Jump to content

Lotnicze nowości 1:144

Recommended Posts

• Replies 944
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Szczegółowe detale można sobie tutaj obejrzeć:    

Ja już przeglądałem ceny, ale na razie się wstrzymuję, choć nie wiem jak długo wytrzymam?. Najtaniej znalazłem na jebaju za 380 z przesyłką, norma to minimum 400 albo odpowiednik 100 ojro.

Do An-224 idealnie będzie pasował Buran w 1:144 firmy ARK. https://www.britmodeller.com/forums/index.php?/topic/235033245-1144-buran-spacecraft-by-ark-models-test-modelspruesbox-art-release-decem

Posted Images

2 godziny temu, zloty napisał:

To po co ci kolejny ??

Po części tak, ale dysponując kalkami firmy AviaDecals można w sumie pokusić się o wykonanie dwóch wersji modelu,  jednego klasycznego a drugiego np w barwach instytutu badawczego 

Edited by Tazman79
Godzinę temu, grane napisał:

Po za tym pierwszy Revell (04958) ma podane na pudełku "227 parts", a ten "tańszy" "114 parts" więc pewnie ma okrojone wnętrze.

Już wiem skąd ta cena, model jest wyłącznie w wersji lotnej...

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Wpadło mi już w łapki nowe wydanie MiG-21bis od Eduarda. Sam plastik to znany i lubiany temat, ale polecam zwrócić uwagę na nowe malowania, są cudne. W saszetce zmieścili sowieckiego gieroja z Afganistanu, kolorowego Libijczyka, low-visowego Chorwata, żółciutkiego Węgra i oczko w głowie, czyli gdyński 0880 z herbem mojego rodzinnego miasta na kadłubie. Mimo skali, ten herb tam widać, tego mi było trzeba do szczęścia :D Widać skok jakościowy względem kalkomanii pakowanych kilka lat temu do Dual Combo.

Mam teraz trzy modele ołówków i nadwyżkę kapitalnych malowań, a planowałem tylko dwa srebrne poloniki...ech, klęska urodzaju :D 

• Haha 1
  • 1 month later...