Jump to content
Avi

Są tu jacyś KIBICE (sportowi)?

Recommended Posts

Sprzedał klub JSC Construction

JWConstruction - notoryczni oszuści , jesli chodzi o deweloperkę : "no niestety , koszty się zwiększyły, muszą państwo dopłacić za obowiązkowe miejsce parkingowe" usłyszała moja znajoma. Ale nie o tym chciałem - założyłem się , że Luksemburg w końcu wygra jakiś mecz o punkty, a tu proszę - raptem poczekałem 5 lat i buch! Już są triumfatorami.

kibiców na Polonię to więcej niż 5 tysięcy chodzić nie będzie.

Bo nigdy tylu nie było od 1948... Nie znoszę tego przekazywania miejsc w lidze, kupczenia nazwami [dyskopolo], sprzedawania długów ligowych, likwidacji klubów za abolicję podatkową, fuzji lechioolimpiakosów i piotrkowiopogoni... Co w tej chwili ma wspólnego drużyna piłkarska z miastem? Niewiele. Biedna Pogoń została przez włąścicieli rozwleczona na kawałki, parę innych klubów upadło , niektóre już się nie podniosą... Rozumiem, piłką rządzi pieniądz, w polonii chyba tylko Mąka [zdolny piłkarz zresztą] jest w tej chwili w składzie , a i to na rezerwie.... W Legii Walter parę lat tłumaczy , że musi być drogo, bo stadion buduje { a przecież stadion buduje miasto } i nie ma na transfery, bo bilety za tanie, a poza tym to on chciałby z Legii zrobić taki klub jak Fulham albo Chelsea... Fajnie, tyle że w polskich warunkach ligowych nie da się tego przeprowadzić- jeżeli stawiamy na wyższą klasę średnią i kibiców w garniturach, po pierwsze- czas zapewnić po temu warunki, po drugie piłka zostanie sprowadzona do teatrzyku, w którym bankowcom warto się pokazać w garniturku i [ach, co za fantazja!] szaliku od czasu do czasu. Na razie na Legiuni ludzie tłoczą się w nieludzkich warunkach i traktowani są jako zło konieczne. Za ponadprzeciętną cenę - urągające wszelkim normom warunki. Rozumiem, ma być klub dla klasy średniej, więc odstraszają hołotę fatalną infrastrukturą- ale może już ciut za daleko to poszło?

Najwiekszy przekret to i tak byl z Widzewem - nowa SSA nie przejela dlugow starego Widzewa i wierzyciele zostali bez niczego. Zgodnie z KSH przeksztalcenie spolki w inna spolke nie powoduje umorzenia dlugow.

pozdro dla kibiców wszelakich ,wrócę jeszcze do prewencji policji na meczach .Nie jestem policjantem ,mam za to kilku policjantów kumpli -modelarzy Jeśli bandyta stadionowy -podkreślam to słowo ,rzuci cegłą w głowę policjanta to jest ok. jeśli policjanci spacyfikują kilkudziesięciu kiboli to be? Pamiętam kibiców i milicję z lat 70-tych bo tak zacząłem chodzić na mecze najpierw z ojcem póżniej sam -pierwszy mój mecz na żywo gdzie pojechałem sam to Ruch-Spartak Trnawa 3;0 dla Ruchu .Wtedy nie było bandytyzmu na boiskach ,jasne ktoś rzucił butelką ,podpalił flagę -dostał kilka pałek i poszedł do domu -to była prewencja ,więcej milicja lała na koncertach bo o dziwo były już takowe pod koniec lat 70-tych .Teraz moim zdaniem policja za bardzo cacka się ze stadionowymi bandytami .Jechałem kiedyś z hm. kibicami śląska w pociągu nie będę tego opisywał ,demolka ,czy policja ma czas wtedy selekcjonowac czy kibic ,czy bandyta ,ja jako kibic unikam już takich wspólnych wyjazdów ,nie szukam okazji do obejrzenia interwencji Jasne mamy teraz prawo takie a nie inne ,nasi ustawodawcy nie czerpią z wzorów ,angielskich czy francuskich ,Tam policja nie pir. się z bandytami - zamyka powiadamią szkoły pracodawców,nakłada wysokie grzywny ,u nas zakaz stadionowy to farsa .Podsumowując kibice na boiskowe ławki ,bandyci wpier. i na Żuławy tam dość roboty jeszcze zostało prawdziwi kibice sportu BYLE CZYSTEGO -łączmy się

:piwo: pozdro dla kibiców wszelakich ,wrócę jeszcze do prewencji policji na meczach .Nie jestem policjantem ,mam za to kilku policjantów kumpli -modelarzy Jeśli bandyta stadionowy -podkreślam to słowo ,rzuci cegłą w głowę policjanta to jest ok. jeśli policjanci spacyfikują kilkudziesięciu kiboli to be? Pamiętam kibiców i milicję z lat 70-tych bo tak zacząłem chodzić na mecze najpierw z ojcem póżniej sam -pierwszy mój mecz na żywo gdzie pojechałem sam to Ruch-Spartak Trnawa 3;0 dla Ruchu .Wtedy nie było bandytyzmu na boiskach ,jasne ktoś rzucił butelką ,podpalił flagę -dostał kilka pałek i poszedł do domu -to była prewencja ,więcej milicja lała na koncertach bo o dziwo były już takowe pod koniec lat 70-tych .Teraz moim zdaniem policja za bardzo cacka się ze stadionowymi bandytami .Jechałem kiedyś z hm. kibicami śląska w pociągu nie będę tego opisywał ,demolka ,czy policja ma czas wtedy selekcjonowac czy kibic ,czy bandyta ,ja jako kibic unikam już takich wspólnych wyjazdów ,nie szukam okazji do obejrzenia interwencji Jasne mamy teraz prawo takie a nie inne ,nasi ustawodawcy nie czerpią z wzorów ,angielskich czy francuskich ,Tam policja nie pir. się z bandytami - zamyka powiadamią szkoły pracodawców,nakłada wysokie grzywny ,u nas zakaz stadionowy to farsa .Podsumowując kibice na boiskowe ławki ,bandyci wpier. i na Żuławy tam dość roboty jeszcze zostało prawdziwi kibice sportu BYLE CZYSTEGO -łączmy się

Kolega chyba trochę zbyt radykalne podejście stosuje. No bo ja też jestem za tym, by zamykać tych, którzy 'dymią' na stadionie czy w jego obrębie. Ale ostatnio milicja robi sobie szopkę za nasze pieniądze. Tani teatrzyk dla gawiedzi. Na mecz z DyskoPolo szło ponad 700 kibiców i nagle milicja ich WSZYSTKICH 'zamyka', twierdząc, że zatrzymała 'hordę krwiożerczych pseudokibiców, którzy pół miasta rozwalili'. A wśród tych w/w było kilkadziesiąt dziewczyn, sporo emerytów, dzieci do 14 roku zycia. A te 'pół miasta' to urwane jedno lusterko z samochodu i przewrócony stragan z pomidorami. Bez jaj panowie Milicjanci

A do tego DOSŁOWNIE jeszcze w czasie pacyfikacji sympatyków Legii TVN pokazuje niemal na żywo 'sprawną i wzorowo przeprowadzoną akcję' PoliMilicji. Aha, przy okazji niejako, zagazowano dwóch niewidomych (bowiem rzecz cała rozgrywała się obok P Z Niewidomych). Ale co tam, gdzie drwa rąbią..... Grunt, że w TVN jest show, a wszak 'Show must go on'......

