Jump to content
Avi

Są tu jacyś KIBICE (sportowi)?

Recommended Posts

Druga sprawa to kibice. Atmosfea na Bułgarskiej naprawdę coraz lepsza

Jest naj lepsza na Lechu (jeżeli sie nie myle) jest jedyny sektor tak zwany kocioł na którym cały mecz sie kibicuje i stoji nie ma że zapalisz se np. papierosa za takie cos jestes wyrzuconny z tego sektoru. A druga sprawa na Lecha moze przychodzic każdy na Lechu porządku pilnuje sama bojówka Lecha nie ma bujek itd ja są to sie umawiaja i po za stadjonem sie jak juz tłuka

A propos Partyzant pamiętasz mecze Lecha z Pogonią ( szczególnie te w Szczecinie. Choćby 3:2 dla Pogoni w 1994 roku ( dwie bramki Pogoni w ciągu ostatnich 5 minut meczu!!!) .

W 94 roku to jeszcze za przeproszeniem srałem w terte

Zasłona zasłoną,

Nie, nie definitywnie nie zasłona. Po prostu nie wyszło.

Dobrze, że nie obstawiałeś zwycięstwa Szwajcarii z Luksemburgiem u siebie jako pewniaka.

Nigdy nie obstawiam pewniaków, ponieważ zarobić na nich zbyt się nie da (kursy niskie), a jak się trafi jakiś przypadkowy wynik to mamy klops.

W 94 roku to jeszcze za przeproszeniem srałem w terte

No to napiszę Tobie tak. Do końca życia będę pamiętał ten mecz ( bramka Pogoni w ostatniej jak nie 92 minucie na 3:2), ale mam również w pamięci pucharowy mecz Pogoni Szczecin z Kolajorzem. Po normalnym czasie gry remis, w dogrywce Lech prowadził 1:0. Pogoń strzela wyrównującą bramkę w ...120 minucie dogrywki ( nie kto inny jak obecny trener Pogoni Mariusz Kuras). W karnych Pogoń wygrywa. Generalnei Lechowi nie leży gra w Szczecinie, a i na ten mecz piłkarze Pogoni nigdny nie musieli się mobilizować. Zawsze pełne trybuny, a teraz eh...

Co do wspomnianej przez Ciebie atmosfery, to chciałem tylko Tobie napisać, że na meczach z Lechem śpiew na Pogoni był nie tylko w młynie ale na całym stadionie, za wyjątkiem sektora Vip.

Edited by Guest

Nigdy nie obstawiam pewniaków, ponieważ zarobić na nich zbyt się nie da (kursy niskie), a jak się trafi jakiś przypadkowy wynik to mamy klops.

Hmm, ja obstawiłem remis w meczu Wisły - też nie wyszło

Hmm, ja obstawiłem remis w meczu Wisły - też nie wyszło

Że Wam się chce obstawiać jeszcze wyniki polskiej ligi.

Zawsze pełne trybuny, a teraz eh...

No nie stety co dobre szybko sie konczy .... Ale żyj i Kibcuj dalej moze znów za jakies pare lat wejdzie do Ekstrajlasy Pogon

No nie stety co dobre szybko sie konczy .... Ale żyj i Kibcuj dalej moze znów za jakies pare lat wejdzie do Ekstrajlasy Pogon

W to też wierzę. Mogła być Pogoń w ekstraklasie już w tym sezonie, bo chciał w nią zainwestować Z. Drzymała z Groclinu, ale dobrze, że się tak nie stało. Po dośiwadczeniach w Szczecinie z Ptakiem nikt tu nie chce żadnych sponsorów z zewnątrz. Ciekawe tylko ile Z. Drzymała będzie sponsorował Czarne Koszule.

Ciekawe tylko ile Z. Drzymała będzie sponsorował Czarne Koszule.

W ogóle nie będzie. Sprzedał klub JSC Construction, który jest właścicielem i sponsorem KSP (Teraz Dysko Polo)

W ogóle nie będzie. Sprzedał klub JSC Construction, który jest właścicielem i sponsorem KSP (Teraz Dysko Polo)

A to nie wiedziałem, a więc typuję, że z dwa sezony to się utrzyma, bo kibiców na Polonię to więcej niż 5 tysięcy chodzić nie będzie.

Mierzu - niestety nie masz racji - Drzymala sprzedal Groclin Polonii (tzn J.W. Construction).

A niechec do sponsorow z zewnatrz bedzie dla naszych klubow zabojcza. Inaczej nie maja szans na podwyzszenie poziomu sportowego. A przyklad Slaska Wroclaw pokazal ze nie oplaca sie inwestowac w kluby - robisz dobrze a jeszcze dostajesz po glowie za to. Niech sie takie kluby w polskim marazmie dalej znajduja.

A niechec do sponsorow z zewnatrz bedzie dla naszych klubow zabojcza. Inaczej nie maja szans na podwyzszenie poziomu sportowego. A przyklad Slaska Wroclaw pokazal ze nie oplaca sie inwestowac w kluby - robisz dobrze a jeszcze dostajesz po glowie za to. Niech sie takie kluby w polskim marazmie dalej znajduja.

Ale u nas nie ma sponsorów, którzy potrafiliby wyłożyc duże pieniądze, bo jeżeli taki Zenit St. Petersburg za jednego zawodnika z CSKA Moskwa ( bodajże Daniego) płaci 30 milionów Euro, to czymże jest roczny budżet dajmy na to Legii w kwocie 25 milionów ... złotych? Owszem sponsorzy są, ale pisałem tu o przykładzie Szczecina, gdzie źle skonstruowane umowy i oparcie finansowania klubu na jednym sponsorze spowodowało to, że zamiast grac w Ekstraklasie tuła się ona w ogonie II ligi.

