Jump to content
Avi

Są tu jacyś KIBICE (sportowi)?

Recommended Posts

Ale irlandia na koniec miała szanse na gola, lub nawet dwa. Cóż, nie dali rady. Dali chorwatom za dużo miejsca i tak się końcy gdy się gra z lepszym technicznie zespołem.

Niestety wyścig mnie ominal, bo...oglądałem mecz Hiszpania - Włochy z irlandzkimi znajomymi.

Pierwszy raz widzę drużynę, która odzyskuje piłkę tylko po to by ją w tej samej sekundzie stracić i taka sytuacja powtarza się przez 30 minut pierwszej połowy. Dziwi mnie tylko jedna rzecz- Rosjanie strzelili nam "tylko" jedną bramkę - chyba są bardzo mili a my korzystamy z tego tytułu że jesteśmy organizatorami- boją się o swoich kibiców bo nasi im równo.... Przypomina to wcześniejszy nasz mecz....szkoda, bo ten chyba nie skończy się tak niskim wynikiem, no chyba że rosyjski trener powie jak w tej reklamie : " nie kop pana bo się spocisz" - i będą oszczędzać siły na kolejne bardziej wymagające spotkania, a my.....eh .....jak zwykle i zgrzytanie zębami- Panowie nie ta liga..... Mój ojciec powiedział,że w tym meczu w 2 -giej połowie nie doczekał się ani jednego długiego dokładnego podania naszych piłkarzy. Brak techniki, był tak przeraźliwie widoczny.... , i najlepsze -dokonanie trenera- zmiana w doliczonym czasie gry- na 30-sekund przed końcem spotkania- owszem, jakaś poprawa do wcześniejszego spotkania pozbawionego zmian jest ,ale taka?.....to nie było z naszej strony najlepsze widowisko.

Nie marudz, dobry mecz, wyrownany. Pierwszy raz od dawna widze, że potrafią coś tam grać. Drużyna młoda, zaskoczyli mnie, nie ma wiochy i spokojnie mogą wyjść z grupy.

Kopa do przodu może Lewandowski co strzeli...

Druga połowa już lepiej

Oni grają jakby się wszystkich bali. Muszą wierzyc w siebie bo czasami wygląda tak jakby się bali każdego zespolu. Brakuje skrzydlatych:

Ale ze mnie lamka:) Myślalem, że się bardziej rozstrzelają, będziemy wygrywać 2-1, aż w końcówce Sowieci strzelą nam bramę, a tutaj to my goniliśmy skutecznie wynik:) Szkoda, zmarnowanych sytuacji z początku meczu, gdyby się bardziej postarali mogła by być wygrana. Ale nie jest źle. Z Czechami trzeba wygrać, co wcale nie jest takie niemożliwe i może przejdziemy:) Ja wierzę:)

Uda się

Moim zdaniem powinni popracować nad końcem akcji, i nie zagapiać się tak przy stałych fragmentach.

W końcu zagrali MECZ, nie gierkę. Biegali, dali się zdominowac tylko przez jakieś 15 minut pierwszej połowy. Wtedy padła też bramka. A jak się odetnie Arszawina, to ruskie o 50% mniej groźne.

Zabrakło wykończenia na wykończeniu akcji, ale nasi robili je całkiem fajne. No i w końcu nie tylko strona Błaszczykowskiego, ale parli środkiem i na oba skrzydła. Ja jestem zadowolony.

Czechów da się ograc, jeśli zagrają tak jak dzisiaj. Czech po finale ligi mistrzów nie błyszczy, ale i tak jest gorźniejszy niż bramkarz radziecki Ale wierzę, że da się strzelic bramkę czechom.

Tego co dziś strzelił Błaszczykowski to nawet Casillas by nie wyciągnął Idealna piłka, przy samym słupku i jaka petarda

Wygrać z Czechami i zobaczycie jak nagle wszystkie niedowiarki mówiące że "zagramy mecz otwarcia, o wszystko i o honor", będą nagle wielkimi fanami naszej reprezentacji mówiący jak to oni wierzyli w awans itp... Z Czechami wcale tak łatwo nie będzie, zwłaszcza że stawka meczu będzie ogromna.

