Jump to content

Są tu jacyś KIBICE (sportowi)?

Recommended Posts

Ooo jeszcze czego

Ja to chyba nie zasnę dzisiaj.

Nie wygrała drużyna lepsza tylko skuteczniejsza.

Chelsea miała 4 strzały i 1 celny i 1 gol a Barca 24 chyba i nie wiem ile celnych. Słupek, poprzeczka i dwie nie strzelone na pustą W takiej sytuacji nawet moja babcie y tą piłkę wtoczyła do bramki

di Matteo faktycznie świetnie to poukładał, wszystko było doskonale zorganizowane ale man of the match dla mnie to Cech na równi z Cole'm.

Boję się rewanżu na Camp Nou bo wiem jak tam skończył Milan ale wierzę w Roberto.

Z innej beczki choć też związane z Chelsea nie jako.

Abramowicz ma przejąć BMW Sauber tzn zostać głównym sponsorem

http://f1.wp.pl/kat,101076,title,Abramowicz-nowym-sponsorem-Saubera,wid,14421931,wiadomosc.html?ticaid=1e4bf

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie jakoś ten mecz nie zafascynował. Żebym wiedział to bym nie przerywał rozmowy(sorki Mikele) i nie lazł na niego. A najbardziej mnie drażniły pokrzykiwania w barze. Może miałem zły humor nie wiem.

Mecz nie byl porywający Barca nie grała Chelsa strzeliła bramkę komentatorzy ubolewali nad kiepską grą Barcy nic ciekawego cieszy jedynie fakt że to właśnie Chelsa wygrała ten mecz.Messi jego pojedynki mogły być ciekawe gdyby coś po nich strzelał niestety moim zdaniem nastapiło wyeksplatowanie materiału jakim jest Barca.Liczę na final Bayern-Chelsa.

Barca wygra u siebie na 100% Z całego meczu najbardziej denerwował mnie Drogba. 90% meczu leżał na murawie. Symulant przewracał się o byle co, o podmuch wiatru. Dobrze że w końcu dostał kartke...

Mecz nie byl porywający Barca nie grała Chelsa strzeliła bramkę komentatorzy ubolewali nad kiepską grą Barcy nic ciekawego cieszy jedynie fakt że to właśnie Chelsa wygrała ten mecz.Messi jego pojedynki mogły być ciekawe gdyby coś po nich strzelał niestety moim zdaniem nastapiło wyeksplatowanie materiału jakim jest Barca.Liczę na final Bayern-Chelsa.

właśnie, różnica pomiędzy komentatorami, nasi jak słyszę narzekali. W angielskiej nie zachwycali, ale omawiali jak Barca potrafi podkręcić tempo podań, niebywałą celność podań itp. I podkreślali jedno - przewaga w posiadaniu piłki, czyli statystyka nie mówi nic o meczu. Barcelonie zabrakło skuteczności. Za dużo prób siłą wejścia pomiędzy londyńskich dryblasów. Za mało gry skrzydłami. A Chelsea wcale nie wygrała zasłużenie czy lepszą grą tylko fuksem i błędem Messiego i Mascherano. Bo nikt mi nie wmówi, że podanie do Drogby było mierzone i celne. Było na pałę, tylko fuksem przeszło pomiędzy obrońcami.

Barca wygra u siebie na 100% Z całego meczu najbardziej denerwował mnie Drogba. 90% meczu leżał na murawie. Symulant przewracał się o byle co, o podmuch wiatru. Dobrze że w końcu dostał kartke...

Zgoda w 100%. Nie lubię Drogby za udawanie. Już po drugim czy trzecim przeleżanym faulu powinien dostać żółtko. Tacy ludzie jak on, psują przyjemność oglądania piłki.

Ktoś oglądał dzisiejszy trening w ślizganiu się na pustynnym pyle? Kwalifikacje i wyścig w takich warunkach zapowiadają się bardzo ciekawie .

Barcelona zagrała chyba najgorszy mecz w sezonie. Wygrał lepszy. Gratulacje dla Realu za Mistrzostwo kraju. Ale sprawa LM jeszcze nie rozstrzygnięta.

Znowu nudne Vettelowe zwycięstwo. Potwierdza po raz kolejny, że potrafi wygrywać tylko kiedy startuje z pole position i ma najszybszy pojazd w stawce.

Za to Lotusy, pełne pozytywne zaskoczenia. Bardzo podobała mi się jazda Kimiego i Grosjeana. Szkoda, że McLareny tak słabo wypadły. Alonso też się zbytnio nie pokazał. Widać, że kilku kierowcom, ten tor zupełnie nie leży. Do następnego wyścigu

Ależ ja chrypię dzisiaj Legiunia po raz 15 ma puchar kraju, szacowne i zacne trofeum - nawet nie chciało mi się półfinału LM oglądać ;) Sezon uznaję niniejszym za udany- ładne mecze w ojropalidze, teraz puchar, jeszcze tylko mistrzostwo i będzie ok. Żeby tylko piłkarzom Legii chciało się w każdym meczu starać - byłbym spokojny...

Wchodzę sobie dziś rano na wp.pl. W dziale sportowym o Barsie, Chelsie nowych planach Kubicy czy innego Małysza. O Wojciechowskim co chce coś tam kupić czy sprzedać i o Gortacie który wrzucił czy też nie trafił w kosz.

A o finale Pucharu Polski nul. Zero. Kicha i żałość.

Ot taka specyfika. Ważniejszy jest mecz Barcelony od Legii z Ruchem.

Na oneciarstwie tyż jakieś drobne wzmianki... Wstyd, bo to przecież zaszczytny tytuł i puchar kraju więcej jednak powinien dla Polaka znaczyć , niż mecz londyńczyków z katalończykami. Niezależnie od poziomu ligi.

Coś Maćku się za często z Tobą zgadzam - dziwne to i niespotykane ;)

Hehe "miał" być finał Barcelona - Real, a będzie Chelsea - Bayern I bardzo dobrze Może te dziennikarzyny wszystkie się nauczą, że w sporcie wszystko jest możliwe Swoją drogą to ciekawe, że nawet najlepsi piłkarze świata nie wytrzymują ciśnienia w takich momentach