Jump to content
jonnym

Man TGA

Recommended Posts

Witam.na prozbę kilku osob postanowilem załozyc ten temat. Chwilowo prace nad mańkiem wstrzymane ale mysle ze niedługo beda nowe fotki.

Narazie to co zrobilem- poczatki prac...

S7300011.JPG

bypicasa2html.gifcreated by picasa2html

Tak jest. A tu macie juz podwodzie prawie w całosci złozone...Tak w skrocie- Koła przod na ss ale i przod i tyl zaklejony blatami.Panele boczne juz prawie gotowe, czekaja tylko na oswietlenie na dole i bedzie jeszcze jeden kolor... cos pod granatowy, ale to jeszcze musze pomyslec nad tym. Błotniki beda biale pod kolor auta i moze zmienie cały panel na przewody pod naczepe ( blacha ryfel). Narazie tyle.

S7300044.JPG

S7300048.JPG

S7300061.JPG

proba%202.JPG

S7300125.JPG

S7300126.JPG

Wszystko pięknie ,i fajnie ze wkońcu cos pokazałes . Ale jedno mam ... dekle na kołach , zdejmij je , a bedzie dużo lepiej , zreszta to twój wybór ale tylko doradzam

no takie bylo załozenie od poczatku bo trzymam sie tego co znalazlem na necie....tak szczerze? jak je zalozylem to srednio mi sie podobaly ale zobacze jak wyjdzie calosc. jak bedzie razic to sie sciagnie...

Mi też podobają się te dekielki. Jak na razie u nikogo ich nie widziałem więc jest to jakaś odmiana i aż tak źle nie wyglądają by z nich rezygnować.

No i fajnie jest. Podobają mi się pomalowane światła. Sam miałem kupić sobie ostatnio Mana, ale wybrałem Magnumkę, bo ma cały silnik, ramę do sklejania i podnoszoną kabinę, czego Manie brak

Mi się wszystko podoba oprócz tych SS

Dekle to porażka, na całej linii, Ale tak po za tym to bardzo ładnie to wygląda.

No może na przednich kołach można by z nich zrezygnować ale na tylnej osi jak najbardziej się podobają. Mam lekki sentyment do nich bo w moim jelczu (autobusie) też takie były. Niestety szef go sprzedał.

Panowie nie nie przypuszczalem ze narobie tyle zamieszania deklami. Tak jak powiedzialem jak juz skoncze model to sie jeszcze pomysli czy sciagac je czy nie, narazie czasu malo i za kabine sie bede brał. Tak wyglada orginał ale sie tez w 100% go nie trzymam- od siebei cos bedzie.jak widac dekle nawet na naczepie sa no ale tego to juz nie zrobie...hehe pozdrawim

MAN-TGA-18410-XXL-Fischer-Gleisenberg-080605-01.jpg

No może na przednich kołach można by z nich zrezygnować ale na tylnej osi jak najbardziej się podobają. Mam lekki sentyment do nich bo w moim jelczu (autobusie) też takie były. Niestety szef go sprzedał.

Ty jelcza do mana porównujesz

A co do tych dekli to na oryginale wyglądają całkiem nieźle , ale na modelu niezbyt , w ogóle to chyba przez to ze italeri je jakies dziwne zrobiła .

Masz racje KRUGER_MAN Man do jelcza się nie równa. To była prosta technika i każdy kierowca wiedział co autku dolega. A teraz weź się w tym wszystkim połap.

Sugerujesz że jelcz był lepszy??

Zapytaj każdego kierowce z dużym stażem za kółkiem to ci powie że nie było lepszych od Jelcza a i teraz niewiele aut jest lepszych od niego.

No np. mój tata jeździł manem tga i był z niego bardzo zadowolony, a teraz jeździ mercedes axsorem i jest on podobno dużo gorszy od mana, a wracając do jelcza to nie wiem bo nie jeździłem (podobno się trzeba było nieźle natrudzić żeby skręcić )

Na oryginale dekielki wyglądają super i pasują do całości. Może jak na podwoziu modelu spocznie kabina to też co niektórzy zmienią zdanie co do tych dekielków... mi tam się bardzo podoba i jestem za tym aby dekle pozostały...

Pozdrawiam!!!

a wracając do jelcza to nie wiem bo nie jeździłem (podobno się trzeba było nieźle natrudzić żeby skręcić )

Jak to kiedyś mawiali - kto smaruje ten jedzie, jeżeli ktoś nie dbał o stan techniczny i nie uzupełniał płynów to tak miał. Ja w swoim jelonku kręciłem kierownicą jedną ręką (mowa o placu manewrowym na postoju i podczas cofania z przyczepą).

Ps.

Manik zapowiada sie dosć ciekawie Dekle może teraz kiepsko prezentują się ale na finiszu mogą prezentować sie całkiem całkiem

Prace nad Manikiem idą . Szakal85 To ja pojadę TGA na Hiszpanię, a Ty Jelczem i zobaczymy czy dalej będziesz uważał, że Jelcz jest lepszy od dzisiejszych trucków... Technika posunęła się ostro do przodu i nie widzę sensu porównywania Jelcza z Manem TGA np.

Pozdrawiam

a to tak dzis udało mi sie znalezc chwilke na błotniki...pomału ale do przodu idzie...

S7300455.JPG

S7300456.JPG