Jump to content
Avi

Są tu jacyś KIBICE (sportowi)?

Recommended Posts

Dobra tam Czy GKS czy ruch wisla tu jest forum dla modeli !!!!

Dobra tam Czy GKS czy ruch wisla tu jest forum dla modeli !!!!

Ale temat piłkarsko - kibicowski, i w dodatku w 'placu zabaw'. Więc w czym problem?

Spokojnie, w tamtym roku byliśmy, w tym też damy radę... Z Brożkiem czy bez niego... BIAŁA GWIAZDA!!!

Alesz gdzie tam Leszek wam da w tytke chłopaki tym bardzije jak jeszcze kogoś do kupi Franek czaji sie na Wichniarka zobaczymy..... Wszyscy Boja Sie Nas Lecha Zna Cały Świat Dumą Polski Jesteśmy Od Lat!!!!Kolejorz!!!

A ja tam wisły nienawidzę

Sądząc po Twoich emocjach to za wiele wiosen to Ty nie masz.

A może kilka argumentów "przemawiających" za nienawiścią?

Franek czaji sie na Wichniarka zobaczymy

No nie rozśmieszaj mnie - Wichniarek jest już kapitanem Arminii, proponują mu tłusty kontrakt (dożywotni), więc raczej chyba zostanie w Arminii Zresztą gdyby go nie przyjął musiałby zmienić nazwisko na ... Grosicki

A prosiemy, prosiemy Uwielbiam mecze z Kolejorzem Niezły doping z obu stron. No i bramki padające w ostatnich minutach czy nawet sekundach - vide ostatni 'nasz' mecz w poprzednim sezonie

No te bramki w ostatnich minutach eh.... Teraz tak nie bedzie Pyrlandia!!

Własnie nie wiadomo podobno chce wrucic do Polski za bajeczną sume 5 milonów które Leszek ma za bilety sprzedna na Puchary Uefa u nas ( jeden bilet jakies 70/90 zł):D

ja ruhu i legi

He, he - co chciałeś napisać ? Może "Ja Rule i Lego"? czyli nie znosisz rapu i klocków? Oj, zaczynają się napinki...Pax, pax, dajmy se spokój , pierwszy mówię "moja wina'' - chociaż od Partyznata

da w tytke chłopaki tym bardzije jak jeszcze kogoś do
wieje futuryzmem, procentami, albo i szałem bojowym

ja ruhu i legi

He, he - co chciałeś napisać ? Może "Ja Rule i Lego"? czyli nie znosisz rapu i klocków? Oj, zaczynają się napinki...Pax, pax, dajmy se spokój , pierwszy

LOL SMIESZNY jesteś

Ja do LECHA niemam nic Spoko jest

A co do Ruchu ostanio na szalikach na wyjezdzie mielismy napsiane Pogromcy Hanysów

LOL SMIESZNY jesteś

No, ale ile muszę się starać, tobie tymczasem to przychodzi bez trudu ;D

Pozdrawiam mieszkańców Berlina, Obornik Wlkp, Krakowa, Śląska i pozostałych części modelłorkowej ojczyzny. Klejmy i kibicujmy. I się nie napinajmy bez sensu...

LOL SMIESZNY jesteś

No, ale ile muszę się starać, tobie tymczasem to przychodzi bez trudu ;D

ale coś ci niepasuje

Taki ma plastik super kibic ) p><p><a href=http://images44.fotosik.pl/25/37d6c1da6acb4b37.jpg' alt='37d6c1da6acb4b37.jpg'>

Zaczyna robić się niesympatycznie ,Mechanik -miejsce gieksy powinno być zawsze tam gdzie są teraz ,budowałem kiedys to boisko teraz oszołomy wszystko psują.MAMY TAKIE PRAWO ,JAKIE MAMY TYCH KIBOLI POWINNI WYSŁAĆ NA odludzie rowy kopać pod swoje łby .Dla mni każda polska drużyna jes siebie warta ,ludzie czasami tylko niodpowiedni kręcą tymi klubami ,tak dla mnie kluby tak ,kibole bandyci precz j.... Pzpn

Edit... Zalecałbym nieco wstrzemięźliwości w wypowiedziach...

Admin...

Najbardziej mnie wku**ia jak sie myli kibica z pseudo kibicem ...

nie ma czegoś takiego jak 'pseudo kibic'. To termin wymyślony przez średnio rozgarniętych dziennikarzy

Ci o których myślisz (tzn. ci, którzy się leją po mordach) to po prostu kibice-chuligani ;) Oni też są kibicami, tylko tymi bardziej krewkimi - taki sposób na spędzanie wolnego czasu. I uwierz mi, to że ktoś jest chuliganem nie zależy wcale od poziomu intelektualnego. Owszem, większość jest raczej 'łagodnego IQ', ale są wśród nich i przedstawiciele zawodów prawniczych, lekarskich itd, czyli tzw. elity - dużo wykształconych i dobrze zarabiających ludzi. W pewnym momencie zrzucają niebieską koszulę, garnitur i idą zrobić zadymę albo dać sobie po mordzie, albo też pograć w berka z policją. Takie życie - uzależnienie od adrenaliny. A w poniedziałek grzecznie do pracy Znam takich ludzi osobiście.

Oni też są kibicami, tylko tymi bardziej krewkimi - taki sposób na spędzanie wolnego czasu
Od kiedy to łobuz który idzie na stadion tylko po to by go zdemolować, albo bierze nóż by zabić kogoś tylko dlatego ze ma inny szalik nazywa się kibicem ??????

Chyba korzystamy z różnych słowników

Oni też są kibicami, tylko tymi bardziej krewkimi - taki sposób na spędzanie wolnego czasu
Od kiedy to łobuz który idzie na stadion tylko po to by go zdemolować, albo bierze nóż by zabić kogoś tylko dlatego ze ma inny szalik nazywa się kibicem ??????

Chyba korzystamy z różnych słowników

Starałem się to w miarę delikatnie ująć.

A co do noży i zabijania - to akurat są bandyci. Ale wierz mi na słowo - to jest absolutny margines całego ruchu kibicowskiego.