A co do zachowania milicji, to polecam spojrzeć na stronę Klubu Kibica Ruchu Chorzów, któremu Kolega kibicuje - tam jest dokładna relacja (nawet filmy) jak milicja spacyfikowała ostatnio kibiców eRki wracających z meczu. Spacyfikowała ich w jadącym pociągu, bez żadnego powodu. Po prostu 'dla zabawy' wrzucała gaz do przedziałów po czym je zamykała nie pozwalając nikomu wyjść. I nieważne, że były tam osoby nie związane z kibicami, kobiety, dzieci, czy chłopak chory na astmę. Na filmach wyraźnie widać jak starsi ludzie krzyczą do milicjantów 'Bandyci!', 'Gestapo' itd. Ci starsi ludzie po prostu wracali z pracy!!!!!!!!

Nie wspomnę już o ataku milicji na kibiców GKS Katowice na stacji Kraków - Mydlniki. Przy tym co tam się stało, to nawet sceny z 'Pianisty' z Umschlagplatz wysiadają. Zezwierzęcenie milicji sięgnęło tam zenitu. Skakanie buciorami po leżących, kopanie w głowę, przykładanie i psikanie gazem po twarzy skutym kajdankami osobom, że o lżeniu już nie wspomnę. ..... A potem te wypowiedzi zwyrodnialców w niebieskich (czarnych) mundurach, gdy chwalili się bezmyślnie na swoim (ogólnodostępnym) forum policyjnym, ilu to kibolom wpier... , jak sobie po nich 'przejechali', a jeden to się nawet chwalił, że tak wpier... jednej dziewczynie, że chyba jej nery odbił. Inny z kolei zachwycał się jak sobie biegali po leżących. Aha, przy okazji zlali tez kilku kolejarzy, bo w amoku agresji już nikogo nie rozpoznawali. Dostało się też kierownikowi składu. A co tam - jechał, to lać go ;)

Taaak , niech żyje Mili... ooops, pardon, Policja

Najwiekszy przekret to i tak byl z Widzewem - nowa SSA nie przejela dlugow starego Widzewa i wierzyciele zostali bez niczego. Zgodnie z KSH przeksztalcenie spolki w inna spolke nie powoduje umorzenia dlugow.

Za długi odpowiada zarząd . Problem polega na tym, gdzie są dokumenty tego klubu pierwotnego. Bez nich trudno będzie udowodnić poprzedniemu zarządowi działanie na szkodę spółki, ewentualne udaremnienie zaspokojenia wierzycieli, czy też niezgłoszenie w terminie upadłości.

Taaak , niech żyje Mili... ooops, pardon, Policja

Avi. Nie mieszaj dwóch systemów walutowych. Oczywiście, że masz dużo racji, ale ja naprawdę bym tutaj nie operował słowami brutalność, bo tak naprawdę to nasza dzisiejsza Policja nie umywa się do Milicji. Jeżeli chcecie zobaczyć jak działają milicjanci brutalni to wystarczy na internecie poszukać filmików z udziałem milicji ukraińskiej, rosyjskiej, albo niemieckiej polizei.

Jeżeli 700 osób idzie przez miasto obojętnie przez chodnik, czy też przez ulicę ( co miało w Warszawie miejsce) to jak najbardziej na takie coś powinna reagować Policja. Ponadto na Boga Policja działa jak wojsko na rozkaz, zatem nie miejcie pretensji do jakegoś starszego posterunkowego czy też sierżanta z OPP, że tak robi, bo dostał z góry taki prykas. Zapewne poza służbą spokojnie skleja modele, albo łowi rybki.

Policja nie umywa się do Milicji.

Ogólnie to może nie, ale w zorganizowaniu - owszem. Dzisiejsza o wiele lepiej radzi sobie z chuligaństwem - kiedyś ORMOWcy i ZOMOWcy biegali jak zagubione dzieci nie wiedząc co zrobić z tymi którzy wbiegli na murawę. A jak już dopadli kogośto inna sprawa...

