziwienie i ten znak zapytania. Sprawa jasna: w końcu Meng pokazał testowe wypraski swojego zapowiadanego Apache.  Takom już jakiś czas temu zaczął sprzedaż swoich wyprasek. I to właśnie wersji D a wcześniej wersji E różnych odbiorców. Czy Meng liczy, że pieczątka od Boeinga na pudełku automatycznie rzuci rynek na kolana ? Ale cieszę się, że w końcu będzie można (za jakiś czas kiedy model znajdzie się w sprzedaży) zrobić konfrontację pomiędzy firmami. Takom wypuścił Apache E dając szansę Mengowi na Apache D. Ale Meng zaspał, nawet opcja składania łopat u konkurenta nie przeszkodziła Takomowi wydać tego samego wcześniej. W sumie i ten Azja i tamten Azja ale liczyłem na jakieś współzawodnictwo. W marcu żartobliwie napisałem: "Jest Takom.  Menga nie ma. Zanim on się pojawi Takom wypuści Mi-28 a sami Chińczycy postawią pole namiotowe na swoim kawałku Księżyca" no i pomału zaczynają ten księżycowy temat realizować a ja mam nadzieję, że warto będzie czekać na jesienne (?) pojawienie się w sprzedaży nowego  Longbow'a 

Edytowane przez panmopsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, panmopsik napisał:

Zasugerowałem się "kolejny Apacz z Menga tym razem w wersji D".  Wyraz: kolejny i Meng wywołało moje zdziwienie i ten znak zapytania. Sprawa jasna: w końcu Meng pokazał wypraski swojego zapowiadanego Apache.  Takom już jakiś czas temu pokazał i zaczął sprzedaż swoich wyprasek. I to właśnie wersji D a wcześniej wersji E różnych odbiorców. Czy Meng liczy, że pieczątka od Boeinga na pudełku automatycznie rzuci rynek na kolana ? Ale cieszę się, że w końcu będzie można (za jakiś czas kiedy model znajdzie się w sprzedaży) zrobić konfrontację pomiędzy firmami. Takom wypuścił Apache E dając szansę Mengowi na Apache D. Ale Meng zaspał, nawet opcja składania łopat u konkurenta nie przeszkodziła Takomowi wydać tego samego wcześniej. W sumie i ten Azja i tamten Azja ale liczyłem na jakieś współzawodnictwo. W marcu żartobliwie napisałem: "Jest Takom.  Menga nie ma. Zanim on się pojawi Takom wypuści Mi-28 a sami Chińczycy postawią pole namiotowe na swoim kawałku Księżyca" no i pomału zaczynają ten temat realizować a ja mam nadzieję, że warto będzie czekać na jesienne (?) pojawienie się w sprzedaży nowego  Longbow'a 

Wszystko pięknie , ale ja jak już napisałem czekam na wersję A , jak się tylko pojawi zakupię ją i zrobię dokładnie  z nocy 16/17.01 1991 podczas uzbrajania w konfiguracji heavy czyli 16 razy Hellfire na wszystkich węzłach podwieszania💪.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.