Jump to content
Avi

Są tu jacyś KIBICE (sportowi)?

Recommended Posts

Po tym co widziałem wczoraj z Andorą stwierdzam ,że będzie " Cud na Wisłą jak strzelą chociaż jedną bramkę na euro.

Nad Wisłą lub nad Odrą, zależy gdzie tę bramkę strzelą ;)

Czarnowidze

Będzie najpierw zemsta za Eleni, której piosnek musiałem słuchać w dzieciństwie z radia, oraz za nasze ciężko zarobione pieniądze marnowane przez tych leniuchów , no i wszystkie nieświeże dolmadakije na całym świecie.... Potem odwet wiadomo za co, za całokształt, choc pewnie będę u Kresów ;) wytrzymałości . Następnie- czas zapłaty za Karela Gotta [patrz pkt 1] i zagarnięte Zaolzie, oraz za serial "Nikogo nie ma w domu" .

Tak trzeba myśleć, panowie. WAAAAAAGH!!!! Gdyby Imperator z Lordem Vaderem mieli podobne jak wy podejście, to zamiast Pierwszej i Drugiej Gwiazdy Śmierci wybudowaliby co najwyżej Asteroidę Ciężkiego Zakatarzenia Walka trwa! ( choć, rzecz jasna, jeszcze się nie zaczęła ;) )

Cytat dnia - podaję za "Uważam Rze"-

"Ze wszystkich nieważnych rzeczy futbol jest zdecydowanie najważniejszą" - Jan Paweł II

...dlatego też stwierdziłem, że strasznie ciężki będzie konkurs typerów w tym roku. I nie chodzi mi tylko o potwornie powolny ostatnio u mnie internet, ale to, że zamiast myśleć logicznie, myślę życzeniowo. Cóż, trudno, w końcu w tym sezonie zawiodły mnie i Legia, i Arsenal- może tym razem będę miał szansę na jakiś szczerbaty uśmiech...Sam sobie wysyłając żelki

Oglądając tv czuję się trochę jak w Truman Show. "Pani Jadwigo kto wygra?" albo "Dziękuje wszystkim ministrom i głowom państwa polskiego ,że ten yyy no , tak pęknie nam stadion wybudowali i ten ja pokaże jak się ten , cieszymy !"

"Ale pęknie jest ,wygramy Ojro" . Atmosfera taka jakbyśmy dziś grali finał z Sealandią.

Trudno się po dziennikarzach spodziewać rozrywki na poziomie ;) O czymś trzeba gadać.

Ale cała ta otoczka to pikuś, 3 tygodnie meczów, reszta się nie liczy

Guest

Na szczęście dziadostwa nie oglądałem = mecz otwarcia Euro 2012!!!!

Drużyna bez głowy i kręgosłupa. Nogi są, ręce też, ale każde lata w swoją strone. Czy nikt nie nauczył naszych jak się gra z przewagą. Koordynacja obrońców w drugiej połowie, to jakiś żart. Środek pomocy, a co to jest? Przytrzymanie piłki, celne podanie, przyjęcie ze zgaszeniem piłki. Czy ja oglądałem okręgówkę czy gości którzy zarabiają grubą kasę liczoną w euro?

Grecy w drugiej połowie zupełni odcięli od podań Lewandowskiego. Bardzo umiejętnie się bronili i atakowali. Składnie atakowali. Lepiej niż nasi. Co po pierwszej połowie myśleli, że to już po wszystkim, że grecy są na kolanach i się nie podniosą. Może tak się gra w ekstraklasie, ale nie na mistrzostwach kontynentu.

Od razu napiszę, że nie widziałem pierwszej połowy, w pracy jeszcze byłem.

Od razu napiszę, że nie widziałem pierwszej połowy, w pracy jeszcze byłem.

A pierwsza połowa była przeciwieństwem tego co napisałeś, Grali dobrze, ale w drugiej połowie sił im brakowało. Nasi ciągle są słabi kondycyjnie. Jednak jestem dobrej myśli, e dadzą radę.

Nie dadzą rady. A bramka greków ze spalonego powinna być zaliczona.To są łajzy, jak PZPN będzie tak długo drużyna i liga będzie tak wyglądać.

