Jump to content
Avi

Są tu jacyś KIBICE (sportowi)?

Recommended Posts

No i Hiszpania wygrała euro w wielkim stylu. Włosi też dobrze grali, przez co to był naprawdę fajny i ciekawy meczyk. Jakie są wasze odczucia? Wygrali zasłużenie?

Liczyłem na sensację, jednak Hiszpanie okazali się zbyt mocni. Co prawda w fazie grupowej grali średnio i trochę nudnawo, to jednak w finale pokazali na co ich stać.

Dawno nie było dobrego finału, więc z radością go obejrzałem. Hiszpanie w końcu zagrali jak mistrzowie. Wydaje mi się, że oni naprawdę przez wcześniejsze fazy turnieju, znając swój potencjał, ale też zmęczenie podstawowych zawodników - grali tak aby tylko nie przegrac. I zrobili swoje.

Bardzo szkoda mi włochów. Pierwszą połowę, mimo popełnionych błędów, zagrali naprawdę dobrze. Mieli szanse na gole, potrafili przeycisnąc. Ale pech w postaci straty zawodnika w wyniku kontuzji, potrafi podciąc skrzydła najlepszym.

Po raz kolejny życie pokazało iż w drużynie siła. Można mieć gwiazdy wśród swoich zawodników, jednak sama gwiazda nie wygra meczu- tego nauczył się Balotelli- i niech zapamięta to na zawsze ( strzelę 4 gole), szkoda że nie wyciągnęli włosi wniosków po odpadnięciu Ronaldo i spółki...Co do Hiszpanów- wzorcowy pokaz Tiki-Taki- niech nasi piłkarze oglądają ten mecz do usranej śmierci, niech porównają te swoje podania do podań Hiszpanów, prowadzenie piłki itp. Niech zobaczą co znaczą podstawy techniki podawania i prowadzenia piłki- zgoda że nie są to może tak widowiskowe rzeczy jak przy grze innych drużyn, jednak cholernie skuteczne, można tym zamordować piłkarzy drużyny przeciwnej. Brawo Espania, zagrali naprawdę dobre spotkanie, z przyjemnością obejrzałem mecz na takim poziomie. W sumie dobrze że sędzia nie podyktował karnego za rękę włocha bo to już byłaby zgroza...

Maria de Villota miała wczoraj wypadek podczas testów na prostej w bolidzie Marussii. Oficjalna informacja sprzed chwili: straciła prawe oko.

Koszmarny wypadek, przy malej prędkości wjechała pod ciężarówkę obłśugi, uderzając w nią głową. Szkoda tak świetnie zapowiadającej się dalszej kariery dobrej zawodniczki.

No i stało się...

Dzisiaj Isia miała niepowtarzalną szansę stać się pierwszą rakietą wśród kobiet.....

Pomimo pomocy Sereny w psuciu piłek niestety nie dała rady...A dzisiaj Serena była do pokonania....była to chyba jedyna taka okazja...cholernie szkoda...widać było technikę u Radwańskiej, ale sam pomysł trzeba było wykończyć- a to już jej absolutnie nie wychodziło, same "prezenty" od Sereny które należało wykorzystać, były poza zasięgiem Isi....całkowicie mogło to odmienić to spotkanie, no i to granie na Serenę w początkowej fazie- zamiast ją rozprowadzić po korcie....w końcówce Radwańska grała już ze łzami w oczach, dla tego nie będę się nad nią znęcał, jeszcze mam nadzieję że to nie był jej czas.

Za to w F1 fajnie się poukładali na starcie, brawo Ferdek, super Schumi, przeplatanka niezła, a pogoda będzie tez podobno jutro w kratkę.

Czekam jeszcze na siatkarzy...

Co prawda tenisem się nie interesuje (pasjonaci powieszą na mnie psy ale uważam go za nudny). Co jednak nie zmienia faktu że jako polak jestem dumny że zaszła tak daleko za co jej gratuluję.

Właśnie przeczytałem o wyniku finału. Szkoda, ale i tak wielkie gratulacje. Jest postęp z grze Agnieszki i może byc jeszcze lepiej. Ja nie tracę wiary.

No a teraz siatkarze.

Siatkarze dali radę i mam nadzieję, że w jutrzejszym finale pójdzie im lepiej niż Agnieszce

Dzisiaj sportowa sobota. Wynik Agnieszki - fajnie, przegrała tylko z Williams, ale skoro już była w finale, to wszyscy chcielibyśmy żeby wygrała. "Drugi na mecie jest pierwszym przegranym."

Siatkarze - brawo za awans, wiadomo chyba, czego teraz od nich oczekuję

Fernando i Kuba - nareszcie PP. Patryk też bardzo dobrze. Felipe i samochód Michaela jakby się przebudzali powoli.

