Jump to content
Avi

Są tu jacyś KIBICE (sportowi)?

Recommended Posts

Lech odpadł (a szkoda) z rozgrywek UEFA, więc nie czarujmy się, będzie za wszelką cenę chciał zdobyć chociaż mistrza Polski.

Wiadomo Już czekamy na Wisełke...

Nie wiem czy to miał byc żart ale jeśli tak to go nie zrozumiałem ale obydwie trybuny za brakami są dwano skończone równo miernie trwa budowa na dwoch poprzecznych...

To poczytaj to:

http://www.epoznan.pl/index.php?section=news&subsection=news&id=12894

Chodzi oczywiście o trybuny boczne

Oj zdajemy- Melbourne blisko Czy i w tym roku ktuś najedzie na ścieżkę rowerową??? Czy i w tym roku będą bójki Serbów i Chorwatów, a może Serbów i Bośniaków? Nie ma jak Antypody! Mam nadzieję, że ktoś w trybie awaryjnym zatrudni Takumę Sato [Go Speedracer Go!!!], a poza tym jak zwykle kibicuję Alonso.

Kubicy tyż, rzecz jasna... i pamiętajmy "Wszystko dobre, co się porażką Hamiltona kończy"

"Wszystko dobre, co się porażką Hamiltona kończy"

Całkiem przypadkowo włączył mi się jurosport - a tam niespodzianka! Curling - i to w damskim wykonaniu, mś w Korei Płd. Fajne meczyki, dużo niespodzianek, a widok jednej z zawodniczek niemieckich w stanie wk...wkurzenia - bezcenny

Swoją drogą, gorsze to od petanque, ale bym pograł... żeby tylko sprzęt był ciut tańszy a "zima mniej zimowa", jak mawia moja córa - cóż, zawsze mogę komplet garnków wypełnić cementem i ryzykować życiem na kruchym lodzie gocławskiego jeziorka ;)

Znowu ja...

Tym razem wspaniały mecz naszej drużyny , pełnej zaangażowania, demonstrującej świetne wyszkolenie techniczne , co ważne - w pełni skoncentrowanej i zdyscyplinowanej taktycznie, nie odbył się.

Chociaż strzelali na potęgę - 3 bramy to nieźle, prawda? No i rekord w pluciu pobity przez Boruca....też nie w kij dmuchał.

Bye-bye Afryko Południowa...Żal mi szczególnie Polaków w Irlandii Północnej, bo będą im o tym meczu przypominali ludzie jeszcze nie raz. A ja - cóż, byleby Alonso i Kubica jakoś łądnie w Australii pojechali, to jakoś ból przytłumimy...

LordDisneyland, ubiegłeś mnie :P

Ubiegłem cię zacny Jachudzie3 komentarzem, czy też poprzednio, rodząc się jakieś 20 lat wcześniej ? Mam ci ja w pamięci mecze, które o siwiznę mię przyprawiły... a wspomnienie o nich nadal powoduje palpitacje serca i martwicę mózgu, co tłumaczy niektóre chociaż moje wpisy ...

Ale po przeprowadzonej 5 minut temu analyzie tabeli mamy szansy prawie 666% - wystarczy upadek roju meteorytów na Bałkany, siejący odłamami tuż pod naszą południową granicę albo też grypa a la hiszpanka i odwołanie ważności spotkań piłkarskich z tego roku ....

Hej, przy ostatnim warunku to i Legiunia ma szanse na puchar!!!

A szef teamu mówil Vetelowi ,,Uwazaj na Kubike'' ;)

Maił być trzeci albo drugi, a co się stało?

W jego miejsce Hamilton się wepchał

Ubiegłem cię zacny Jachudzie3 komentarzem, czy też poprzednio, rodząc się jakieś 20 lat wcześniej ?

Komentarzem

haha wczoraj 3:2 z Irlandią, lol widzieliście jak Boruc w piłkę nie trafił

nie czytało się poprzednich postów, oj nie czytało...

