Jump to content

Są tu jacyś KIBICE (sportowi)?

Recommended Posts

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jednak dobrze, że zapasy zostają w programie olimpijskich igrzysk. Oglądać to sie tego za bardzo nie da [obściski spoconych ludzi? Brrrr ] , ale w końcu były częścią olimpiad od początku. Natomiast starożytni Grecy raczej nie pocinali w squasha

A zaraz Skoti napisze, że na pewno grali w hurling i powinien być na olimpiadzie

Cóż Hurling powinien byc na olimpiadzie, bo to najstarsza drużynowa dysyplina sportowa na świecie. No i ajrisze mieliby gwarantowany złoty medal. A i byłbym zapomniał to jedyny prawdziwy sport olimpijski - grają w to tylko i wyłącznie amatorzy.

A ja uwielbiam oglądac zapasy, tysiąc razy niż boks, bo w zapasach o wiele więcej zależy od sprytu i intelektu niż w boksie. Znam trenera judoków i kilku zawodników. Może to tylko wygląda, ze to dwóch facetów - przepraszam teraz już zawodników, bo Panie też startują - się obściskują. Cała taktyka, próba uwolnienia to nie tylko zwykła siła, to znajomośc fizyki, serio .

• 5 months later...

Piękna polska złota sobota w Soczi:

- Zbigniew Bródka - panczeny 1500m

- Przed chwilką - po raz drugi w Soczi - Kamil Stoch na dużej skoczni !!!!

Jak to ktoś mądrze skomentował gdzieś w necie przymrozek w Barcelonie ale nakupili drewna za 57 milionów to nie zamarzną.

Niestety (dla fana barcelony) bardzo trafny komentarz, bo zamiast 57 baniek wydawać na średniego piłkarza z Brazylii, trzeba było kupić dwóch solidnych obrońców i wydać kasę po tym sezonie na bardzo dobrego bramkarza. Bo klauna Valdesa od kilku sezonów nie da się oglądać, a w tym sezonie obrona Barcelony rozśmiesza bardziej niż kabaret limo ;)

Niestety Szwedzi blado się w finale hokeja zaprezentowali, ale co tam, dziś i tak wiadomością dnia jest losowanie eliminacji futbolowych ME . Na pierwszy rzut oka- z każdą drużyną możemy zebrać bęcki Nic nie wiem o Gibraltarze, ale zakłądam, że prezentują miłą dla oka tikitakę Skoti, jak będziem [MY! POLACY!!!] grać z Irlandią na Szmaragdowej Wyspie , to uważasz, że to gra na wyjeździe, czy też mecz u siebie?

Szanowny panie Skoti!

Od tej pory na pański widok na forum przechodzę na drugą jego stronę, a poza tym proszę mi się nie kłaniać. Nie jestem w stanie, jako dżentelmen, podtrzymywać znajomości -niestety, pańska brutalna i pozbawiona współczucia dla bliźniego wypowiedź powoduje, że spada pan na mojej liście fajnych gości na 3975 pozycję, tuż za tego opasłego gościa z filmu "Hellraiser", jak sądzę, nosił on pseudonim "Butterball" . Brzydzę się takimi ohydnymi insynuacjami na forum publicznym, a zwłaszcza - och na miły Bóg!- błędami w pisowni - otóż nazwę klubu CWKS Legia piszemy z dużej litery. Warszawa i tak przetrwa, mimo najazdu młodych , ambitnych i zajadłych z mniejszych jednostek administracyjnych. Może wtopią się oni w końcu w tkankę miasta, ale jako stary człek z Warsiawy - a zarazem kibic Legii-czuję się osobiście tym postem obrażony. Rzekłem.

Żegnam ozięble.

NiGDY!!!

Jesteś pan nisko na liście, z ww. Butterballem, a po tej straszliwej i niegodnej dżentelmena zaczepce nawet za troglodytami z Hirołsów OfM&M III- jak można ranić tak czyjeś [zwłaszcza moje] uczucia! Wstyd!

Cholera, miałem ot tak, przejść na drugą stronę foruma- chyba do speców od cywilniaków przyjdzie mi się schronić..... ;)

edit- tyle że ni mam pojęcia, jak świeżo zakupionego Harriera zgrabnie przerobić na volvo, ale to pana nie usprawiedliwia, panie tzw. kolego! Jeszcze mi się uda, i to bez dwóch zdań!

NiGDY!!!

Jesteś pan nisko na liście, z ww. Butterballem, a po tej straszliwej i niegodnej dżentelmena zaczepce nawet za troglodytami z Hirołsów OfM&M III- jak można ranić tak czyjeś [zwłaszcza moje] uczucia! Wstyd!

Cholera, miałem ot tak, przejść na drugą stronę foruma- chyba do speców od cywilniaków przyjdzie mi się schronić..... ;)

edit- tyle że ni mam pojęcia, jak świeżo zakupionego Harriera zgrabnie przerobić na volvo, ale to pana nie usprawiedliwia, panie tzw. kolego! Jeszcze mi się uda, i to bez dwóch zdań!

Nie no myślałem, że tą"obelgą" zasługuję przynajmniej na miano Impa z Heroesów. Bo jako troglodyta uważam sie wyrózniony .

Ale po wczorajszych wydarzeniach z Łazienkowskiej zdecydowanie zmieniam swoje zdanie, koszulka powinna byc w kominiarki i płonąc niczym raca

Fakt, o tych pokracznych impach tom zapomniał

Aha, dodam jeszcze , że wczorajsze wydarzenia na warszawskim stadionie to skandal. ..

Skoti- podpuściłeś mię, teraz postaram się HMOMIII przejść z armią złożoną z samych pokurczowatych jednostek... impy albo cuś równie potężnego

PS- na jakichś mistrzostwach w Warhamerowatość , z których relację czytałem, gość miał armię złożoną z samych gnoblarów[poprawcie mnie, jeśli źle piszę nazwę] w duzej ilości. Wszystkie pomalowane w barwy skittles. Przeciwnik zabijał iluś tam tych stworków- a ich włąściciel z uśmiechem wyciągał słój ze skittlesami i uprzejmie sugerował zjedzenie odpowiedniej liczby tych niedocenianych słodyczy Ciekawe, czy wygrał

Jak sądzicie, Kasai będzie skakał jeszcze w przyszłym roku? Wieeem, rozpiętość tematów w poście od pohańca do różańca, ale lubię tego gościa A dziś jakieś takie informacje mi się o uszy obiły...