Jump to content
PKD4GA

Lotnicze nowości 1:144

Recommended Posts

juz znalazłem, Revell

Jest też Zvezda. Te same części. Różnica tylko w malowaniach: u Zvezdy prototyp biało-niebieski (trudny do namalowania, bo trzeba idealnie zgrać malowanie z kalkami), w Revella cztery białe z niebieską linią. Revell daje ramki okien w kalkach. Zvezda tańsza.

I Zvezda. Ciekawe który lepszy? Miał ktoś styczność z obydwoma? No to już mam odpowiedź

I Zvezda. Ciekawe który lepszy? Miał ktoś styczność z obydwoma? No to już mam odpowiedź

Zvezda i Revell to jeden i ten sam model. Różnica jest tylko w kalkomanii, pudełku oraz kolorze tworzywa. Zvezda jest szara, Revell biały. Tworzywo Revella raczej lepsze jakościowo. Acz to raczej różnica dla wybrednych. Część zestawów Zvezdy miała zwichrowane skrzydła, ale aktualnie kleję ten model i nie ma żadnych problemów - spasowanie wręcz idealne. Natomiast kalkomania w modelu Zvezdy nadaje się li tylko do śmietnika, nie dość, że zamiast białego jest żółta, to jeszcze film kompletnie z innej bajki - powinien być przezroczysty, a jest zielony .

Miałem obydwa, ale Zvezdę sprzedałem. Revell jest droższy, ale ma ładne kalkomanie i tworzywo koloru białego, co nie jest bez znaczenia, gdy chce model pomalować na biało.

i tworzywo koloru białego, co nie jest bez znaczenia, gdy chce model pomalować na biało.

to nie problem surfacer załatwia sprawe a rożnica w cenie znaczna

Zvezda i Revell to jeden i ten sam model. Różnica jest tylko w kalkomanii, pudełku oraz kolorze tworzywa. Zvezda jest szara, Revell biały. Tworzywo Revella raczej lepsze jakościowo. Acz to raczej różnica dla wybrednych. Część zestawów Zvezdy miała zwichrowane skrzydła, ale aktualnie kleję ten model i nie ma żadnych problemów - spasowanie wręcz idealne. Natomiast kalkomania w modelu Zvezdy nadaje się li tylko do śmietnika, nie dość, że zamiast białego jest żółta, to jeszcze film kompletnie z innej bajki - powinien być przezroczysty, a jest zielony .

A kiedy kaleczki do jaków(LOT) się pojawią ??

Na dniach. W Techmodzie poślizgi jak zawsze... . Miały być ponad miesiąc temu. Ale jest jak jest. Nie mam na to wpływu.

A co z Vulcanem GWH? Jest już dostępny?

Na dniach. W Techmodzie poślizgi jak zawsze... . Miały być ponad miesiąc temu. Ale jest jak jest. Nie mam na to wpływu.

A An-2 "Milka"?

A An-2 "Milka"?

Heh, 'patrz tekst powyżej' - nie mam na to wpływu. Poszło do druku kilka miesięcy temu Szczerze? Nie liczyłbym, że w tym roku będzie.

W Techmodzie poślizgi jak zawsze...

Podobno po Nowym Roku sytuacja ma się poprawić i będzie szybciej. Taką bynajmniej mam nadzieję...

W Techmodzie poślizgi jak zawsze...

Podobno po Nowym Roku sytuacja ma się poprawić i będzie szybciej. Taką bynajmniej mam nadzieję...

Tak, wiem. Od stycznia wraca 'personel' ;)

Nie, nie jeden. Są wszystkie, tylko jpg jest z wcześniejszej wersji. Później podmienię pliki - zwykłe przeoczenie

Ukazała się zapowiadana nowość z EE.

W dwóch odsłonach

Cena na ebay ok 28$.

Teraz tylko czekamy na kalki LOT'u.

f5f7760f62fd13eamed.jpg

134c7169007ead8fmed.jpg

Wow, super. Z tego polarnego to już można zrobić polskiego wojaka, tylko numerki i szachownice dodać

Post pod postem ale rozumiem, że kolegom ręce zdrętwiały z wrażenia

Mamy w końcu F-16 Revella

8241486353_2e2f1a217b.jpg

Kilka słów, a w zasadzie a few words i kilka fajnych zdjęć zawartości pudełka można znaleźć tu: antsizedman.blogspot.com.

Widziałem wczoraj ten modelik. Dziwne, że jeszcze się nie pojawił w Polskich sklepach.

Jakość superowa i malowanie takie całkiem inne. Ciekaw jestem czy ceną dorówna nowym f-15 i f-18