Jump to content
Avi

Są tu jacyś KIBICE (sportowi)?

Recommended Posts

Ja lubie atmosfere stadionu do czasu ... lubie głośne śpiewanie z innymi , tańczenie itp ... ale jak już są jakies zaczepki ze strony drugiego klubu lub policji to raczej w to nie wchodze .

A ja tam kibicuje szachistą. Nie no żartówka, naturalnie trzeba kibicować rodzimemu zespołowi KS "STAL" Chełm Śl. ale nie ukrywam, że sympatyzuje także z Ruchem Chorzów i Wisłą Kraków. Na mecze wole nie chodzić bo nie chce chodzić z siekierą w plecach.

Wspomnieliście o pseudokibicach, jest szansa że się to zmieni ale wtedy gdy w 100% zacznie działać karta kibica, inaczej dalej będzie taki bajzel jaki jest teraz.

Wisłą Kraków

Na mecze wole nie chodzić bo nie chce chodzić z siekierą w plecach.

Eee znowu nie przesadzaj, chodzę na mecze Wisełki regularnie i jeszcze nigdy nie wróciłem ambulansem :>

Ci o których myślisz (tzn. ci, którzy się leją po mordach) to po prostu kibice-chuligani ;) Oni też są kibicami,

No ja znałem takich. Zero pojęcia o piłce. Cały mecz stoją tyłem do płyty boiska, a najlepiej znają rozkłady jazdy pociągów do Szczecina np. z Gdyni, Krakowa lub Poznania.

A co do noży i zabijania - to akurat są bandyci. Ale wierz mi na słowo - to jest absolutny margines całego ruchu kibicowskiego.

He, he w Szczecinie znamy takich jednych

http://pl.youtube.com/watch?v=erhzK4nPb2s

Byłem kilka razy na meczach w Szczecinie, i zawsze atmosfera była świetna - dużo 'portowych' kibiców, świetny doping na 'papricanie'.

pozdrawiam

Avi

Bo kibiców klubu, uważam jako klub, wiosen mam wystarczająco. Nie obchodzi mnie, czy to kibice, czy pseudokibice. Śmierć kibica jak śmierć brata. Nożownikom mówię nie.

Bo kibiców klubu, uważam jako klub, wiosen mam wystarczająco. Nie obchodzi mnie, czy to kibice, czy pseudokibice. Śmierć kibica jak śmierć brata. Nożownikom mówię nie.

Mam małego synka i chciałbym żeby chodził kiedyś na Pogoń.

Jednakże niestety mam świadomość ( przez pryzmat swojej osoby), że różnie to bywa ( przed meczem i po meczu, wiadomo chyba o co chodzi) i śmieszą mnie słowa nienawidzę tego czy tamtego klubu. Mógłbym nienawidzić, gdyby mój syn zginął z ręki innej osoby, która nosiła miano kibica, a w kieszeni miała "motylka", którym zabił mojego syna.

Owszem jak mój klub gra z innymi drużynami to wiadomo, że emocje się udzielają ( w Szczecinie najbardziej podczas meczów z Lechem, jeżeli ktoś z Poznania jeździł na mecze do Szczecina to sam może to ocenić), ale z drugiej strony jak polski klub gra w europejskich pucharach to reprezentuje Polskę i ja mu również kibicuję ( tym razem Lechowi).

Teraz z perspektywy czasu nie uważam, że napieprzanie się przed meczami po meczach w obojętnie jakiej formie jest dobre ( ustawki, bitwy z Policją itd.), pomimo tego, że lubię to oglądać, ( bo nie oszukujmy się dużo ludzi chodzi na mecze, bo lubi awantury, chociaż sami w nich nie uczestniczą) nie chciałbym brać ponownie w tym udziału, a już na pewno chciałbym uchronić od tego mojego syna ( wiem, że jest to prawie niewykonalne, jeżeli "wpadnie w wir"). Nie uważam również, aby kluby piłkarskie a właściwie piłkarze, zarządy, działacze zasługiwali na to, żeby bić się za nich, jak to są przecież tanie dziwki ( z nielicznymi wyjątkami) , które dla kasy zmienią nie tylko klub ale i państwowość, wyznanie itd.

Eee znowu nie przesadzaj, chodzę na mecze Wisełki regularnie i jeszcze nigdy nie wróciłem ambulansem :>

Jakubie nie dokładnie się wyraziłem w tym poście, chodziło mi o mecze z udziałem Ruchu Chorzów, bo wtedy jest ostra jazda.

Tak a propos, mam kumpla który mieszka blisko Stadionu Śląskiego w Chorzowie i w czasie jednej z zadym, fragment bruku wylądował w jego mieszkaniu. To taki minus ale za to chłopak nie musi kupować biletów na koncerty ;)

Niezbyt kumam o co Ci chodzi.

Niezbyt kumam o co Ci chodzi.

I nie tylko Ty - Twój przedmówca to kibic (?) GKS Katowice - ich nikt nie rozumie - nawet prezes tego 'klubu' - podał się właśnie do dymisji :/

A Gieksa ,heh:) no cóż czasem tak bywa...

