Jump to content
Tomek Mroczkowski

Kwiatki z Allegro ;)

Recommended Posts

Jeżeli odczuwasz trud podczas sklejenia dobrego modelu to poco

sklejasz zbieraj znaczki

Komuś się chyba zera pomyliły, a najlepsze jest to, ze już ktoś kupił Idę swojego TG-130 za 500zł opchnąć

Gdzie widzisz, że ktoś kupił?

Były podobne aukcje że sprzedanymi pozycjami. Firma już poprawiła politykę cenową i jest nieco ponad 100zl za tg-180k

Tymczasem, panie i panowie, jeśli nie osiągnięcie na modelach tego co tu: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6851631942

To możecie zapomnieć o "światowym poziomie"

Model jak model (każdy robi jak umie i może chcieć za to tyle pieniędzy ile chce - wolny rynek), ale opis to dopiero dzieło sztuki

Sami wiecie ile jest pracy przy sklejaniu wyprasek!

: cieniowanie , wash slady eksploatacji, o sklejaniu wyprasek nie wspomne + plukanka chemiczna dla wyplowienia lakieru od slonca :

nie zły bajer ,cieniowanie chyba oczu

Ta cena nawet mnie nie bawi, liczy po prostu na frajera który się nie zna.

Ale z opisów to mam ubaw. Naprawdę, w życiu nie kupiłbym nic z aukcji opisanej w ten sposób, jeżeli sprzedawca tak nonszalancko podchodzi do opisu oferty to jak nonszalancko musi wyglądać towar, wysyłka, kontakt. Ze komuś nie jest wstyd coś takiego publicznie wystawiać.

Widziałem jeszcze aukcje, sprzedam model do sklejenia ale może brakować części, sprzedaje to co jest na zdjęciach. Cena 1/2 nówki a na zdjęciach resztki po modelu, 10% wszystkich części i oczywiście tekst "Czytać uważanie aukcje, sprzedaje tylko to co jest na zdjęciach"

Sprzedający po prostu nie potrafi się wysłowić po polsku, ja czytając opis doznałem skurczu oczu.

Ciekawe, że wyświetla się, że 5 osób licytuje w aukcji, ale nigdzie nie widzę tej listy.

Allegro po tych swoich zmianach to wielkie dziadostwo zaczyn być

Ja bym też nie kupił nic od 90% modelarzy sprzedających i oferujących wykonanie modelu. Wychodzą oni z założenia, że ich praca nie jest wiele warta i jedyną strategią sprzedaży jaką potrafią obrać to wycenić się jak najniżej i dopasować do ceny poziom wykonania. Potem zdziwienie, że rynek gotowców na ebay zdechł...

Model z licytacji furory nie robi. Szczególnie na forach modelarskich, ale trzeba przyznać, że to co robi na Was wrażenie to kierunki wykreowane w hermetycznych modelarskich grupach. Ludzie spoza modelarstwa, a tylko tacy są w stanie zapłacić sensowne pieniądze za gotowca, nie mają pojęcia o tym co jest wg. Was na czasie. Na widok czegoś w rodzaju modulacji powiedzą, że farba jest źle położona.

To ile i za co to mniejsza z tym, komuś się podoba komuś nie , jedynie zalatuje tu oszustwem bo model wyglada na Academy z bebechami a pokazane pudełko z bebechami Kirina...

Ciekawe, że wyświetla się, że 5 osób licytuje w aukcji, ale nigdzie nie widzę tej listy.

Ale jak zajrzysz na listę przedmiotów sprzedającego, to tam już jest napisane "nikt nie licytuje". Być może 5 osób zalicytowało, ale sprzedający usunął ich oferty, a na stronie przedmiotu oferty usunięte wciąż się liczą.

Tak tak, patrzyłem, dlatego pisałem o allegrowym dziadostwie

Ostatnio jest jakaś moda na zaniżanie ceny produkty, a potem naliczaniu sobie na wysyłce ;p

(ps. to mój pierwsz post, siema!)

Dlatego, że prowizja naliczana jest od ceny sprzedaży a można sprytnie naliczyć cenę pakowania, obsługi itp.