Jump to content

Są tu jacyś KIBICE (sportowi)?

Recommended Posts

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Nasi Szczypiorniści są Zajebiści" taka brama, w takim stylu!!! kurdeeee brawooooooooo aaaaaaaaaaaaaaaa Poooolskaaaaaa.......

p/s wszelakie słowa bez cenzury są tu tylko drobną przenośnią w związku z nieokiełznaną radością związaną ze zwycięstwem drużyny naszych szczypiornistów i przejściem do półfinału...

Dziwne ,wiekszość zachwyca się niemiecką pancerką, a jadą na Niemców, aż się miło czyta.Dziwny to ludek,Ci modelarze.Też oglądałem,

owinięty w kołdrę, zakichany,i do konca nie byłem pewien, czy to prawda

,czy omamy spowodowane gorączką.A ładnie zrobiony niemiaszkowy

sprzęt ogląda się całkiem miło-to tak w kwestii ,że niby to nie sportowy portal.Trzymam kciuki za modelarzy i kibiców.

Przynajmniej drużyna piłki ręcznej pokazuje ducha walki i gra do końca ,ostatnio podobną sytuację widziałem podczas meczu Lecha z Austriakami w nożną ,brawo drużyna Wenty

• 2 weeks later...

A może w tym miejscu porozmawiamy trochę o ikonie Lecha Poznań Piotrze Reiss vel Piotr R. ?

To, że sprzedajna to k... to kiedyś słyszałem ( z resztą nie tylko o nim), ale moje pytanie czy on kupował mecze dla Lecha, czy sprzedawał raczej?

Jak sprzedawał, to strach pomyśleć jak wygląda zwykły piłkarz w KKS, nie wspominając o ikonie ( Ikony to on może przemycał )

Zadziwiająca jest postawa kibiców Kolejorza, którzy miast olać sprzedajnego piłkarza, jeszcze go bronią.

Mierzu, polska piłka jest sprzedajna od klasy A do superligi i to od conajmniej 50-ciu lat wszyscy handlują punktami ,ocenami itd i nie ma się co łudzić że ten jest oki a tamten bee ,to kwestia tylko czy prokuratorzy będą mieli na tyle chęci żeby drążyć to w nieskończoność ,i nie o kopaną tu tylko chodzi ,ja już dawno przestałem oceniać w kategorii nie moja drużyna więc to k.... a mój klub to kryształ ,gdybym 30-ci lat temu miał takie możliwości techniczne jak teraz można mieć powstał by na you tube bardzo ciekawy materiał

Jak sprzedawał, to strach pomyśleć jak wygląda zwykły piłkarz w KKS, nie wspominając o ikonie ( Ikony to on może przemycał )

Zadziwiająca jest postawa kibiców Kolejorza, którzy miast olać sprzedajnego piłkarza, jeszcze go bronią.

Popierwsze Dzisiejszy KKS Lech Poznań a ten co był w sezonie 2003/04 to inne zupełnie zepsoły wszytskie udziały zostały wykupione przez Amice tylko zmieniło sie troche troche herb i nazwa a tak cały zarzad wszystko poleciało. Ze starego skłądu co grał 2003/04 został teraz tylko Bosacki. A bronia go narazie nic mu nie udowodniono i nie postepuje sie tak najpierw trzeba miec dowody a potem sie wypowiadac i bezczescic wienc narazie poczkemay pozyjemy zoabczymy....A załorze sie ze jeszcze troche i tak samo poleci Legia , Wisła itd takze każdego to dotknie

Wiesz Partyzant to dziwne, że teraz kibice Lecha się wypierają starego klubu, którego podobno tradycje kontynuują... A oburzają się gdy ktoś im mówi, że ich klubem teraz jest Amica Wronki. Trochę konsekwencji by się przydało w tych działaniach.

Poza tym kto powiedzial, że Amica nie jest umoczona? Pewnie wtedy będzie, że Lech kontynuuje tradycje KKS

Nie mówę tu konkretnie o tobie, bo nie wiem czy Leszkowi kibicujesz, ale chyba tak, w każdym razie taka postawia wśród wielu ludzi została już przeze mnie zauważona i dziwi mnie strasznie.

Jeżeli coś na rzeczy było to trzeba poddać się karze i lecieć dalej ze swoim. Wbrew pozorm się da.

Wiesz Partyzant to dziwne, że teraz kibice Lecha się wypierają starego klubu, którego podobno tradycje kontynuują... A oburzają się gdy ktoś im mówi, że ich klubem teraz jest Amica Wronki. Trochę konsekwencji by się przydało w tych działaniach.

Poniewaz zostały te kluby połoczone aby było KKS Lech Poznań. Ale zauwaz tez ze teraz obrywa cały klub na reputacji i na marce przez włąsnie poprzedni zarzad i starych piłakrzy . Dlaczego ma cały klub obrywac nie rozumiem tego? Lech teraz a przedtem to zupełnie inny klub . Amika wiadomo ze jest umoczona to wszyscy wiedzą Taka sama sytułaca z Polonią Warszawa teraz połoczona z Groklinem załorze sie jeszcze troche i tak samo bedzie. Tak kibicuje Leszkowi jak najbardziej i powiem ci szczerze ze bardzo mało mnie to interesuje co sie dzieje korupcja bedzie zawsze i predzje czt puzniej okaże sie ze kazdy ma cos na sumieniu wienc dlatego kibice Lecha podchodza jak podchodzą. Teraz my potem inni czym predziej tym lepiej dla nas

Chciałem zauważyć Partyznat i Czarnulson, że zatrzymanie kogoś pod zarzutem popełnienia przestępstwa o charakterze korupcyjnym ( o ile się nie mylę w przypadku Piotra R, X3) nie odbywa się od tak, dla czyjegoś widzi mi się. O ile jest to osoba aktualnie podejrzana o tyle nie spodziewam się tutaj umorzenia postępowania w części przeciwko Piotrowi R. wobec niepopełnienia zarzucanych mu czynów.

Dziwna również nastąpiła sytuacja, że tuż po zatrzymaniu Piotra Er, nagle na gwałt do prokuratiry poleciał Czesław Michniewicz ( jeszcze Michniewicz później Czesław M, zapewne).

Co do poruszonej tu kwestii Legii, Wisły zwisa mi to! Każdy umoczony w sprzedawanie meczów powinien siedzieć za to obojętnie czy jest z Krakowa czy Poznania.

Niestety tego k...wa nie zwlaczy się, gdyż dalej w PZPN zasiada beton rodem z PRL