Po drugim meczu, nie sądzę aby nasi strzelili więcej niż jedną bramkę Rosjanom. Bo ci włożą nam podobny worek jak pepikom. Naprawdę najsilniejsza drużyna grupy. Mamy za to szansę pokonać Czechów. Dawno nie widziałem ich takich słabych i bezradnych.

Lordzie, dzięki za znalezienie błędu w podpisie. Sam nie wiem jak to zrobiłem

Podsumujmy---

Polska --Grecja 1:1 po problematycznym sędziowaniu

Rosja --Czechy 4:1

Grecja--Czechy- 2:0

Polska--Rosja 0:2 delikatnie

Grecja--Rosja 0:3 jak nie więcej

Polska --Czechy 0:0 ,1:1 a więc:

Rosja 9pkt

Polska 2 pkt

Grecja 4 pkt

Czechy 1pkt

Wyjście z grupy

Rosja

Grecja

Oglądając pierwszą połowę miałem nadzieje, że Polacy zagrają kilka dobrych meczy i może nawet wyjdą z grupy, bo jak dla mnie grali całkiem nieźle. Po obejrzeniu drugiej połowy i meczu Rosjan zwątpiłem i już sam nie wiem co myśleć. Poczekam do wtorku, a tym czasem na przód Niemcy i Holendrzy

Nie dadzą rady. A bramka greków ze spalonego powinna być zaliczona.To są łajzy, jak PZPN będzie tak długo drużyna i liga będzie tak wyglądać.[/quote

Nie było spalonego. A ta czerwona kartka dla Greka to parodia,

tomek14147 i Mark666 - może skusicie się na konkurs typerów? Zapowiada się niezła zabawa.

Smuda to zero, nie trener. Szkoda, że na taką fajną imprezę PZPN zaserwował nam tego nieudacznika :( :( :(

EDIT: Ciekawe ilu ludziom Holendrzy dziś zepsuli kupony

Jak na razie, to holendrzy coś nie mają szczęścia i nogi im się strasznie plączą

Sam nie wiem, czy to Holendrzy zagrali tak dobrze czy Duńczycy zagrali wybitnie ? Co nie zmienia faktu - wielka niespodzianka. Niemcy też mieli drogę przez mękę. Kupa niecelnych podań, dużo niewymuszonych błędów. Ale znając Niemców w każdym kolejnym meczu będą grali lepiej.

Zła wiadomość - ogór Vettel ma Pole Position. Więc pewnie wygra, bo tylko tak umie wygrywać. No chyba, że totalnie przegra start.

No i trzymam kciuki za Boston Celticks - wszystko tylko nie Miami w finale NBA.

Scenariusz idealny: Hamilton się poświęca i wjeżdża ogórkowi w d. Na mecie dublet Ferrari.

Pięknie by było, ale to tylko marzenia...

3min i już 1:0 dla Chorwacji , ale sadzę ,ze to początek. Wątpię ,żeby Irlandia tak się poddała.

Ale się Ferdek przejechał :(

Bardzo ładna jazda Pereza i Grosjeana, Massa też całkiem nieźle. Strasznie szkoda Schumiego.

3min i już 1:0 dla Chorwacji , ale sadzę ,ze to początek. Wątpię ,żeby Irlandia tak się poddała.

No i się poddała 1:3

I kolejna powtórka z rozrywki:

Rosja zdeklasowała Czechy na boisku , a ich łobuzy zdeklasowali naszych wolontariuszy w przejściu podziemnym stadionu

Chorwacja zdeklasowała Irlandię na trawie , a ich łobuzy skasowali jeden pub i kilkadziesiąt krzesełek na poznańskiej starówce przed meczem

Irlandia dała ciała na całego, dobrze że tylko1:3, bo mogło być gorzej...pierwsza bramka uskrzydliła Chorwatów, później nadzieja wyrównania...a potem niespodzianka. Osobiście tylko szkoda że "Niemce" wygrali...byłoby bardziej ciekawie... co do F1- końcówka zajeb...

już wszyscy odcinali kupony, już wszystko poustawiane a tu taki progres zużycia opon...szkoda mi Alonso...bo już prawie "bokami robił" na zakrętach.... ale w sumie to świetny wyścig i fajny tor, lubię takie...