Że Wam się chce obstawiać jeszcze wyniki polskiej ligi.

Polska liga do obstawiania łatwa nie jest, ale przez to można mieć i frajdę i jak się ma dobrą głowę, nieźle zarobić.

A przyklad Slaska Wroclaw pokazal ze nie oplaca sie inwestowac w kluby - robisz dobrze a jeszcze dostajesz po glowie za to. Niech sie takie kluby w polskim marazmie dalej znajduja.

No przykład Śląska jest akurat nietrafiony. Tutaj doszło do rozgrywek personalnych na linii prezydent Rafał Dutkiewicz - Grzegorz Schetyna. Ten pierwszy, niezależny, lecz jednak bardziej 'oscylujący' w kierunku lewicy niż PO, starł się pierwej ze Schetyną o koszykarski Śląsk (z którym pan v-cepremier od lat był związany), to potem Schetyna zrewanżował mu się zablokowaniem inwestycji Drzymały (przenosinami) w piłkarski Śląsk. Tutaj to akurat była kwestia osobistych animozji i chęci pokazania, że Dutkiewicz nie jest 'panem i władcą' Wrocławia, pomimo ogromnego społecznego poparcia.

Jeżeli chodzi o sponsorów - to ja jednak wolę to moją 1-ligową Koronę, w której wszystko idzie ku lepszemu, również na linii kibice-zarząd i nie tylko(np. ostatnio - nasza grupa Ultras malowała Szpital Dziecięcy ozdabiając go świetnymi rysunkami) niz Kolportera z Ojcem Dobrodziejem, który wykorzystuje sytuacje i zabiera zabawki gdy mu się zaczyna walić interes.

Niewielu jest takich sponsorów w Polsce, którzy po paru latach nie puszczają klubu z torbami(o ile w ogole tacy są...).

Niewielu jest takich sponsorów w Polsce, którzy po paru latach nie puszczają klubu z torbami(o ile w ogole tacy są...).

Są tacy, to my...kibice. Pozdrowienia ze Szczecina dla Ediego Adradiny!

A protest "kibicow" ktorzy nie chcieli byc w Ekstraklasie nie mial wplywu na niewypał projektu (pomijajac Dutkiewicza)? Bo to byla glowna sila sprawcza ;]

Korona - gdyby nie Kolporter bylaby w marazmie III ligi do dzis ;]

a także gdyby nie 'operatywność' młodego Engela i trenera Dariusza W. . Miejmy nadzieję, ze sprawa korupcji w Koronie to już historia. I że klub się podniesie po 'rozkładzie' drużyny. Korona wniosła dwa sezony temu dużo dobrego (w czysto piłkarskich kwestiach - bo w ekstraklasie raczej meczy nie kupowli) do naszej ligi . Pamiętam mecz Korony z Legią (3-3). To naprawdę robiło wrażenie - pachniało 'nową jakością'. Potem wszystko poszło 'w ...'. Po dwóch latach Korona zamiata końcówkę tabeli I Ligi. W sumie to ten klub zasługuje na więcej.

To ja będe wyklęty bo jestem anty piłkasz

Tylko i wyłącznie CKM WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA!

Heheheh, czekałem na Twój wpis

Jaką końcówkę praszam bardzo? :-) Piąte miejsce, pięć zwycięstw z rzędu :-)

I niech ktoś powie, że znowu mecze kupujemy :P

Konkretyzując to mecz Korona Legia to było 2:2. Co więcej, prowadziliśmy 2:0. Pamiętam ten mecz, w ostatnich minutach, rzut wolny, piłka po ręce Mielcarza od słupka, dobitka i gol...

Racja, to zasługuje na wdzięczność, ale reszta postępków zarządu - już nie.

Jaką końcówkę praszam bardzo? :-) Piąte miejsce, pięć zwycięstw z rzędu :-)

I niech ktoś powie, że znowu mecze kupujemy :P

Konkretyzując to mecz Korona Legia to było 2:2. Co więcej, prowadziliśmy 2:0. Pamiętam ten mecz, w ostatnich minutach, rzut wolny, piłka po ręce Mielcarza od słupka, dobitka i gol...

Racja, to zasługuje na wdzięczność, ale reszta postępków zarządu - już nie.

Tak, sorry, ostatnią porażkę mieliście chyba z Podbeskidziem. Zapomniałem, ze 1 Liga zagrała już 10 kolejek (chyba coś tam Koronie jeszcze do odrobienia zostało).

Masz rację też w kwestii meczu z Legią - 2:2 a nie 3:3. Zdaje się Bonin wtedy strzelił gola.

Ja w ogóle nie pojmuje tego żużlu/a , lubie sporty motorowe , ale to jest najwieksza parodia z użyciem maszyn , to tylko moje zdanie .

Oj widać że nigdy nie byłeś na meczu, ale nie będę Cię przekonywał bo widzę że nie ma sensu

Drifting jak najbardziej tak , żużel to tez niby kontrolowany poślizg , ale jakoś to nie dla mnie , moim zdaniem bez sensu jest ganianie sie w kółko . Oglądałem kilka wyścigów żużlowych , ale to w nocy z nudów ;p , powiem tak , najciekawsze to są gleby

wszystko jest lepsze od piłki nożnej....za to nie ma jak szachy wyczynowe i bierki przez telefon