Jump to content

Są tu jacyś KIBICE (sportowi)?

Recommended Posts

Hahahahhahaha Żeluś nie trafił

Gra Bayernu to coś wspaniałego. Z wielką przyjemnością mi się ich oglądało. Znacznie lepiej niż Barcelonę. Piękna gra piłką, świetne długie podania. Finał będzie arcyciekawy.

Dzisiejszy mecz pokazał jeszcze raz, że Murinho wcale nie jest geniuszem. Real grał schowany, zdominowany przez Bawarczyków. Z taki arsenałem strzeleckim, Real nie powinien schodzić z połowy przeciwnika.

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolejny "wielki zespół" z kolejnym "wielkim piłkarzem" po za finałem LM i bardzo dobrze.Bayern grał do końca(mniemiecka solidność)Real (jaki Real) kilku czołowych graczy(chyba dwóch) nie zagra w finale,oj coś czuje że final będzie dla Bawarczyków.

Śmiejemy się czasem z takiego amerykańskiego "sportu" walki, mianowicie z Wrestlingu.

Ogólnie zarzuca się temu czemuś teatralność i prowadzenie każdej walki według z góry ustalonego scenariusza. Pewnie jest w tym troszkę prawdy.

Ale przyjrzyjmy się własnemu podwórkowi.

Hicior tego weekendu. Walka MMA pomiędzy Burneiko i Najmanem.

Wczoraj Panowie zaprezentowali się podczas oficjalnego ważenia.

Zgodnie z wcześniej ustalonym scenariuszem popatrzyli sobie głęboko w oczy, pofuczeli na siebie i postękali.

Następnie Hardkorowy Koksu wyciągnął rękę do przeciwnika a ten, zgodnie ze wcześniejszym scenariuszem, ją odrzucił. Niby w odpowiedzi na wcześniejsze pokrzykiwania Burneiki w internecie co do narodowości Naimana i takich tam.

Burneiko, oczywiście zgodnie ze scenariuszem, wprowadził element humorystyczny w całość przedstawienia mówiąc, że jest lipa bo mu Najman ręki nie podał.

Teatr całą gębą.

Wszystko w imię zwiększania oglądalności i większej sprzedaży biletów.

Taki trochę nasz Wrestling.

Tyle tylko, że u amerykańców wszyscy doskonale wiedzą, że całość to aktorska gra. A u nas to prasa pisze, że to na poważnie.

Co do całej tej teatralności to lipa na maksa jest.Przyjeżdza jakiś facet z Litwy i odpierdziela szopkę no ludzie,Najman jest jaki jest i to olewa.Śmichychichy z postury Najmana żenada mam nadzieję że Najman skopie mu doopsko.Dlatego ja nie czytam tych wszystkich onetow i wirtualnych bo to gorsze od pudelka jest mam aplikacje na smartphona MMAnews gdzie te wszystkie Polskie gale są pominięte bo to nie jest sport to szopka dla polskich celebrytów,owszem było kilka ciekawych walk ale to kropla prawdziwego sportu w morzu żenady.

Właśnie na oficjalnej konferencji prasowej Josep Guardiola potwierdził, że rezygnuje z prowadzenia FCB w następnym sezonie.

Cóż nic nie trwa wiecznie. Szkoda, ale z drugiej strony wydaje mi się, że Pep się lekko skończył. Rozumiem pewne ograniczenia kadrowe i kontuzje, ale nie widziałem jakiejś dynamiki. Innego podejścia do konkretnego przeciwnika. A przeciwnicy doskonale nauczyli się grac przeciwko Barcelonie, kopiąc rowy i stawiając zasieki, przy których te pierwszowojenne to pikuś. Ostatnio bardzo słabo reagował na to co się działo na boisku. Za późne zmiany, błędy w wyjściowych jedenastkach. Brak zmiany taktyki. Mecze z Chelsea i Realem - na siłę wchodzenie środkiem w okolice pola karnego gdzie było aż gęsto od obrońców.

No i Barcelona koniecznie musi wzmocnić obronę. W tej chwili to najsłabsza formacja drużyny.

Walka Najman & Burneiko

Zastanawiam się kto płaci za bilety na tego typu "gale".