Zresztą teamt był trochę o czym innym, a nie Policji i jej pokrywnym służbom. :-)

Problem w tym jaka forme org mial poprzedni Widzew? SA? zoo? Jawna? komandytowa?

I do tego zalezy kto za co odpowiada.

Korona Kielce

Z nieukrywaną przyjemnością informuję, że dzisiaj (w zasadzie to już wczoraj), Polonia Bytom pokonała w derbach Górnego Śląska KS Allianz Zabrze w stosunku 2 : 0. Tym samym Allianz umocnił się na ostatniej pozycji w tabeli

pozdrawiam

ps.: szkoda, ze mecz bez kibiców gości - cóż, policja rządzi

Witam! Chciałem odswierzyc temat załorzony przez Avi Prawie miesiąc minoł jak tu nie pisalismy . A wienc jak sie mają wasz kluby jak komentujęcie wejscie Lecha do fazy grupowej Puchru Uefa?? Własnie Avi bedziemy okazje mieli spotakac sie na jednym meczu u Ciebie w Bytomiu jade na wyjazd do was 06.12.2008 Zapraszam do wymiany poglądów i podyskutowania

TOTTENHAM zwolnił wreście ramosa i zatrudnił Redknappa i to bardzo dobra decyzja gdyż ma on świetny kontakt z zawodnikami. Mam nadzieje że Tottenham odbije się od dołu Co do Lecha to świetnie że jest w fazie grupowej, i mam nadzieje że na tym nie poprzestanie.

No to i ja z komentarzem do weekendowych hopsztosów:

-Gratulacje dla Floty, która w mądry sposób pokonała Zagłebie "Dożynki" Lubin - swoją drogą, co to był za dzień dla uwiązanego w domu kibica- najpierw transmisja powyższego spotkania na tvpinfo, potem zaś już danie główne, czyli Legiunia kontra p.Brożek&ska w tvp. No i był to mecz nader fajny do oglądania, a nadto zwyciężyła drużyna lepsza. Bohaterem starcia - Janek Mucha [swoją drogą , pewnie go wkrótce mędrcy z iti sprzedadzą], ale i Bartek Grzelak, dla którego był to moim zdaniem mecz życia , odkąd jest w Legii. Raz w niego nie wierzyli, raz on w siebie nie wierzył... Po tylu latach chłop naprawdę mógłby dać se spokój z "cierpieniami młodego wertera" i po prostu grać. A że umie, to wszyscy widzieli.

No i przy okazji dosłodzę Aviemu- w ładnym i heroicznym stylu [dwie wybite jedynki , auć!] Polonia Bytom rozjechała Arkę. Też fajny dla kibiców mecz...

Na koniec - wreszcie Craxa aptekarza pogoniła. Nie to, żebym ten klub lubił, ale Majewski powinien w mej pamięci pozostać jako zajebisty grajek z MŚ82 , a nie męczący "drużynowy zakonu komputera"...

A wienc jak sie mają wasz kluby

...

Bohaterem starcia - Janek Mucha

Dziękujcie Bogu, że był na boisku... Inaczej moja kochana Wisełka, by wygrała. Ale w sumie, tak czy tak puchar trafi do stolicy... Małopolski, do mojego ukochanego Krakowa. :>

wreszcie Craxa aptekarza pogoniła. Nie to, żebym ten klub lubił,

I prawidłowo...

PZDR

GKS KATOWICE 1964 JEDNA WIARA JEDEN KLUB KATOWICKI GKS

Anty 110% ANTY RUCH

Edited by Guest

ot;]Ale w sumie, tak czy tak puchar trafi do stolicy... Małopolski, do mojego ukochanego Krakowa. :>

Zobaczymy Niech sprzeda Wisełka Brożka to napewno bedziecie miszczem..... ale małopolski

Mam nadzieje że Tottenham odbije się

Chyba w najbliższym czasie od Arsenalu . Jedna jaskółka ( czytaj Bolton) wiosny nie czyni.

