Skocz do zawartości
wojtek

Lokalizacje sklepów dla modelarzy w Polsce...

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dudzio napisał:

Model jest dosyć słabo dostępny w kraju, nie mam więc za dużego wyboru sklepów. Dlatego zależałoby mi na tej obniżce konkretnie w Mojehobby.

No nic, jak się nie pojawi to może na szybko znajdę jakiś inny, ciekawy temat do sklejenia. Albo podjadę na szybko do Martoli coś tam wezmę od ręki. A o tamtym marzył będę dalej 🤩

Pamiętaj, że w Martoli w każdy pierwszy czwartek miecha mają 10 procent upustu na wsio 🙂

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To chyba raczej losowo się odbywa. Swego czasu niemal co tydzień była dzienna promocja Kitty Hawka, potem przez kilka tygodni jej nie było, potem znowu była. Czasami coś jest częściej, czasami nie ma danego producenta tygodniami. Nie sądzę żeby mieli jakiś algorytm, raczej jest to losowe plus ręczne sterowanie w przypadku producentów którzy im nie schodzą.
Jedno wiem na pewno, promocje na Hasegawę są zawsze po tym, jak co ciekawsze modele się wyprzedadzą :D Poluję na growlera i zawsze schodzi przed promocją.
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi