Jump to content
wojtek

Lokalizacje sklepów dla modelarzy w Polsce...

Recommended Posts

Co do kontakt to uważam za b.dobry jakby kobieta cały czas siedziała przy kompie i odpowiadała na moje maile. Może akurat tak trafiałem, nie wiem...

Tak, przy zamawianiu odpowiedź jest natychmiast, ale później się czeka. Miałeś chyba szczęście...

Wysłałem maila, ale póki co - cisza. Ale dajmy sklepowi jeden dzień, chociaż sam już wątpię żeby się odezwał :/

Chociaż mam nadzieję że faktycznie nie wysyłają, bo mają natłok zamówień. Oby na lekkim opóźnieniu się skończyło

Edited by Guest

Cześć może ktoś jest z kujawsko-pomorskiego i wie gdzie znajduje się jakiś dobry sklep z modelami najlepiej z okolic Sępólna Krajeńskiego?

Witam.

Czy ten sklep modelarski na ul.Stanisława 5 w Katowicach jest czynny.Byłem dzisiaj tam przejazdem ale na drzwiach wisi wielka kłódka

i żadnej wywieszonej informacji.

Od 10 marca funkcjonuje sklep modelarski w Żyrardowie mieści się przy ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 20/24 tutaj podaje ich stronkę http://modelemania.pl/

W Koszalinie został tylko jeden w CH Tęcza. Całkiem spory wybór modeli, ale nie wiem jak ze sprzętem i chemią.

Czy ktoś z forumowiczów zakupił cokolwiek w sklepie m-zone z Wrocławia?

Chodzi o sprzedaż internetową .

Czy ktoś z forumowiczów zakupił cokolwiek w sklepie m-zone z Wrocławia?

Chodzi o sprzedaż internetową .

Ja tydzień temu kupiłem pastę KOKI. Kasę wpłaciłem od razu. Przez tydzień cisza. Zadałem mailowo zapytanie czy wysłali pastę. Nie odpowiedzieli. Wczoraj zadzwoniłem i okazało się że pasta będzie dopiero 30 kwietnia u nich. A kiedy u mnie to nie wiadomo. Ogólnie nie polecam tego sklepu, przynajmniej jeśli chodzi o sprzedaż internetową.

Czyli jednak sklep do d...mam to samo - zamówienie poszło/kaska wpłacona - i cisza pomimo .Się wkurzyłem...

A ja mam takie pytanie... czy nie dałoby się wrzucić tu takiej mapki google na której ktoś zaznaczałby lokalizacje sklepów? 18 stron do przeglądania raczej mało fajne

Polecam nPWM - osobne działy dla województw, a w nich osobno miasta z listą sklepów. Na ile aktualne to nie wiem, ale sposób chyba jedyny dobry.

kubisz dzięki:) Jednak ja siedzę na Modelwork i najbardziej się tu udzielam Niestety co do lokalizacji, to znam tylko te z mojego miasta

ja siedzę na Modelwork i najbardziej się tu udzielam

Ja też, ale warto wiedzieć, że na innych forach są takie przydatne rzeczy i można skorzystać w razie potrzeby.

ja siedzę na Modelwork i najbardziej się tu udzielam

Ja też, ale warto wiedzieć, że na innych forach są takie przydatne rzeczy i można skorzystać w razie potrzeby.

Wiem wiem, ale myślałem o tym, żeby to w tą mapke Google wrzucić i zamiescić to na Modelwork

myślałem o tym, żeby to w tą mapke Google wrzucić i zamiescić to na Modelwork

Masz pole do popisu

myślałem o tym, żeby to w tą mapke Google wrzucić i zamiescić to na Modelwork

Masz pole do popisu

Pamiętaj, że nie byłem w każdym mieście w Polsce

Cześć może ktoś jest z kujawsko-pomorskiego i wie gdzie znajduje się jakiś dobry sklep z modelami najlepiej z okolic Sępólna Krajeńskiego?
Jest w Inowrocławiu sklep przy ulicy Św. Ducha 23 i ma internetową odnogę www.hobby.szeroka5.pl

Jako organizator spotkań modelarskich w Inowrocławiu, zapraszam cię na najbliższe które będzie 14 maja o godzinie 18:00

Możesz sobie zaklepać coś w sklepie przez internet (na zasadzie zakupu i odbiór i zapłata na miejscu, a na miejscu jak obejrzysz i ci się nie spodoba to możesz zrezygnować).

Możesz też zostać członkiem ISMR (www.ismr.pl) a członkowie mają 5% rabatu. Jeżeli byłeś 10-11 kwietnia uczestnikiem konkursu modelarskiego to masz dodatkowo 5% rabatu, a jeżeli zająłeś 2 lub 3 miejsce masz 10%, pierwsze miejsca mają 15% rabatu, co łączy się z rabatem dla członków ISMR.

Mam pytanko !

Czy ktoś z szanownych forumowiczów robił może zakupy w internetowym sklepie "Tylko Polskie Produkty" ?

Oto link : http://polish-made.com/

Sklep wygląda (jak dla mnie) nieco podejrzanie... A to głównie za sprawą tego, że "formularz kontaktowy" nie chce się otworzyć... Może to jakaś "firma krzak" ???

Jest tu trochę modeli, w dosyć przystępnych cenach, ale... ?

Dziękuję za pomoc ! Pozdrawiam serdecznie !

Witam. Chciałbym sie zapytac czy ktoś zna sklepy modelarskie w Wałbrzychu. Pozdrawiem

Czy w Radomiu jest jakiś sklep modelarski po za na Południu?
- ludlego, mam prosbe... pisz staranniej.

Pozdr.

Pawel