Skocz do zawartości

Akcesoria do trucków z "Kuchmodel"


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli administracja forum zgodzi się na zamieszczenie oferty z akcesoriami, firma Kuchmodel takową zamieści.

 

Jeżeli dostanę ostrzeżenie to trudno, ale admin nie ma nic do gadania , Kuchmodel, musi wystawić swoja ofertę na tym forum i tyle.

 

Nikt nic nie musi ... przyzwoitość i grzeczność wymaga zapytania sie o pozwolenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

,,Z kartonu wykonane są wszystkie blachy ryflowane, siatki i żaluzje. Po wycięciu laserem mają kolor brązowaty i są zaimpregnowane clearem."

 

I tu moje pytanko. Można to malować farbami i lakierami samochodowymi?

 

Oczywiście można malować. Akcesoria są tak zaimpregnowane, że można pomylić je z plastikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu Mateuszu, wiem, ze trzeba się zapytać, ale było by głupotą(może nie głupotą co złym pomysłem) zabronienie wystawienie oferty, przecież dzięki takiej ofercie na forum dużo modelarzy będę miało części które"urealniają" nasze ciężarówki/modele. Mi osobiście najbardziej podobają się części gumowe, ale czy będą tzw. Fartuchy(jeden wielki chlapacz w naczepie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wybacz Tornado moja nie uwaga .

 

Wybaczyłem

 

Mi osobiście najbardziej podobają się części gumowe, ale czy będą tzw. Fartuchy(jeden wielki chlapacz w naczepie)?

 

Wczoraj rozmawiałem z producentami, w przyszłości mają powiększyć asortyment. Narazie nie mają z czego wziąść wymiarów, musieli by mieć sklejone podwozie ze zderzakiem. Dotyczy to również dywaników podłogowych innych maerk, trzeba by im wysłać podłogę konkertnego modelu to zwymiarują ją i dorobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a już liczyłem ze będę miał dywanik i fartuch gumowy do naczepy. Tak się zastanawiam, to podanie wymiarów na fartuch, nie było by problemem, bo to jest prostokąt, gorzej z dywanikiem , ale to tez można wymierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Wiadomo już kiedy wyjdą na rynek te akcesoria nie mogę się już doczekać fajnie by było jak by mieli wszystko to co KFS

Pozdrawiam Michał

 

Pomarzyć zawsze można. Mówmy o rzeczach realnych heh

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Może za mały zbyt mieli. Ale sami są sobie trochę winni bo wystarczy zobaczyć na forum że najwięcej ludzi buduje modele Scanii a oni z tego co pamiętam nie mieli dodatków do Scanii tylko chyba do DAF-a, Volvo i MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak to mówią "jescze nikt nie narodził się co by wszytkim dogodził"

Pamiętam jaki swego czasu był szum o blachy ryflowane, a od producenta wiem, że sprzedaż ich można było policzyć na palcach jednej ręki

Z tego co wiem firma zawiesiła produkcję akcesorii na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki, ale jakoś się w tym nie orientuję. W jakiej skali szukać bo w 1:24 to raczej nie znajdę?

http://www.martola.com.pl/pl1/produkty28619/engrave_plate_88_x_57mm_pattern_10 da radę do modelu ciężarówki??

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aber ma w swoje ofercie blachę ryflowaną do modeli 1:24 . Kiedyś była taka aukcja na allegro z tą blachą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.