Skocz do zawartości

GOLF 3 i pół


albert091283

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do modelarzy samochodowych czy jest możliwość kupienia VW Golfa III trzy drzwiowego w 1/24. Jeżeli tak to czy moglibyście podąć stronę takowego sklepu. A no i golfa IV w tej samej skali. Bo planuje zbudować cos, czym kiedyś śmigałem a to właśnie była taka mała hybryda. A tu zdjęcie

cf8f41f6f662341a.jpg

0678156091f4cdf0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten golf ze zdjęć niezły badziew. Agrotuning na maksa...

 

To jego auto byłe

 

Ja jestem tolerancyjny. Każdy lubi co innego.

 

 

Jeśli chodzi o golfy, to 4 z tamki, a 3 na 99% wypuściło Fujimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na piechotę... trzeba było dokupić jeszcze wagon szpachli i zrobić z tego Subaru.

I tu tkwi Twój problem. Mądrzejsi wypowiadali się i komentowali wygląd tego samochodu, więc ja nie będę komutował twoich wypowiedzi, bo to nie jest tematem. Zachowaj to dla siebie albo odpowiedz na pytanie, które zadałem w pierwszym poście, bo o to tu chodzi. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na piechotę... trzeba było dokupić jeszcze wagon szpachli i zrobić z tego Subaru.

I tu tkwi Twój problem. Mądrzejsi wypowiadali się i komentowali wygląd tego samochodu, więc ja nie będę komutował twoich wypowiedzi, bo to nie jest tematem. Zachowaj to dla siebie albo odpowiedz na pytanie, które zadałem w pierwszym poście, bo o to tu chodzi. Dziękuję

Tylko po co zakładasz takie tematy, wszystko da sie sprawdzic trzeba tylko chcieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seweryn powiem szczerz widziałem gorsze tuningi niż ta "trója" z fotek powyżej więc odpuść.

 

Co byś powiedział na wściekle czerwone Audi 80,zapowiada się dobrze co nie , z przednimi światłami też właśnie z VW "czwórki". I wszystko było by może OK gdyby nie to że koleś wyciął w przodzie duże dziury włożył światła i nic więcej. I tak to zostawił,więc ta trójka jeszcze by uszła w tłumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się panowie nie znają... mi się tylko nie podobają zintegrowane zderzaki z nadwoziem (jeden kawałek) ale ogólnie ciekawy pomysł i wykonanie Jestem ciekawy jak wyjdzie Ci model. Gdzieś, kiedyś widziałem jak gość z modelu Golfa III pięciodrzwiowego zrobił Vento... uciął tył i dorobił go od podstaw... wyszło bosko.

Ok koniec OT!!! Powodzenia kolego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co zakładasz takie tematy, wszystko da sie sprawdzic trzeba tylko chcieć.

Tak żeby było np. śmiesznie. a zapytałem również o jakis sklep, bo w tych których ja kupuje nie ma akurat tych modeli a głównie golfa 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.