Jump to content

Są tu jacyś KIBICE (sportowi)?

Recommended Posts

d razu dodam, że fanem MU ani tym bardziej Rooneya nie jestem, ale to co strzeli było naprawdę świetne. wogóle w ostatniej kolejce Premiership strzelono kilka naprawdę dobrych bramek.

Ja również polską ligę śledzę z kronikarskiego obowiązku, jeżeli chodzi o bramkę ( właściwie sam rajd) to rzadko kiedy takie można oglądać.

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czytam dalej :

"Doceniono jednak działania kierownictwa Renault, które jeszcze przed przybyciem do Paryża pożegnało się z dwoma winowajcami - Briatore i Symondsem. Kierownictwo koncernu zapowiedziało także,że nie będzie zaprzeczać oskarżeniom i przyjmie wyrok FIA bez sprzeciwu.

Te decyzje uratowały zespół w Enstone przed poważniejszymi konsekwencjami.Kara dwuletniej dyskwalifikacji została zawieszona do końca 2011 roku. Jeśli w tym czasie udowodnione zostanie podobne wykroczenie, kara wejdzie automatycznie w życie. "

Czyli jeżdżą dalej ...

Pozdrawiam.

No to REMES puchar Polski nie dla lecha kolejarz przegrał z Stalą Stalowa Wola 4:1 w rzutach karnych, po bezbramkowych 120minutach gry. No cóż ciężki przeciwnik, to i obrońca tytułu sobie nie radzi Choc po kiepskim meczu z legią można było się tego spodziewać.

Kto oglądał mecz?? W zyciu bym nie zapłacił żadnych pieniedzy za oglądanie takiego chłamu.

Wiedziałem, że poziom polskiej piłki jest niski, ale to co zobaczyłem wbiło mnie w ziemię. Przecież nasi "piłkarze" nie potrafią nawet zrobic zwodu z piłką. Oni po prostu tylko biegną do przodu (zazwyczaj) z piłką i wpadają na piłkarzy druzyny przeciwnej. W większości przypadków nawet nie próbując go ominąc. W podstawówce lepiej graliśmy w piłkę. I oni dostają za to grubą kasę

Czesi zagrali słaby mecz, ale w porównaniu z nimi nasi wyglądali jak banda amatorów bez ambicji. Gorsi niż piłkarze Wysp Owczych czy Andory.

Cieszę się, że telewizor stoi za daleko od gniazda i nie kupiłem jeszcze przedłużacza .

Kto oglądał mecz?? W zyciu bym nie zapłacił żadnych pieniedzy za oglądanie takiego chłamu.

Ale piwo, panie kolego, to chyba i tak ostatnio okazję miałeś radośnie popijać - rugby zostało dyscypliną olimpijską w końcu Teraz lobbuj za hurlingiem ;)

Co do meczu - proponuję milczenie. I to nie minutę, ale ogólnie - nie piszmy już o tym, co?

No rugby mnie ucieszyło. Szczególnie teraz gdy zaczął się Heineken Cup oraz rozgrywki ligowe w Anglii .

A z Hurlingiem to nie da rady, bo tylko ajrisze grają w ten sport.