Jump to content

100 Lat polskich skrzydeł

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 607
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Może  skrzydła to za wiele powiedziane ale szachownica jest. Wiatrak z szachownicą 1:35 od Trumpka Mi-24     Mi-8 Trumpeter 1:35  

Mig-29 stworzony na prezent dla kolegi

Posted Images

Może  skrzydła to za wiele powiedziane ale szachownica jest. Wiatrak z szachownicą 1:35 od Trumpka Mi-24

VVST5hv.jpg?1owvb71A.jpg?1

Mi-8 Trumpeter 1:35

kN7KdEz.jpg?1kvnchSd.jpg?1

Edited by KRL
  • Like 5

Bf-108 Tajfun - Heller wzbogacony o blachy Parta. Kalka-Techmod 1/72. Malowany Humbrolami, pędzlem. Farba dorabiana na oko na podstawie zdjęć więc może odbiegać od rzeczywistości. Model złożony dawno temu, nie pamiętam dokładnie kiedy.

DSC08143.JPG

Mig, czym Ty te zdjęcia robisz, pudełkiem po butach ? Planujesz udzielać się w sieci, to polecam zaopatrzyć się w coś, co robi odpowiedniej jakości zdjęcia.

Poza tym kolekcja poloników bardzo ładna.

3 godziny temu, Pires napisał:

Mig, czym Ty te zdjęcia robisz, pudełkiem po butach ? Planujesz udzielać się w sieci, to polecam zaopatrzyć się w coś, co robi odpowiedniej jakości zdjęcia.

Poza tym kolekcja poloników bardzo ładna.

Dzięki.

Zdjęcia robię telefonem. Z dzisiejszego punktu widzenia to mój telefon to już zabytek.

Jak-3 - Zvezda, kalkomania - Model Maker Decals, malowany Humbrolami, Pactrami, Hatakami, pędzlem.

DSC08147.JPG

I starszy kolega Jak-18 - Amodel, malowany Humbrolami, pędzlem. Model wykonany dawno.

DSC08146.JPG

Edited by mig
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Orzeł i Tygrys
Modele leciwe, ale po lekkiej rewitalizacji.
Wrzucam tak trochę dla odświeżenia tematu
 DSC_0027.JPG.4caf0a5e5faae1906bcdf8f07c231f7d.JPG

Edited by Grzes
  • Like 1
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

IS-1 Sęp - Polskie Szybowce/PZW 1/72 Model robiony w ramach projektu grupowego "Szybowce" na tym forum

DSC00908.JPG

Jak-1b - Armahobby Model kit 1/72 Od siebie dodałem pasy fototrawione z AML do fotela. Model składał się jak klocki lego poza osłoną kakpitu, która trochę nie pasowała. CA załatwił sprawę. Montaż podwozia, tak demonizowany, przebiegł sprawnie i bezproblemowo . Malowany Hatakami, pędzlem.

DSC02200.JPG

• Like 1
  • 2 months later...

Witam serdecznie, to moje potworki, wykonane w okresie od 5.03.19 do teraz  ( w tym dniu rzuciłem palenie i postanowiłem spróbować skleić kilka ....) więc przy aprobacie żony i dzieci zaczęło się, sklejam 1/72 tylko z szachownicą:

fokker arma hobby pędzel

20200429_204526.jpg

albatros wystrugany z takiego podwójnego zestawu italerii - kalki z modelmaker, se5a nie wyszedł :-(20200429_204541.jpg

Edited by myszaty

MiG-29UB "4105" Trumpeter 1:32

Sxez97o.jpg?1

• Like 3
  • 1 month later...

ICM Spitfire Vb 1/48. Pilotowany przez generała brygady Franciszka Kornickiego - wybranego symbolem na 100 lecie RAF

dalixan_181211_5c101ac326886-1600x900.jpg

Edited by Dalixan
Poprawiono dane po sugestii Slawka_26869

Ja w kwestii formalnej: nie Franciszek Kórnicki lecz Franciszek Kornicki (od 28 września 2018 - Generał Brygady)

• Thanks 1
1 minutę temu, Slawek_26869 napisał:

Ja w kwestii formalnej: nie Franciszek Kórnicki lecz Franciszek Kornicki (od 28 września 2018 - Generał Brygady)

Sławek dziękuję, słownik w telefonie zawiódł. Poprawiam.

Morane Saulnier MS 406 C1 (HobbyBoss 1/72)

4872.jpg

PZL P.7a (Arma-Hobby 1/72)

4940.jpg

PZL P.6 (Arma-Hobby 1/72)

4963.jpg