Jump to content
Avi

Są tu jacyś KIBICE (sportowi)?

Recommended Posts

To nie tak, śledztwo musi zostać wszczęte aby można było uruchomić ubezpieczenie itp. Uznaja to pewnie za nieszczęśliwy wypadek. Upadki w żużlu to codzienność, jedni wychodzą bez szwanku drudzy... nie wychodzą.

Odmienną rzeczą jest przygotowanie toru, bo ostatnimi czasy z kopą przesadzją plus duże prędkości plus nowe chore tłumiki niestety poważnych upadków coraz więcej. Dmuchańce na łukach to jednak za mało.

No nic, za to kochamy ten sport...

Dochodzenie/śledztwo jest prowadzone, bo zginął człowiek w wyniku wypadku, więc zawsze jest prowadzone, a kwestia odszkodowania nie ma tutaj nic do rzeczy. Szkoda młodego człowieka jakim był L.R

Panowie kibice, zbliżają się Mistrzostwa Europy - czy są chętni na Drugi Konkurs Typerów Modelworku?

Mam już opracowaną punktację. Bardziej sprawiedliwą i uproszczoną w stosunku do pierwszej edycji.

To co GRAMY?

Wiadomo!

zapodawaj

Ale kibel - Chelsea wygrała ligę mistrzów. Zupełnie na to nie zasłużyła, broniąc się, z rzadka kontratakując. Nie cierpię oglądać takiej piłki.

Ale Leinster wygrał Heineken Cup, więc przynajmniej jest jeden powód do wypicia browarka

Chelsea naprawdę się starało przez ostatnie 10 minut meczu.

Strasznie mi szkoda Bayernu, a szczególnie Schwiensteigera.

Robben i Torres już raz mieli taką sytuację jak dziś. Pokonany Holender bił brawo hiszpańskiemu mistrzowi świata, tyle, że wtedy, to Hiszpanie szli przez "tunel".

Zdziwiłem się tylko, że Didier "poleżę sobie" Drogba leżał tylko jeden raz. Coś niesamowitego. Trzeba to gdzieś zapisać.

Same statystyki mówią za siebie Byern miał coś koło 20 rożnych i co Chelsa 1 i wykorzystany fakt byly momenty gdzie gra The Blues mi się nie podobała,ale Byern chyba nie umie wytrzymać presji.Karne to loteria mogło być różnie całe szczęście nieśmiertelny Cech byl tam gdzie trzeba.

Kto oglądał finał LM? Chelsea dopięła wreszcie swego. Obiektywnie jednak trzeba przyznać, że w całym meczu lepszy był Bayern.

Hmmmm....

Chelsea ucieszyło mnie niezmiernie, boć miało odpaść 2 rundy temu. A jako fan Arsenalu mam tyź nadzieję, że po tym zwycięstwie rzeźnicy z WhiteHartLane nie wchodzą aż tak łatwo do pucharów. Nic tak nie psuje pucharowych rozgrywek, jak zapach Kogutów...;)

Śmieszna sprawa- Córa moja Pierwszą Komunię Świętą miała akurat 19.V , po całych obchodach zacząłem mecz w 80 minucie oglądać Jak wiadomo, Pan jest silny mocą dzieci.

Skoti- Drogba to naprawdę jest dziwny grajek, ale pomyślmy- w wieku 21 lat dopiero podpisał warunkowy kontrakt zawodowy, potem dopiero uczył się zawodowej piłki 11 na 11... Moim zdaniem, jak większość murzynów, w odpowiednim nastroju jest w stanie zawojować ligę misiów, jeśli jednak nie idzie- będzie piłkarzem "Auuuua, kartka papieru zacięła mię w palec, będę leżał i padał co chwila" ;) Tym razem Drogba był wszechobecny- a to gola strzeli, a to karnego sprokuruje...ciągłe grymasy

Dla mnie porażką był- skądinąd lubiany przeze mnie jak wszystkie holenderskie grajki- Robben. W pewnym momencie zupełnie nie wiedział już , co i jak zrobić, po czym bił wolne i dośrodkowania jak na treningach z drugą drużyną. A wpuszczenie v.Buytena ? Sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało ;)

Polska to jest ciekawa kraj.

Bronek z Donkiem będą siedzieć na "Żylecie" bo foteliki w loży kupił sobie kolega Abramowicz za marne pięć dużych baniek.

Do tego Ruscy wynajęli sławetny Torwar co by nie obijać się o piwożłopów w tzw Strefach Kibica.

Oni wolą swoją gdzie podawana jest Stolićnaja z ogórami w formie zagrychy, komentator gada cyrylicą i dla nich jest fajowo.

A my co?

No cóż. Generalnie my będziemy stać w korkach.

Dodam, że u mnie na Gocławiu już Iwany zamieszczają ogłoszenia dotyczące wynajmu mieszkania....

Nieprędko, Maćku, przyjdzie się nam na kawie spotkać... ;)

Jakiż piękny dzień dzisiaj - największy nurek premiership odchodzi. No drugi największy. Pierwszego już nie ma nurkuje w Hiszpanii ;) Hurrrraaaaa. W końcu będzie można oglądać mecze Chelsea, no jeszcze tylko Terry powinien odejść.

Baran zamiast rozwijać się sportowa woli zbijać bąki w chinach i to w tak młodym wieku.

Uwaga małe sprostowanie.

Mieszkańcy kraju mlekiem i miodem płynącego rozpościerającego się od Bugu aż po Jenisiej czy inny Bajkał zrezygnowali z Torwaru.

Podobno z racji na pamięć o ofiarach katastrofy z przed dwóch lat.

Ja tam bardziej myślę, że pewnie odkryli, że w systemach chłodzenia tafli ciężko jest mrozić Stlićną. Podobno poszukują innej lokalizacji. Coś słuchy chodzą, że ma to być Hotel Gromada na Okęciu.

Pewnie mają lepsze zaplecze garmażeryjno-lodówkowe.

Pewnie chłopaki nie doczytali się, że Żwirki generalnie będą zamknięte i dojazd na Okęcie dla "szaraczków" będzie mocno utrudniony.

Albo może policzyli te swoje petrorubelki i okazało się, że taniej im wyniesie oglądanie meczyków ma Malediwach niż w mieście Warsa i Sawy gdzie cenki za lokum poszybowały w górę jak chiński taikonauta.

A na Żwirki i Wigury przypadkiem nie ma być wyznaczony specjalny pas dla autobusów z lotniska? Poza tym, Iwany potwierdziły rezerwację w Bristolu, więc nie wiem, czy ta rezygnacja z Torwaru to pewna na 100%?

Pisze o tym większość plotkarko-sportowego świata więc chyba zrezygnowali na bank.

A po co mają daleko szukać. Mogą zamieszkać na Wiejskiej. Tam i tak większość parlamentarna to "swoje chłopy".

Po latach tułaczki w niższych ligach, jak feniks z popiołów ( czytaj od IV ligi do Ekstraklasy) Pogoń znowu w Ekstraklasie!