Skocz do zawartości

Akcesoria do trucków z "Kuchmodel"


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Tzw. Chodzi mi o to że była aukcja z tą akurat blachą Teraz pewnie dalej jest w ofercie Abera,tylko trzeba poszukać ,jak nie w Martoli to gdzie indziej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Witam!

Mam kontakt z firmą KUCHMODEL. Dywaniki i chlapacze do Scanii seri 4 są w trakcie projektowania. Myślę, iż wkrótce wyjdą.

Na razie trzeba się cieszyć z tego co wyprodukowali, a mają tego nawet dużo.

Link do produktów KUCHMODELU: http://allegro.onet.pl/show_user_auctions.php?uid=4713066

 

Ważne, że KUCHMODEL żyje i robią bardzo ciekawe produkty i przynajmniej nie trzeba zamawiać z KFSu czy z innej zagranicznej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam wszystkich!

Nie wiedziałem czy mam tworzyć nowy temat, postanowiłem napisać tu.

Od dłuższego czasu przeglądając modele trucków myślałem sobie "fajnie by było jakby można kupić opony z innym bieżnikiem niż te, które proponuje nam ITALERI". Parę dni temu tknęło mnie, że firma KUCHMODEL mogłaby wyprodukować formatkę gumową, na której laserem wycięte by były wzory bieżników znanych marek.

Powstał szybki, prosty projekt zastosowania tego produktu:

kuchmodel.jpg

Po rozmowie telefonicznej z Panem Robertem doszliśmy do porozumienia, że jest możliwość wyprodukowania całej opony z wzorem bieżnika ( pełna w środku, czarny sylikon ) lub samego bieżnika ( pełna opona bez ścianek bocznych, operacja cięcia i wklejenia; czarny sylikon ). Powstało tylko pytanie - czy znajdą się chętni na taki produkt?

Wiadomo, wyprodukować można, tylko żeby znaleźli się jeszcze kupcy.

Także w tym temacie proszę o komentarze i uwagi odnośnie produktu.

Dokładny projekt jest w trakcie opracowania.

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły pomysł zwłaszcza że bieżnik Italeri nadaje się raczej na oś kierowaną bo w realu opona na oś napędową ma bardziej "pocięty" bieżnik. No to może jeszcze Low Decki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.