Szkoda, że jutro nie obejrzę wyścigu na żywo :(, ale na pewno go potem ściągnę z neta. Nie pozwolę sobie zepsuć statystyki - ani jednego przegapionego wyścigu od początku 2008 roku

Finał Agnieszki nie był wcale taki jednostronny jakby się chciało zakładać. Cholera no walczyła z kobietą prawie mutantem, a do tego niesamowicie doświadczoną i przyzwyczajoną do grania w finałach. Nie było mocnych na Serenę, ale Aga walczyła naprawdę dzielnie i nie oddała łatwo skóry. Naprawdę wielkie gratulacje, mam nadzieję, że przyszłości uda się jej wygrać wielkiego szlema, bo naprawdę dziewczyna na to zasługuje

No i nareszcie Kevin Mirocha odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w F-2, jechał świetnie, fantastyczny start, pogoda jak to u Angoli, dwa wyjazdy SC, trochę się bałem, że z tego powodu bardziej doświadczeni kierowcy dobiorą mu się do skóry, ale nasz zawodnik jechał jak natchniony....tylko tak dalej...niech się rozwija przedszkole F1, sam wyścig można by określić jako nudny, gdyby nie walka o 2-gą i 4-tą pozycję, oraz jeden karambol, ale satysfakcja pozostaje

Wczoraj na Narodowym był mecz finałowy Polskiej Ligi Footballu Amerykańskiego.

Brzmi to troszkę śmiesznie.

Na stadionie zasiadło 25 tyś osób. To chyba sporo.

Zapewne cześć przyszła bardziej zobaczyć sam stadion, ale doping był podobno fajowy.

Można się z tego sportu śmiać, no bo taki niezrozumiały dla nas.

Ale chyba trzeba się uczyć jednego.

Tworzenia atmosfery rodzinnego pikniku.

Oczywiście było sporo błędów w organizacji, braków w zaopatrzeniu w napoje czy jedzenie. Ale kto spodziewał się 25 tyś ludzi na tego typu imprezie. Jeszcze na kilka dni przed imprezą czytałem, że jak przyjdzie kilkanaście (poniżej 15) tysięcy ludzi to będzie mega frekwencja.

To tak mniej więcej jak dwa lata temu z Grunwaldem. Standardem było kilkadziesiąt tysięcy gości i raptem było ich coś koło 600 tyś. I była katastrofa organizacyjna.

Moim zdaniem ważne żebyśmy się nauczyli, że sport to nie jest darcie japy i nawalanie się ale zabawa, piknik i doskonała rozrywka na wiele godzin.

Całych rodzin.

Bardzo dobrze powiedziane mac eryka. Ale niestety wielu z Polaków i nie tylko - z jakiś nizrozumiałych względów - jest w stanie zabic za szalik. A sport traktują jak religię i urządzają jakieś dziwne krucjaty i wojny. Ja tego nie rozumiem, mimo że interesuję się sportek i kibicuję niektóym drużynom czy dyscyplinom sportowym od lat.

Eliminacje w toku - będą chętni na typerkę Ligi Mistrzów 2012-13?

Piękna rehabilitacja po meczu z Bułgarią. Oby każdy mecz zakończony takim wynikiem. Polscy siatkarze po ZŁOTO

Jak na razie to nasza srebrna snajperka i siatkarze nadają jakiś biało-czerwony ton tej olimpiadzie. Reszta albo jest za słaba w ogóle albo popełnia szkolne błędy. Ale i tak lubię oglądać olimpiadę

Liczę że jutro wioślarze pokażą klasę i nas nie zawiodą. Jakby lekkoatleci coś pokazali to też bym nie płakał chociaż nie jestem w temacie w tej sprawie.

Po brązowym poranku wioślarek...

Złoty wieczór na olimpiadzie dzięki Adrianowi Zielińskiemu w podnoszeniu ciężarów

Jakoś zawsze niepoprawnie wzruszam się przy takich okazjach gdy graja hymn

=====================

Tymczasem trzymajmy kciuki za Tomasza Majewskiego w kuli... na razie prowadzi, jeszcze 3 kolejki przed nami

Edited by Guest

No i Zieliński wraz z sztabem szkoleniowym pokazali klasę, super..po prostu super rozegrane podejścia, bez szaleństw i poprawnie, dziękuję za to że nie tylko mięśnie w ciężarach zwyciężają, ale również taktyka, bynajmniej nie neguję możliwości zawodnika- będziemy się nimi cieszyć wielokrotnie.... A Pan Majewski na razie super- chyba medal , mam nadzieję, że z "właściwego" kruszcu....

MAMY DRUGIE ZŁOTOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!

Tomasz Majewski - pchnięcie kulą

no właśnie, Super- niech młodzi jeszcze poczekają, mają czas, kurcze rewelacja, warto było czekać 2-krotny mistrz w pchnięciu- SUPER, dziękuję