Jump to content
wojtek

Lokalizacje sklepów dla modelarzy w Polsce...

Recommended Posts

Gdzie we Wrocławiu można kupić Humbrole?

Chyba są w Składnicy Harcerskiej na I piętrze Feniksa (przy Rynku).

Rzeczywiście są tam Humbrole. Dzięki za info, bo google zdaje się o tym sklepie nie wiedzieć. Szkoda tylko, że obsługa rodem z PRL...

Może ktoś podzielić dię opinią na temat tego sklepu?

http://www.progmar.waw.pl/

Oferują silikony i żywice w ilościach modelarskich, a nie przemysłowych

Jak tam jest z obsługą , z jakością towaru (przy żywicach, to chyba istotne)?

Z dołu dzięki

Pozdr.

Może ktoś podzielić dię opinią na temat tego sklepu?

http://www.progmar.waw.pl/

Oferują silikony i żywice w ilościach modelarskich, a nie przemysłowych

Jak tam jest z obsługą , z jakością towaru (przy żywicach, to chyba istotne)?

Z dołu dzięki

Pozdr.

Już dwukrotnie kupowałem u nich na Allegro żywicę i silikon.

Z zakupionymi produktami nie miałem żadnych problemów.

Przesyłki były dobrze zabezpieczone i szybko nadane.

Kontakt również szybki i bezproblemowy.

Wielkie dzięki.

Kupowanie bez zasięgnięcia opinii, choć sklep robi wrażenie profesjonalnego,troszkę mi się nie "uśmiechało".

Pozdr.

Też szukałem i dostałem informacje tylko o jednym.

Na ulicy Wzgórze ta nad zamkiem jest sklepik z zabawkami jest tam kilka modeli farbki kleje itp.

Ten znam ale są tam drogie farbki. W klimczoku na stoisku z zabawkami jest bardzo dużo modeli różnych firm i farbki pactry po 4,50zł zajrzyj tam.

pozdrawiam

igor

Cześć, czy ktoś ostatnio czyli w ciągu kilku ostatnich tygodni robił zakupy w m-zone.pl? Pytam bo chciałbym cos w nim zakupić ale jak narazie na maila nie odpowiadają a na głównej stronie jest jeszcze komunikat z grudnia 2010.

Cześć, czy ktoś ostatnio czyli w ciągu kilku ostatnich tygodni robił zakupy w m-zone.pl? Pytam bo chciałbym cos w nim zakupić ale jak narazie na maila nie odpowiadają a na głównej stronie jest jeszcze komunikat z grudnia 2010.

To ja sie podczepie pod to pytanie, bo Gunze.pl to chyba to samo, co M-zone?

Czy ktos mial jakies problemy z przesylka z Gunze.pl? Moje zamowienie wedlug karty zamowien zostalo wyslane 27 stycznia, a pomimo kilkukrotnej proby kontaktu ze sprzedawca nic o paczce nie slychac.

Pozdrawiam

Eryk

Chyba do tego tematu to się nadaje

Czy w Krakowskim Phantomie mają pIwaty? Jak mają zaopatrzenie, konkretniej samoloty w 72 i okręty w 350 i 700,farby Gunze itp; jaki jest wybór? Jak z cenami? Ewentualnie jakiś inny sklep w pobliżu ul.Kopernika ( tak do 2 km )

Czy ktoś wie co się stało z Salonikiem Modelarskim na Traugutta we Wrocławiu? przeniósł się gdzieś czy zakończył swój żywot? strona internetowa niby nadal przyjmuje zamówienia ale na maile nie odpisują.

Byłem rok temu pod tym adresem i aktualnie sprzedają tam trumny. Od osoby tam pracującej dowiedziałem się, że Salonik Modelarski już nie istnieje.

Hej,

jestem z Wrocławia i mogę zapewnić, że sklep 'fizyczny' działa. Z internetowego nie korzystałem bo mam po drodze. Strona faktycznie jest rzadko odświeżana, co więcej nie zawsze odzwierciedla stan rzeczywisty. Najlepiej kontaktuj się telefonicznie.

Czy ktoś z kolegów szanownych wie czy ten sklep http://www.ibg.com.pl/pl/index.php?curr ... anguage=pl prowadzi również sprzedaż na miejscu jak normalny sklep czy tylko wysyłkowo??

Można było kupić na miejscu, ale za gotówkę (jesień 2010). Jak teraz jest to nie wiem (lepiej zadzwonić i zapytać bo i ich stany magazynowe na www to czasem fikcja). Aha i byli czynni do 16 (około).

Witam.Jadę w środę do Sosnowca, czy obecnie są tam jakieś sklepy modelarskie?

Witam.Jadę w środę do Sosnowca, czy obecnie są tam jakieś sklepy modelarskie?

Witam,

kiedyś był na ul. Dekerta 1 - Model-Mania, nie wiem jak obecnie. Najlepiej zadzwoń: 32 2663681

Dzięki sklep istnieje

W przeciwieństwie do Gdańskiej Iskry , niestety nie mam o nim żadnych wiadomości , może wiecie coś na ten temat?

Wiem, że nie w Polsce ale nie chcę zakładać nowego tematu. Więc może ktoś z was wie gdzie ejst Sklep modelarski w Londynie, chodzi mi o taki nie za drogi.

cloner16: to ten sklep w księgarni na Miszewskiego?

na pewno na przeciwko w centrum handlowym Jantar działa sklep Modelmania - we Wrzeszczu przez remont dawno nie byłem, ale ostatnio w Jantarze kolega kupował mi farby wiec ten działa na pewno ;-)

słyszałem że w Żywcu jest sklep modelaski w okolicach Rynku, czy ktoś go zna i robi w nim zakupy, nie mam tam najbliżej ale jest to jedyna lokalizacja jaką znalazłem w okolicach mojej nowej miejscowości do której się przeprowadziłem

tombie01 W Żywcu nie czy jest sklep ale są 2 w bielsku. Z Buczkowic jest chyba taka samo odległoś do żywca jak i do Bielska. Jeden skep jest Klimczoku jest tam dość dużo modeli i farbki pactra. Drugi jest na ulicy wzgórze 5 sklep o nazwie To i owo jest tam mniej modeli i farbki humbrola i jeszcze jakaś chemia.

pozdr.

Igor

W którym dokładnie miejscu jest ten sklepik "To i Owo" na Wzgórzu