Jump to content
rObO87

cięzarówki MAN Revell - prośba o recenzje

Recommended Posts

Czy ktoś dysponuje recenzjami ciężarówek MAN z Revella, skala 1/35? Chodzi o te 6x6,8x8 i 4x4

Mam Mana 5t, choć cięgle czeka na pomalowanie.

Co mogę powiedzieć? Gumowe koła, świetne spasowanie i ogólnie bardzo ładnie wygląda nawet nie pomalowany(oczywiście zamierzam dać mu kamuflaż). Długość to ok. 20 pare centymetrów. Cztery wersje malowanie, cztery rodzaje kalkomanii. Trzy zwykłe Bundeswehr, jedna z operacji w Somali w 1993 roku. Jak chcesz wiedzieć o czymś dokładniej, to chętnie odpowiem na pytania.

Pozdrawiam

Jakie są szybki (plastik czy takie wycinane z paska folii), jak z detalami wnętrza, ile dałeś, mówisz o tym białym?

No więc tak rObO87.

Szybki są z plastiku, tak jak wszystkie części.

Wnętrze zawiera fotel jednoosobowy i dwuosobowy, deska rozdzielcza, oczywiście kierownica i liczniki z kalkomanii. W dachu znajduje się otwierany właz.

To jest ta czwarta wersja malowania:

143_rn.jpg

Owszem jest biała, aczkolwiek z ilustracji na pudełku bliżej do piaskowego.

Ja dałem 104,99zł + przesyłka. Kupowałem na mojehobby, ale wykupiłem chyba ostatniego, bo zaraz potem pojawiło się niedostępny i tak jest do dzisiaj.

Jak byłem pod koniec września w Warszawie w ToraToraTora to mieli tego 10t z wysięgnikiem. Ceny tam są trochę zawyżone, ale jest tyle kąsków, że

Pozdrawiam Konrad

P.S. Na innym forum pisaliście z Tomkiem, że nie ma Panzerhaubizte. Wydaje mi się, że jeszcze jest na sklej.pl, koło Mana:

http://www.sklej.pl/modelarstwo237_part1.html

No to jeszcze coś na temat wersji 8x8 chętnie poczytam

Co do dostepności to po prostu szukać na allegro trzeba. Szkoda że liczniki są "płaskie". Blaszki bardzo przydatne?

Na innym forum pisaliście z Tomkiem, że nie ma Panzerhaubizte

Jeśli o nią chodzi, to .... szczerze odradzam. Buduję ją od dłuższego czasu, hmmm buduję to za dużo powiedziane - dłubię. Bo co chcę przykleić jakąś cześć, to trzeba ją poprawiać. Revell wiele detali uprościł, więc budując prosto z pudła otrzymamy co najwyżej chińską zabawkę - nie trzymającą się nijak rzeczywistości, aby otrzymać miniaturę tego pojazdu w 1/35 niezbędna jest duża interwencja z naszej strony i praca z dokumentacją. Po prostu sporo scratchu. Jakby co, listę problemów związanych z Pzh 2000 mogę napisać na priv. Zresztą wstawię po jej (pzh 2000) zrobieniu szczegółową relację i zaznaczę co i jak do poprawienia - (a jest tego w pi... )

Jeśli o nią chodzi, to .... szczerze odradzam. Buduję ją od dłuższego czasu, hmmm buduję to za dużo powiedziane - dłubię.

Taaak jak wiele innych rzeczy...

Przy SLT-56 będą się świetnie prezentować

Jakub, możesz to przetłumaczyć i tak w 3-5 zdaniach opisać modele?

Jakub, możesz to przetłumaczyć i tak w 3-5 zdaniach opisać modele?

Ok. W okolicach weekendu (mój Wochenende zaczyna się zawsze w czwartek o 13:00 :> ) czyli wówczas usiądę i przetłumaczę.

Taaak jak wiele innych rzeczy...

Bardzo dużo, zrobię wątek z moim Panzerhaubitze to opiszę dokładnie co i jak...

Zdanie po zdaniu nie - przecież masz inne sprawy na glowie, ogólnie żeby każdy coś wiedział.

btw czy uczenie się danych technicznych Leoparda 2 na pamięć jest normalne?

czy uczenie się danych technicznych Leoparda 2 na pamięć jest normalne?

Ależ nie, mozna się nauczyć szybko kaliber i moc silnika

To nie jest konstrukcja niemiecka. Prawdziwy Bergepanzer powinien być na podwoziu Leoparda 1