Maił być trzeci albo drugi, a co się stało? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Inaczej. Był trzeci, i szybszy Vettela i Buttona. Miał być drugi (badzo realne szanse, w przypadku trzeźwego myślenia Vettela, bo Robert chyba dobrze akcję wyprzedzania przeprowadził), może pierwszy, mówią, że mógł być! Uważam, że wina jest obydwu, ale Robert zawinił tylko tym, że wolał miejsce drugie od trzeciego. To go zgubiło, ale na jego miejscu też bym wyprzedzał.

To go zgubiło, ale na jego miejscu też bym wyprzedzał.

Każdy pewnie by wyprzedzał.

Moim zdaniem, wina leży bardziej po stronie Vettela aniżeli Kubicy

Przednie spoilery też widać, że sprawiają problemy kierowcom

Nie leży Robertowi ten tor wybitnie... Trzeci raz katastrofa. Pocieszające, że co roku robi więcej okrążeń

ale się wkurzyłem. Vettel nie nadaje się do F1, niech wraca do kartingów. Nie potrafi utrzymac nerwów na wodzy, szczególnie w takich sytuacjach. Dla mnie, oglądacza F1 od jakiś 15 lat - ewidentna wina Vettela.

Eh, myślałem, ze zawału dostanę jak Vettel walnął Kubicę, a byłoby murowane P1.....Emocje jak za czasów Senna Prost Hilll-walka do ostatnich metrów, a nie nudna procesja. Ale to nic- to tylko pierwsze GP w sezonie. Kubek pokazał na co go stać- odpowiedni dobór opon i nawet kontrowersyjny dyfuzor nie jest straszny. Od pierwszego jego startu zawsze powtarzałem, że to następca Profesora Prosta- to genialny strateg i udowodni to w tym sezonie. Podejrzewam, że BMW ma również opracowany ten dyfuzor tylko czekają na oficjalne potwierdzenie jego legalności i wtedy się pojawi..... A KERS? porażka. 7 wozów go użyło i co? Tylko Hamilton fartem był czwarty, bo co do skuteczności tego systemu najlepiej obrazuje próba wyprzedzenia któregoś ForceIndia przez Hamiltona. Akurat realizator to pięknie pokazał. Prosta- Ham naciska przycisk,a Forceindia się oddala. Szkoda słów.

Pocieszające, że co roku robi więcej okrążeń Smile

...czyli za lat kilkadziesiąt tryumf ? Kurczę, tłumaczyłem nocką , do jakiejś 3 rano, film o 2WŚ , nastawiłem 2 budziki i .... zaspałem. Wstyd.

Ale i tak się cieszę , że temat przeżył reinkarnację !

edit: Wodzik, zawszem kibicował "wąsatemu", czyli Nigelowi Mansellowi [ Ech! to były czasy!] , ale masz rację, dawno takich emocji nie było w F1 No, przynajmniej od wykluczenia Tyrreli z 6 kołami ;)

Zobaczym, co tam w następnym GP...

Słyszeliście najnowsze "niusy"? Trulli dostał karę 25s za wyprzedzanie w czasie neutralizacji i Lewus w rezultacie jest trzeci. Ale farciarz... Czuje, że w tym sezonie przejmie obowiązki OuickNicka zdobywając punkcisze kocim swędem. Zaraz się okaże, że zdyskwalifikują BrawnaGP za dyfuzory i jeszcze wygra to GP

LORDZIE- Mansell był też super zawodnikiem, ale ja i tak pozostanę fanem Alana Prosta i jego następcy Kubicy...

Lewus w rezultacie jest trzeci.

Czyli przekrętów ciąg dalszy, a wszystko celem zrobienia z lewusa kolejny raz mistrza.

LORDZIE- Mansell był też super zawodnikiem, ale ja i tak pozostanę fanem Alana Prosta i jego następcy Kubicy...

Oż Ty

Ja tam zawsze byłem za Senną, w sumie nie pamiętam już dlaczego pewnie z czystej przekory i żeby było ciekawiej skoro ojciec trzymał stronę Prosta