Chyba w najbliższym czasie od Arsenalu

Go Gunners, go!

Niech sprzeda Wisełka Brożka to napewno bedziecie miszczem..... ale

....ale wtedy to cięzkie boje z Klepardią i Garbarnią o tytuł jednej z niższych lig. Może nawet Niepołomice się włączą?

Nie no, chłopaki, lubię was wszystkich, takie gadki na luziku... Jak to było w książce Pagaczewskiego? Cytuję...

"-Deszczowcy uciekli!

-Co?! Kiedy?

-Zmiłuj sie nade mną, panie...[...] O ja nieszczęsny! To przeze mnie, bo zamiast ich pilnować , poszedłem oglądać mecz Miodunki z Cracovią...

-Jaki wynik, mów!!!

-2:0 dla Miodunki..

-Patałachy-mruknął książę pod nosem. -[...] A swoją drogą Cracovia mogłaby się podciągnąć. Nawet Wyrwidąb im nie pomógł..."

Niech sprzeda Wisełka Brożka to napewno bedziecie miszczem..... ale małopolski

Spokojnie, w tamtym roku byliśmy, w tym też damy radę... Z Brożkiem czy bez niego... BIAŁA GWIAZDA!!!

PZDR

Partyznat napisał:

Niech sprzeda Wisełka Brożka to napewno bedziecie miszczem..... ale małopolski

Spokojnie, w tamtym roku byliśmy, w tym też damy radę... Z Brożkiem czy bez niego... BIAŁA GWIAZDA!!!

Czyli zadanie na ten sezon to obrona zaszczytnego tytułu małopolski, tak? Tak wynika z postów? No to zdrówko...

BTW, czy taki sklep modelarski w Krakowie , Phantom zdaje się nazywał, to jeszcze istnieje? Na hmmm Składkowskiej, Słodowskiej, jakoś tak...

A ja tam wisły nienawidzę Ale bez napinek na forum

Pzdr

GKS KATOWICE 1964 JEDNA WIARA JEDEN KLUB KATOWICKI GKS

Anty 110% ANTY RUCH

Oj Mechanik - ja Was nie rozumiem. Jak już udało się Wam jakoś strzelić bramkę, tak zacisnęliście sprawę z tymi serpentynami, dymem itd. Teraz miast zwycięstwa z Jastrzębiem będzie walkower, puste trybuny i ekipa z Witosa plądrująca okoliczne osiedla.

A co do Ruchu - SZACUN dla Niebieskich

Własnie Avi bedziemy okazje mieli spotakac sie na jednym meczu u Ciebie w Bytomiu jade na wyjazd do was 06.12.2008 Very Happy Zapraszam do wymiany poglądów i podyskutowania Very Happy

A prosiemy, prosiemy Uwielbiam mecze z Kolejorzem Niezły doping z obu stron. No i bramki padające w ostatnich minutach czy nawet sekundach - vide ostatni 'nasz' mecz w poprzednim sezonie

ps.: obejrzałem dzisiaj mecz Legia - Jaga w PP. Masakra. Ale dobrze, ze Legia wygrała. 100 % ANTY-PROBIERZ

I jeszcze mała dygresyjka na koniec po tym jak wybrałem się na Kałużę na mecz z Craxą (1-0 dla Polonii).

Zastanawiałem się, czemu na stadionie nie ma kibiców Cracovii. Uświadomił mnie kumpel - modelarz z Krakowa. Otóż:

90% kibiców Cracovii w czasie meczu bazgrze na murach w całym mieście antywiślackie napisy, 5%, które przyszło na stadion bluzga na Wisłę, 4% bluzga na Majewskiego (już nie aktualne), a 1%, który kibicuje 'Pasom' wstydzie się do tego przyznać.

Coś w tym jest.

Nie miała to być napinka z mojej strony, ale.... liczby mówią za siebie, ilość zaspreyowanych murów w Krakowie też.

Edited by Guest