Jump to content
Avi

Są tu jacyś KIBICE (sportowi)?

Recommended Posts

Czołem.

Tak mnie wczoraj (po powrocie z meczu) naszło coby założyć ten temat. Wszak, oprócz tego, ze jesteśmy modelarzami, pasjonujemy się tez innymi rzeczami W tym również sportem Wiem, że jest nas tutaj trochę (kilku?, a może więcej?) kibiców. Przemo1ck to wiadomo - Korona Kielce, Koledzy z Częstochowy to Włókniarz (vide podpisy). A ja to oczywiście fanatyk Polonii Bytom !!! Jest ktoś jeszcze? Jakim klubom kibicujecie?

Edited by Guest

Legia Warszawa

No to powodzenia w walce z hołotą z ITI

Robert Kubica!!!

Tiaaa, miałem na myśli KLUBY. Kubicy to kibicują teraz nawet emerytki Oczywiście dopóki jest o nim głośno (tak jak z Małyszem)

Chodzi mi o 'prawdziwych' kibiców, takich, którzy chodzą na mecze. A nie tych (nie ujmując im niczego), którzy 'kochają' np.: Kubicę, bo jeździ teraz w dobrym teamie i jest sławny oraz popularny. Ja chodzę na mecze Polonii od 24 lat. Pamiętam dawną ekstraklasę, ale też i smak III ligi

Edited by Guest

Ja tam nienawidzę piłki nożnej, na szczęście są inne dyscypliny.

Ja tam nienawidzę piłki nożnej, na szczęście są inne dyscypliny.

Witaj w klubie "jedyny słuszny" sport to MTB!

Nie wiem czy wiecie ale są jeszcze takie dyscypliny jak hokej, siatkówka czy koszykówka, które też mają rzesze kibiców

Jeszcze zależy czy kibice czy kibole, kibice oglądają mecze w TV kibole wchodzą na stadiony...

KOTWICA KOŁOBRZEG!!!!!!!

Jeszcze zależy czy kibice czy kibole, kibice oglądają mecze w TV kibole wchodzą na stadiony...

siła stereotypu...

Arsenal Londyn - z chodzeniem na mecze jest mały problem

KOTWICA KOŁOBRZEG!!!!!!!

Przesadziłeś. A po drugie chciałbym zobaczyć jak co tydzień oglądasz mecz Kotwicy w TV

Ostatni nasz mecz, po 2 minutach meczu Kołobrzeżanie rzucali trybunami.

Akurat to w tv widziałem...

U nas nie da się rozegrać normalnego meczu.

Witam!

Kibicuję Śląskowi Wrocław, co prawda nie pamięam kiedy ostatni raz byłem na meczu (paręnaście lat), ale sercem jestem z drużyną. Może się na wiosnę wybiorę na stadion (teraz brak czasu).

Juventus Turyn, Lech Poznan

ITI, powodzenia w walce z kibicowska hołotą na ległej.

Ruch Chorzów ponad wszystko ,normalny kibic nie bandyta stadionowy to siła bandyci z....wiadomo out

Juventus Turyn, Lech Poznan

ITI, powodzenia w walce z kibicowska hołotą na ległej.

Przemos19, zastanów się co mówisz (piszesz)!!!!! Z wiadomych względów nie kibicuję Legii, ale nie przeginajmy pały (nomen omen). Każdy kibic jest w walce o słuszną sprawę traktowany niczym brat. I nie jest tu ważne czy jest z GKS (hmmm, Kraków-Mydlniki się kłania) czy z Sosnowca czy też z Poznania (niefarcik z tą akcją w Tarnowskich Górach na dworcu, niestety - to było niepotrzebne)! A akurat kibice z Żylety walczą o swoje prawa!!!!!

poczytaj trochę tutaj:

http://www.warszawiak.eu/wydarzenia_w_warszawie/wiesci_z_dzielnic/sukces_policji_czy_prowokacja.html

albo tutaj:

http://www.weszlo.com/news/1020

czy wreszcie obejrzyj fotki tutaj:

http://legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=21959

a nie dawaj sobie prać mózgu przez TVN i tym podobne media

Nie twierdzę, ze masz bojkotować TVN, ale staraj się obejrzeć relację z obu stron i wyrób sobie własne zdanie. A nie przyjmuj bezkrytycznie to co wciśnie Ci tow.Walter i Milicja!!! Tak się właśnie tworzy faszyzm i państwo policyjne!!!

Pamiętaj - dzisiaj Legia, a jutro następny może być Lech, któremu kibicujesz!

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!!!

Edited by Guest

Przemos19 - po za tym to forum to nie miejsce na przepychanki kibiców, bo sorry ale właśnie pisaniem w ten sposób pokazujesz jaki poziom prezentujesz ...