Jump to content
Avi

Są tu jacyś KIBICE (sportowi)?

Recommended Posts

Ipkinss no to szacunek wielki. Uprawiasz PRAWDZIWY sport nie tam kółko rożańcowe jak piłka nożna . Ja grałem przez 15 lat w kosza, aż kontuzja kolana mnie wyeliminowała. A w rzutki to bym chętnie zagrał

LordDisneyland, Dzięki!

Gruzini są mocni bo od kilku lat 90% ich składu gra za granicą w najlepszych klubach. Kilkanaście lat temu ktoś w Gruzji postawił na rugby (dał duuuuuuużo pieniędzy) i dziś są tego efekty. Jeszcze około 1995 roku Polska wygrywała z Gruzją

A poza tym Gruzini mają niebywały charakter do rugby. Są bardzo twardzi i zawsze grają twardo do końca. U nas gra się podobnie i stylem gry oraz "psychą" bardzo się nie różnimy ale...patrz punkt pierwszy, u nas nikt na rugby nie stawia (narazie - siatkówka też kiedyś nie była taka popularna). Dobrze, że i nasi zawodnicy grają za granicą bo to może tylko zaprocentować w pszyszłości.

Wielu Gruzinów gra też u nas Sam znam i grałem z czterema

Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to śmiało bo rugbiści "dbają" o kibiców gdyż nie mamy ich zbyt wielu

EDIT:

Ipkinss no to szacunek wielki. Uprawiasz PRAWDZIWY sport nie tam kółko rożańcowe jak piłka nożna Smile. Ja grałem przez 15 lat w kosza, aż kontuzja kolana mnie wyeliminowała.

Hehe dzięki wielkie W kosza też lubię pograć dla relaxu A i kontuzję kolana tez miałem, jestem 2 lata po rekonstrukcji krzyżowych i gram bez żadnych oporów czy dolegliwości. Siadam 165kg więc kolano wytrzymuje Ale znam ból prawdziwej kontuzji, szkoda, że już nie możesz grać...wiem jak ciężko być wyłączonym z akcji.

Pozdrawiam Ipkinss

Moje problemy z kolanem można rozwiązac, ale jakoś się nie moge zorganizowac, żeby przejśc operację. Muszę się w końcu dogadac z szefem, bo potrzebuję jakieś 4 tygodnie wolnego po operacji i powinno byc OK. Jak na razie zamieniłem bieganie za piłką na pływanie - 1,5 km dziennie

A w rzutki to bym chętnie zagrał

Zapraszam na zawody w Bytomiu w lutym. Zawody modelarskie rzecz jasna, ale przy okazji 'skręcimy' kilka legów w darta ;) Erni się przyłączy na pewno. Zresztą nie tylko on, hehe

Zapraszam na zawody w Bytomiu w lutym. Zawody modelarskie rzecz jasna, ale przy okazji 'skręcimy' kilka legów w darta ;) Erni się przyłączy na pewno. Zresztą nie tylko on, hehe

Żeby to było takie łatwe to pewnie bym przetargal się te 2000 km

Przemogie nogie i w dartsy też zagram.... swoją drogą, to Skoti korzystaj z ostatnich powiewów tanich linii...

A, Ipkinss - o Gruzinów pytałem, bo mi Gruzin córkę wystraszył- hałasował "UH UH UH"" i yorka targał na smyczy. Wytłumaczyłem, że to przebieżki, a pies pewnie tej pani co Gruzina karmi... Ale i tak zbieram na buldoga i od razu na kaucję za swoje lenistwo - Avi, spokojnie , to są najprawdziwsze i jedyne psy, da radę, byle córa 5 lat skonczyła...

W ogóle, to powinniśmy zagrac w jakąś stresującą grę - np hrabianka von Reuth na froncie wschodnim grała w kości na palce- tak czy siak , wszyscy mieli i tak odmrożone.... ona wróciła do NRD [HŁE HŁE} z ośmioma...

Przy okazji- będzie ktoś koło W-wy 31 XII ? Pod Siekierkowskim byndzie gra w boulle [chocbym sam miał grac na mrozie wszetecznym ]

Ech Lordzie ażeś mi wspomnienia uruchomił. Jakież to fajne były czasy gdy u kumpla w knajpie w ogródku piwnym grywaliśmy w boulle. Ech to se ne wrati.

Notabene w piłce nożnej jest więcej poważnych kontuzji niż w rugby. Pewnie wynika to z DIAMETRALNIE innego przygotowania fizycznego

Otóż nie. Niedawno się dowiedziałem, że w piłce nożnej zawodnicy uczą się faulować. Czasem, zdarza się, że któryś gra za dobrze, to wtedy na boisko wpuszczają zawodnika, który przy lepszej okazji np. połamie nogę temu, który zawadzał. Wtedy tam jakąś karę na niego nakładają, klub ją płaci i drugie tyle swojemu zawodnikowi za faul

Przy okazji zauważcie:

Jak gra się w podwórkową "gałę", to nie ma prawie fauli. Potem siada się w domu, włącza TV i widzi kosę za kosą.

I pytanie do was:

Kto uważa, że klepanie kibiców innych drużyn, rozrabianie na stadionach, itp. to kibicowanie?? Bo ja uważam, że to gówniarstwo, a nie kibicowanie.

