Jump to content

Recommended Posts

Nie muszę,czekam na propozycję.Co nie zmienia faktu że potrzebny mi kompresor i całe oprzyrządowanie.Tak czy inaczejAtlis,czekam na sygnał

• Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam że post pod postem.Ale bardzo mi pomogliście,naprowadziiście.Dzieki za starania Solo {chyba wybiore Twoją opcję).Dzieki za oddzew Cooper,

Spróbój mnie mimowszystko przekonać że Twój wybór jest lepszy.Potrzebuje dobrego sprzętu i dlatego Panowie zawracam Wam głowę.Jest kasa,można spróbować.Tym bardziej że w czeka F-15 Raa;m na malowane

Pozdrawiam

Arek

Pytanie do użytkowników kompresora AS-186 + butla 3L.

Czy jest głośny i na ile minut malowania mniej więcej starcza 1 nabita butla?

To zależy gdzie z nim będziesz pracować. Co do butli - kompresor utrzymuje w butli stałe ciśnienie, zależy od tego jak i czym będziesz malować. Może być, że pomalujesz kilka elementów bez tego, by się włączył i może być, że raz naciśniesz spust i się włączy.

@jajnik kupiłem ten kompresor przez licznych tu na forum użytkowników zachwalany. Wczoraj przyszedł i pierwsze wrażenie.... fajne maleństwo. Kolejny etap to włączenie i tutaj drugi raz zaskoczenie. Jakie to ciche. Mam mieszkanie w bloku. 52m2. Dzieciaki spaly jak o 23 to włączyłem i bloga cisza. Naprawdę jest na tyle cichy że praca w mieszkaniu w bloku nie sprawi nikomu dyskomfortu.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.