Ale jak pokazał mecz dzisiejszy - my, kibice musimy wierzyć, a piłkarze muszą wierzyć i walczyć. Jeśli będą gryźć trawę w sobotę - to mamy dużą szansę na awans.

PS dla mnie to choćby kolanem strzelony farfocel byłby piękny w tym meczu, ale trzeba przyznać - Kuba strzelił naprawdę znakomicie, nawet chyba w boczną siatkę trafił. ;)

Trochę z innej beczki... Kiedyś widziałem zdjęcie, na którym była figurka w skali 1/18 przedstawiająca piłkarza... Producent Mirage-Hobby... Czy ktoś wie, czy ona będzie dostępna?

Pozdrawiam,

JK

W czasie relacji z meczu Niemcy - Holandia tivi pokazało cieszącego sie niemieckiego kibica z koszulką Kharkov 2012. I tak mi się skojarzyło, szkoda że nie Kharkov 1942 - 2012. Przecież już tutaj byli

Wiem wiem, głupie skojarzenia, ale nie mogłem się powstrzymac

Wiadomośc dnia!!!!

Oszust Armstrong został oskarżony przez amerykańską agencję antydopingową o spisek i założenie grupy, która fałszowała badania antydopingowe. Znaczy się krew podawaną do testów itd.

Dla mnie ten człowiek od samego początku był podejrzany, chcociażby, ze wykorzystywał swoją walkę z rakiem do brania legalnie, dopingu i dzięki temu wygrywał całkiem sporo. A teraz to już duży kaliber się szykuje. W związku z tymi oskarżeniami, został zawieszony w triatlonie, w którym teraz startuje.

Generalnie plan działań naszej reprezentacji nie uległ wyraźnym zmianom. Zmieniła się jedynie kolejność:

Mecz otwarcia

Mecz o honor

Mecz o wszystko

Generalnie gdyby nie zremisowali byliby w jelcze gorszej sytuacji , a tak przynajmniej wszystko zależy od nich.

Na razie jest dobrze.

Gdyby Grecja wygrała 2:0, a my 1:0 to my, i Grecy mielibyśmy tyle samo punktów i taki sam bilans. Kto wtedy wyszedłby z grupy?

Nasza gwiazda lewandowski za dużo gwiazdorzy, nawet nie biega, reklamę w zrobił i myśli że potrafi. Nawet jak strzela to i tak moje zdanie jest: to nie jest zespół a twór mediów.

Mam nadzieję, że porażki na "do widzenia" połączą przynajmniej kibiców Polski i Rosji...

Brawo Czesi - ładny mecz z kontry, brawo Tytoń- dzięki niemu tylko 1 do jaja,

Piękny mecz Greków- chwała im, a Polacy jak zwykle- receptura na wygraną z Polakami jest prosta przeczekać pierwsze 35 minut niecelnych strzałów na bramkę, później poczekać jak podadzą piłkę zamiast sobie to przeciwnikowi, te ich niecelne podania spowodują że się zmęczą- wtedy wyprowadzić kontrę i tyle....

Brawo dla Polskiej Szkoły Trenerskiej - bo właśnie tak wyglądała większośc meczu. Bezsensowne wykpy od bramkarza, zero rozegrania w środku. Niepotrzebne faule, jakieś stałe elementy gry? NIC. Jedynie pierwsze 20 minut coś grali, ale później już kibel.

Do czasu aż ktoś nie posprząta w PZPN nie zamierzam tracic ani minutu ze swojego życia na oglądania polskiej drużyny. Bo polskiej ligi nie oglądam od jakiś 9 lat.

Daj spokój, przynajmniej mniejszy stres dla nas przy oglądaniu kolejnych spotkań

Ja wiem, że to może nie jest odpowiedni moment na pisanie o czymś innym niż EURO, ale dziś wydarzyło się coś jeszcze. Gareth Roberts miał identyczny wypadek jak Kubica, ale nie miał tyle szczęścia. Zginął na trasie Rajdu Targo Florio.

[*]