Jump to content

Lokalizacje sklepów dla modelarzy w Polsce...

Recommended Posts

Ja natomiast chciałbym poinformować iż w Bielsku Białej otworzył się nowy sklep modelarski na ul. Gazowniczej w pobliżu galerii Sfera, byłem ostatniej soboty i jestem pełen optymizmu - sklep ma kilka profili hobbystycznych także ma szanse się utrzymać - wybór typowo modelarski jeszcze daje do życzenia ale zostałem poinformowany o ambitnych planach;) polecam

Teraz to przeczytałem.... zbyt rzadko chodzę na miasto;/

W poniedziałek idę na patrol do tego miejsca !

Ja dziś odwiedziłem sklep i z tej radości , że coś drgnęło w Bielsku-Białej wyszedłem z modelem po pachą(Taki spontaniczny nie planowany zakup ) . Sklep cały czas powiękrza asortyment modelarski, jeśli czegoś aktualnie nie mają na stanie sprowadzają na zamówienie. Dodatkowo organizują warsztaty modelarskie dla młodszych i nie tylko adeptów modelarstwa. Miła fachowa obsługa.

Polecam.

Wczoraj w końcu poszedłem zwiedzić ten sklep i rzeczywiście jest ok. Z chemii dostanę wszystko czego potrzebuje prócz farb gunze;( spory wybór modeli i co najważniejsze dobra atmosfera:)

• Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzień dobry! Ja tam byłem w poniedziałek i chciałbym się podzielić krótką recenzją: Na początek do sklepu trzeba trafić - nie jest to takie proste. Okolica wygląda tak: Wejście je

Pamiętaj, że w Martoli w każdy pierwszy czwartek miecha mają 10 procent upustu na wsio ?

Widzę, że każdy ma tutaj garść dobrych porad. Nic tylko zakładać własne biznesy i sprawdzać się w praktyce.

Posted Images

Droga wycieczko....był ktoś z was w Składnicy Harcerskiej w Warszawie przy ul. Targowej? (koło wiaduktu kolejowego). Warto tam zajrzeć? jakie mają ceny i asortyment (interesuję się pancerką w małej skali)

• 2 months later...
  • 2 weeks later...

Czy ktoś kupował coś ostatnio w sklepie Mój Świat Modeli z Chorzowa przez internet? Nie mam z nimi żadnego kontaktu, nie odpowiadają na maile i na formularze zamówienia. Nie wiem czy robić przelew czy może sklep już nie działa?

• 3 weeks later...
Byłem dzisiaj w Phantomie na Długiej w Krakowie. Taśma tamyi - nie ma. Płyny pod kalki - nie ma. Zmywacz wamodu chociaż? Nie ma. Z chemią tam straszna bieda...

Jak dla mnie to ten sklep ostatnio bardziej przypomina galerię

Najlepszy stacjonarny http://exito.sklep.pl/ albo http://www.mojehobby.pl/ gdzie też możesz odebrać osobiście w Wieliczce

W Exito byłem - i nawet zrobiłem spore zakupy jako początkujący :P Ale chciałem zobaczyć też inne sklepy. Na Stradomiu też biednawo, no ale to sklep z myślą o kolejarzach, nie redukcyjnym modelarstwie.

Za mojehobby dzięki, na pewno sprawdzę, bo często bywam w Wieliczce ^^

• 4 weeks later...

Witam,

Czy orientujecie się, gdzie w okolicy Szamotuł (wielkopolskie), tak w promieniu 30 km, można kupić modele? Od razu zadam też pytanie o lokalizacje sklepów w Poznaniu. Z góry dziękuję

• 1 month later...
Od razu zadam też pytanie o lokalizacje sklepów w Poznaniu.

No w Poznaniu to w zasadzie masz tylko 2 poważne adresy: Paderewskiego (ulica łącząca Stary Rynek z Placem Wolności) oraz Wołyńska 38 - koło Uniwersytetu Przyrodniczego (dawniej Akademii Rolniczej). Innych adresów nie znam (Panterę na Dziadoszańskiej chyba można już odpuścić).

W nowej hali dworca głównego w Krakowie jest sklep o nazwie ToysBox. Jest tam całkiem spora (tak na pierwszy rzut oka koło 150 zestawów) oferta Revella i wcale niezłe ceny. ;) Niestety tylko Revell. Jeśli ktoś szuka czegoś konkretnego to raczej nie, ale jak się odprowadza córkę na pociąg to w sam raz żeby zajrzeć i coś skubnąć. :P

Można tam też kupić contactę we wszystkich wersjach (alternatywa dla czekania na dostawę ;P) i mają sporą paletę emalii, również oczywiście wszystko Revella.

Od razu zadam też pytanie o lokalizacje sklepów w Poznaniu.

No w Poznaniu to w zasadzie masz tylko 2 poważne adresy: Paderewskiego (ulica łącząca Stary Rynek z Placem Wolności) oraz Wołyńska 38 - koło Uniwersytetu Przyrodniczego (dawniej Akademii Rolniczej). Innych adresów nie znam (Panterę na Dziadoszańskiej chyba można już odpuścić).

Dzięki

• 4 weeks later...

Z kolegą jesteśmy na praktykach w Czaplinku i może ktoś wie czy jest tutaj jakiś mały sklep z modelami? Tak by sobie deszczowe dni jakoś zająć, bo cały lipiec tutaj będziemy. z góry dzięki za pomoc.

• 2 weeks later...