Jump to content

Mig-29 Italeri 1/72


Recommended Posts

Mi się podoba, nawet bardzo. Jeszcze nie udało mi się wykonać modelu na takim poziomie. Tak więc gratuluję ukończonego modelu.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Świetny Migacz, podoba mnie sie zwłaszcza zapuszczenie lini podziału, czysto sklejony i ładnie pomalowany. Mam takiego w dokładnie takim samym malowaniu. jak będziesz robił drugiego to podpowiem Ci żę panel z bezpiecznikami za fotelem i fotel powinien być przesunięty do przodu, pomiędzy tablicą a fotelem jest za duża odległość.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Piękna robota bardzo fajne komo zapytam z ciekawości jakich użyłeś farb do tego modelu. Trochę brakuje mi zdjęc spodu tego Miga. Pytam bo właśnie ze spodem miałem najwięcej pracy a i tak nie wyszło jak bym chciał. gratulacje

Link to post
Share on other sites
fajne komo zapytam z ciekawości jakich użyłeś farb do tego modelu

Góra samolotu to mieszanka Medium Green z jakimś jasnym szarym dokładnie nie pamiętam ale chyba Light Ghost Gray. Ten jasny Flat Gull Gray. Spód też Flat Gull Gray. Farby to emalie Model Master. Całość malowana pędzelkami.

 

Trochę brakuje mi zdjęc spodu tego Miga

Też miałem tam problemy i spód nie wygląda już tak dobrze. Jeszcze dzisiaj wrzucę zdjęcia dołu.

 

Fotki już mam

2cb9d448aafff03a.jpg

b8c2053adbcae4bf.jpg

f9fa10bb386e28d7.jpg

05b0390b2ec03714.jpg

Link to post
Share on other sites
Nie no twój Mig wygląda lepiej od spodu niż mój ale widzę że też dostałeś tak poszczępione wloty powietrza jak ja to mogli by poprawic w tej italerce.

Te wloty to porażka. Szpachla, szlifowanie znowu szpachla i szlifowanie i niewiele to dało. Cały samolot to jedna wielka szpachlówka.

Link to post
Share on other sites

Model prezentuje się dobrze i sam bym go u siebie na półce postawił ale mam jednak kilka zastrzeżeń. Spod zielonej często przebija podkład. Zwłaszcza widać to na żaluzjach na górze kadłuba, momentami na skrzydłach a spod ciemnoszarej przebija na końcówkach stateczników. Zieleń na kołpakach kół chyba jest za jasna. Do tego takie kratki od wylotów różnych układów chyba, są niedokładnie pomalowane. Kalki na skrzydłach trochę się świecą. Za to masz plusa za kabinkę i rakietki.

 

Te rzeczy są pewnie rezultatem pośpiechu. Czekam na następny model, który na pewno będzie jeszcze lepszy

Link to post
Share on other sites

Przyjemny Fulcrumik, ale spróbuj delikatnie pociągnąć matem albo półmatem kalkomanie (zwłaszcza te z napisami eksploatacyjnymi).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.