Np. mój "kolega" z klasy (lat 14) nie może się doczekać, aż pójdzie na żyletę. Normalnie mnie to wpienia ...

Kto uważa, że klepanie kibiców innych drużyn, rozrabianie na stadionach, itp. to kibicowanie?? Bo ja uważam, że to gówniarstwo, a nie kibicowanie.

Np. mój "kolega" z klasy (lat 14) nie może się doczekać, aż pójdzie na żyletę. Normalnie mnie to wpienia ...

Temat lania się po mordach był wałkowany kilkanaście stron wczesniej w tym wątku - poczytaj.

A Twój kolega na 'Żyletę' już NIE PÓJDZIE.

Na Żyletę nie pójdzie bo Żylety już nie będzie...

A co ma Żyleta do chuligaństwa? Nie Żyleta, czy jakikolwiek inny Kocioł czy Młyn chuligani, a conajwyżej ludzie, którzy na niego przychodzą. Nie zauważasz też, że Żyleta była domem jednych z najlepszych kibiców kraju.

Edited by Guest

Na Żyletę nie pójdzie bo Żylety już nie będzie...

A co ma Żyleta do huligaństwa? Nie Żyleta, czy jakikolwiek inny Kocioł czy Młyn chuligani, a conajwyżej ludzie, którzy na niego przychodzą. Nie zauważasz też, że Żyleta była domem jednych z najlepszych kibiców kraju.

Nie zauwazyłeś Kamil, że Świstak zawsze wszystko wie najlepiej? Nie tylko w tym temacie zresztą

Temat opuszczony i w sumie trudno się dziwic... Zima - nuda i sporty zimowe, narciarze i łyżwiarze … brrrr….

Mimo rodzynków w postaci pojedynczych meczyków np. piłkarskiego pucharu Włoch w TV, stęskniłem się za ciut normalniejszym sportem. Skompilowałem więc , tęskotą wiedziony, takie mini kalendarium… trochę wybiórcze , przyznaję.

16.1 – początek MŚ piłkarzy ręcznych w Chorwacyi

11.2 – Polska –Walia ,mecz towarzyski w Portugalii

Tegoż samego dnia halowy mityng LA Pedros Cup w Bydgoszczy

18.2 – pierwsze mecze 1/16 ostatniego [?] w historii pucharu UEFA [rewanż 26.2]

24.2 – pierwsze mecze 1/8 Ligi Mistrzów [rewanże w marcu…]

28.2 –rozpoczęcie rozgrywek ekstraklasy…

Na szczęście wkrótce marzec, a więc rozpoczęcie zmagań F1 [GP Australii w Melbourne – może ktoś do tego czasu zatrudni mojego ulubieńca, Takumę Sato], mecz eliminacji MŚ z Irlandią Płn, puchar Polski w piłę, MŚ w kolarstwie [Pruszków]… W sumie już niedługo, pozostaje tylko czekac na ocieplenie, którego sobie i państwu życzę

eeee ja tam na sport w zimie nie mogę narzekac. Cały czas idzie Premiership, Magners league - rugby, Do tego niedługa zaczyna się Puchar Sześciu Narodów w rugby, biathlon, biegi narciarskie, skoki narciarskie, snooker, mistrzostwa świata w rzutkach. NBA i NCAA oraz NHL. Ja się nie nudzę .

Piłka nozna dla mnie SIC, chyba przez kibiców, ale też generalnie mnie nie interesuje.

Paintball ok sam grałem, az sie nie polamałem.

F1 and rally rulez

Pozdrawiam.

Ja naprzykład uwielbiam siatkówke moim zdaniem to jest prawdziwy sport no i przynajmniej na trybunach kibice sie nie leją po mordach jak ma to miejsce w piłce nożnej.

Sam gram w klubie i wiem ile pracy trzeba włożyć w to zeby byc dobrym . WKS CZARNI RADOM

Dajcie skpój z tym laniem sie kibiców piłakrskich był juz poruszany ten temat wiele razy.Nie wszyscy zaraz muszą sie lać i wiekszosc to są kibice prawdziwi a ci co chodzą na ustawiki i przychodza na mecz tylko żeby sie lac to są psełdo kibice i prosze nie mylic kibica z pseudokibcem . I tyle na ten temat.

eeee ja tam na sport w zimie nie mogę narzekac. Cały czas idzie Premiership,

Niestety, jestem skazany na kabel AsterCity, równie nieprzewidywalny, jak modele firmy Aster więc lig zagranicznech nie mam .... a Premiership leci na Szmaragdowej Wyspie w TV publicznej, czy na jakims płatnym kanale? A może po prostu masz satelitkie ;) ?

Co do bezustannie powracającego tematu bijatyk itp, to , ludzie, poczytajcie wątek - wszystko już zostało chyba powiedziane. To nie jest temat o ustawkach i napie....laniu. Tu chodzi o wymianie uwag między ludźmi interesującymi się takim czy siakim sportem. Howgh.

Premiership jest na Sky Sport lub Setanta Sport - mam w kablówce , do tego mecze pucharowe lecą w darmowej BBC.

Widzę, że nie tylko ja tak przeżywałem