Panowie mówie wam ze wiekszośc burd na stadionach i po stadionach zalerzy tylko od tych co sie leja tak naprawde jeżeli powiedzą ze nie albo sie dogadaja to nic nie bedzie i nie jest nawet potrzebna polcja na stadionach bo to wszystko zalerzy od kibiców...A włąsciwie jak chca niech sie leja jak maja ochote... ja sie bede lał jak mnie ktos zatakuje bede działa w obronie własnej tylko wszystko po za stadionem to bedzie ok A na moim piekny Leszku któremu gorąca kibicuje jest modernizacja stadionu i została zburzona trybuna na której zawsze siedzeli gosicie.I ostatnio gościlismy Sląsk Wrocław poniewaz trbuny gosci nie było to wienc nie miało byc Kibiców Slaska i kibice Lecha wyszli z incjatywa ze kupimy im bilety oni przyjada i wejdą normalnie na trybuny przeznaczone dla Kibiców Lecha był jeden warunek moga sobie spiewac obrarzac itd ale bez szalików flag itd i przed meczem lanie sie - nikt nie przyjechał heheh Nawet w tamtym sezonie gościlismy tak kibiców Legi i był to mecz pojednania i nic rzadnych spiewów na Legie nie było jak któs zaczoł spiewac bojówka Lecha złapała go i dostał w ciery . Tak jest na Leszku i powiem wam tak koledzy z Leszka powinny wasze kluby brac przykład i kibice też Pozdrawiam Kolejorz!!!!!

Nawet w tamtym sezonie gościlismy tak kibiców Legi i był to mecz pojednania

Pojednania? To co niby sztamę z Legią ma mieć Lech?

Odnośnie "pojednania" to niby czemu mają się pojednywać? Co to wojna była? W ogóle ktoś wie skąd się biorą animozje między poszczególnymi kibicami różnych klubów?

Wisła v. Cracovia rozumiem i wiem,( Wisła dawnej milicyjny klub),

Legia v.Lech ( mogę zrozumieć, bo Legia jako CWKS zabierała pod pozorem wojska co lepszych piłkarzy),

a Pogoń-Lech ( mieszkam w Szczecinie i nikt nie wie skąd wzajemnie animozje i jak się to zaczęło),

Arka z Lechią? itd. itp.

Czesto przekładają się na to animozje między poszczególnymi regionami/miastami - jak naprzykład Kielce i Radom ;-)

Partyzant ,napisałeś że się będziesz lał -nawet w obronie własnej nie powinieneś mianować sie kibicem ,jesteś po prostu też stadionowym łobuzem ,prawdziwy kibic uniknie takich sytuacji ,z Twoich postów wynika że jesteś młodym człowiekiem ,może byś lepiej podszkolił ortografię .Jak ktoś szuka guza to go znajdzie ,Tobie lepiej nie wyjeżdzać z twojej wiochy bo Ci jeszcze ktoś zrobi kuku ,najlepiej jakiś Hanys

Edit...

Edit... Zalecałbym nieco wstrzemięźliwości w wypowiedziach...

Admin...

Admin...

Wisła pięknie, choć Ruchu mi szkoda, ale taka jest piłka.

To była istna 'czarna' kolejka ligowa - wszystkie śląskie kluby (z wyj. Piasta) dostały baty :/

Śmiem twierdzić, że i dziś jeden klub z krainy wungla nie zatrzyma punktów na Śląsku ;) wybacz, Avi, kolega modelarz kolegą modelarzem, ale prorokuję skromne zwycięstwo Legiuni Jakieś reparacje za straty moralne podczas najbliższej wizyty w Stolycy w płynie odbierzesz

Już parę dni tutaj przebywam, a jeszcze nie zauważełem tego wątku. Mieszkam w mieście gdzie rozwój sportu nie jest zbyt wysoki, bo drużyna sportowa nazyawa się Orkan Sochaczew. Jemu właśnie kibicuję. W piłce nożnej są chyba w 5 lidze, a w rugby w 2 (ale pewien nie jestem). Z polskiej 1 ligi kibicuję Legii Warszawa, było się na paru meczach, atmosfera zawsze gorąco i to mi się w tym podoba. Jeszcze jeden klub jakiemu kibicuje to Juventus Turyn, na którego mecz marzy mi się pojechać.

Też uważam, że jest wielka przesada z policją na meczach jak Partyzant.

Śmiem twierdzić, że i dziś jeden klub z krainy wungla nie zatrzyma punktów na Śląsku ;) wybacz, Avi, kolega modelarz kolegą modelarzem, ale prorokuję skromne zwycięstwo Legiuni Jakieś reparacje za straty moralne podczas najbliższej wizyty w Stolycy w płynie odbierzesz

Hahahahahaah. setnie się ubawiłem

A tak na poważnie, hmm, będzie ciężko, ale powalczymy. Z konieczności dzisiaj siedzę w domu miast na stadionie (choróbsko mnie rozłożyło), ale na bieżąco w tv będę śledził (oglądał) mecz.

Z polskiej 1 ligi kibicuję Legii Warszawa,

Brawo, słusznie postępujesz

Jeszcze jeden klub jakiemu kibicuje to Juventus Turyn

Brawo po raz drugi!

Słuszną linię ma nasza władza . Aha- jeśli są na modelworku jacyś modelarze z Chełmży, to pozdrówcie miejscową Legię - widziałem flagę na meczu Juve z Realem . O mały włos, a byłbym na meczu Legii Chełmża z Arką Gdynia...Ech...Młodość

Jeszcze dwa słowa o Lechu z Poznania- całkowicie obiektywne. Otóż każdy mecz poznaniaków jest jak jakiś film Spielberga - żaden na zero z tyłu, i człowiek ma nadzieję , że coś się w ostatnich sekundach odmieni, choć tak naprawdę w 20 minucie powinno być bezpiecznie. A tu się wyjdzie na chwilę i zamiast triumfu walka , by remis utrzymać... Ale ogląda się nieźle, zwłaszcza na zimno

Śmiem twierdzić, że i dziś jeden klub z krainy wungla nie zatrzyma punktów na Śląsku ;) wybacz, Avi, kolega modelarz kolegą modelarzem, ale prorokuję skromne zwycięstwo Legiuni

Jesteś tego pewien? Legia poległa w Bytomiu !!