Jump to content
Avi

Są tu jacyś KIBICE (sportowi)?

Recommended Posts

1.Alonso, 2.Vettel, 3.Button, 4.Webber, 5.Massa, 6.Rosberg, 7.Kobayashi, 8.Schumacher, 9.Heidfeld, 10.Perez.

No to mamy :1. Hamilton 2.Alonso 3. Webber 4.Vettel 5.Massa

4.Vettel

Nawet nie wiesz, jak mnie to cieszy .

A ty trafiłeś Alonso , a ja Schumachera .

Już wiem co Webber będzie robił po zakończeniu kariery. Będzie taksówkarzem.

Edited by Guest

No Vettel pokazał, że nawet jak ma lepszy bolid, to potrafi wyprzedzić tylko w alei serwisowej i to po ślamazarnej zmianie opon u Ferrari.

Dawno już tak ciekawej walki na torze nie widziałem

A ja tymczasem nadal nie mogę dojść do siebie po znakomitej jeździe Evansa podczas czasówki TdF. Toż to dyjabeł wcielony!!!! Aż dziś F1 sobie darowałem... ileż można tych szaleńczych prędkości wytrzymać

Teraz tylko czekam na tryumf Urusów, należy się Forlanowi jakiś tytuł w końcu ;)

No Evans da czadu. Oglądałem przy późnym obiedzie. Rewelacja. Należało mu się.

No i ja tez trzymam kciuki za Uru

Jak jeden mąż jesteśmy za Urugwajem.

Że raczej...

A co postawiłeś u buka?

Gratulacje dla Urugwaju. Zdominowali finał.

Taaaa.. a TVP mimo szumnych zapowiedzi puści tylko powtóreczkę. Wk...em się.

Dobrze, że Urusi wygrali , ale wolałbym to na żywo oglądać , a nie czytać relację tekstową i krótkie filmiki z golami :(

A ja tymczasem nadal nie mogę dojść do siebie po znakomitej jeździe Evansa podczas czasówki TdF. Toż to dyjabeł wcielony!!!! Aż dziś F1 sobie darowałem... ileż można tych szaleńczych prędkości wytrzymać
- fuj, kolarstwo to sport wyjatkowo wulgarnych koksiarzy. Dawniej jeszcze sie starali symulowac walke z problemem, teraz je sie steki ... a kazdy fizjolog sportowy, w 5 minut udowodni ze wydolnosc tlenowa zawodnikow przeczy fizjologii. To proste wzory sa, wszystko jest do policzenia, a po 19 roku zycia wydajnosc spada ok 1,5-1,7% rocznie... trening pomaga... jednak nima bata zeby po 30 roku zycia, miec wydolnosc 20 latka. Sobie pomagaja - koksiarze.

Pozdr.

Pawel

Wiem o tym, ale mam niestety kiepskie połączenie - pewnie bardziej bym się jeszcze zdenerwował

Trudno się mówi, to w końcu nie koniec świata...

Co do koksowników w kolarstwie- niespecjalnie mnie to obchodzi, a niech się trują... to duzi chłopcy, tak wybrali. W wolny od dopingu sport to już dawno nie wierzę... Nawet brydżyści i szachiści zażywają określone wspomagacze w dzisiejszych czasach.

PS- odwiedził ktoś wczoraj Stadion Narodowy? Podobno straszliwe tłumy były... znalazłem trochę fotografii na Skajskrejperze:

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=316120&page=1392

Im bliżej otwarcia , tym mniej mi się ten stadion z zewnątrz podoba. Muszę w końcu zobaczyć go od środka, może zmienię zdanie.

odwiedził ktoś wczoraj Stadion Narodowy? Podobno straszliwe tłumy były

A czy odwiedzający mieli możliwość włazić na te słynne schody co to podobno nie do końca są teges?

A przy okazji warszawskich stadionów.

Kiedyś na Legię chodziło się na "Żyletę".

A teraz na Pepsi Arenę to się będzie chodziło na "Kapsel"?

A ja ni ch... nie mogę zrozumieć, na cholerę było budować stadion narodowy, stadion Legii i dodatkowo jeszcze tam Polonia coś przy swoim na Konkwiktorskiej majstrowała. Nie mogła Legia i Polonia grać na jednym?

Jakoś w Mediolanie dwie potęgi i nienawidzące się grupy kibiców mogą jakoś funkcjonować

Jak sam zauważyłeś Mediolan to nie Warszawa

Jak sam zauważyłeś Mediolan to nie Warszawa

Właśnie, Mediolan nawet nie jest stolicą

Aha - w meczu z Liteksem Wisła wyczerpała limit szczęścia na długie lata Nawet sędzia był im przychylny ;) ale ogólnie rzecz biorąc, nie było to porywające widowisko.

Nudy lordzie byly, nudy przez duze N.