Co ludzi przyciągnęło do Spodka.

Przecież tego typu bijatykę można obejmować na każdym osiedlowym podwórku. Czasem nawet w nieco lepszym wykonaniu.

W pewnym momencie Burneiko podniósł nieco za wysoko nogę i pacnął na cztery litery. A Najman się chyba przestraszył zaistniałem sytuacji i odskoczył w pląsach. Może nie było tego w scenariuszu.

Ogólna żenada.

Wydaje mi się, że obaj panowie powinni pomyśleć nad swoją przyszłością bo w MMA to ich chyba nie widać.

Może Robercik niech wróci do swoich stejków i dalej kręci filmiki na youtube.

A Marcinek. Myślę, że warto zakończyć już "karierę" w sportach walki bo chyba brakuje już przeciwników, a Małysz, Kowalczyk czy Arka Noego mogą się nie zgodzić na walkę.

Myślę, że może warto pomyśleć o pracy sprzedawcy na Broniszach.

Całkowicie się zgadzam z Mac Eyka . Ta walka ,jak i zresztą całą ta dyscyplina to zwykła bijatyka która nie ma NIC wspólnego ze sportem .

A propos prawdziwego sportu to dzisiaj najważniejszy mecz w historii (jak niektórzy twierdzą) angielskiego futbolu .

Derby Manchesteru !!!

Ludzie na mieście już od paru łdnych dni o niczym innym nie rozmawiają .

Mecz decydujący o mistrzostwie kraju .

Oj będzie się działo

`

A Cracovia w T-Mobile Ekstraklasie już nie zagra. Piękny stadion, sporo kibiców, zero problemów finansowych i niestety i to nie pozwoliło temu zasłużonemu klubowi pozostać w najwyższej klasie rozgrywkowej. Cieszy postawa sponsora, który stwierdził, że ni wycofa się z finansowania klubu.

No to mistrzostwo wędruje do niebieskiej strony Manchesteru ? Szkoda bo wolę United mimo wszystko

Jak wierzyć źródłom, to United jest bardziej lubiany na świecie niż w samym Manchesterze. Prawdziwy klub mieszkańców Manchesteru to " obywatele" z City.

Sprawa mistrzostwa w UK jest nadal otwarta. Mają po tyle samo punktów, a MU ma łatwiejszy kalendarz. Ale będzie arcyciekawie jak United nie zdobędzie żadnego trofeum w tym roku .

No to mistrzostwo wędruje do niebieskiej strony Manchesteru ? Szkoda bo wolę United mimo wszystko

Jak wierzyć źródłom, to United jest bardziej lubiany na świecie niż w samym Manchesterze. Prawdziwy klub mieszkańców Manchesteru to " obywatele" z City.

Nie wierz tym "zródłom" , mieszkam tu już pare lat i powiem Ci że w tym momencie to jest to grubo wymieszane . Kiedyś było ,że centrum to City a obrzeża to United , póżniej odpowiednio wshcód - City , zachód - United a teraz to już czysta mieszanka jako że ludziska nie mieszkają przecież całe życie w jednym miejscu . A o mieszanych małżeństwach to już nie wspomne .

Uwaga , prawdziwa historia :

Koleżanka z pracy mojej żony została porzucona przez swojego chłopaa który jest fanem United .

Dziewczyna chciała się zemścić , a jako że miała klucze od jego mieszkania to pod jego nieobecność zorganizowała ekipe która to ... wytapetowała mu pokój gościnny w tapete City

Na dzień przed derbami na które to kumple mieli przyjść z piwkiem

A co do mistrzostwa ty chyba jednak wędruje do City , ale może to i dobrze , bo może wreszcie Ferguson dostanie jakąś kase na transfery .

Superancki folk-rock bynajmniej z jajem zrobione . Wpada w ucho. Jutro zapodam to moim znajomym Hiszpanom ciekawe czy oni podzielą wasze negatywne opinie

Opinia mojej żony, która nie jest polką: parece cancion para ninos o como santa claus znaczy, że w rodzaju pioseneczki dla dzieci albo takiej na boże narodzenie a syn mówi, że ma skojarzenie z wojkową orkiestrą dętą