Jump to content
wojtek

Lokalizacje sklepów dla modelarzy w Polsce...

Recommended Posts

Ja natomiast chciałbym poinformować iż w Bielsku Białej otworzył się nowy sklep modelarski na ul. Gazowniczej w pobliżu galerii Sfera, byłem ostatniej soboty i jestem pełen optymizmu - sklep ma kilka profili hobbystycznych także ma szanse się utrzymać - wybór typowo modelarski jeszcze daje do życzenia ale zostałem poinformowany o ambitnych planach;) polecam

Teraz to przeczytałem.... zbyt rzadko chodzę na miasto;/

W poniedziałek idę na patrol do tego miejsca !

Ja dziś odwiedziłem sklep i z tej radości , że coś drgnęło w Bielsku-Białej wyszedłem z modelem po pachą(Taki spontaniczny nie planowany zakup ) . Sklep cały czas powiękrza asortyment modelarski, jeśli czegoś aktualnie nie mają na stanie sprowadzają na zamówienie. Dodatkowo organizują warsztaty modelarskie dla młodszych i nie tylko adeptów modelarstwa. Miła fachowa obsługa.

Polecam.

Wczoraj w końcu poszedłem zwiedzić ten sklep i rzeczywiście jest ok. Z chemii dostanę wszystko czego potrzebuje prócz farb gunze;( spory wybór modeli i co najważniejsze dobra atmosfera:)

Droga wycieczko....był ktoś z was w Składnicy Harcerskiej w Warszawie przy ul. Targowej? (koło wiaduktu kolejowego). Warto tam zajrzeć? jakie mają ceny i asortyment (interesuję się pancerką w małej skali)

sorry, ale lenistwo i brak czasu nie pozwala mi na prześledzenie całego wątku - czy znacie zatem jakis sklep w łodzi?

you make my day!

Czy ktoś kupował coś ostatnio w sklepie Mój Świat Modeli z Chorzowa przez internet? Nie mam z nimi żadnego kontaktu, nie odpowiadają na maile i na formularze zamówienia. Nie wiem czy robić przelew czy może sklep już nie działa?

Szczecin, Manhattan, sklep zabawkowy bliżej kładki - warto będzie tam zagladać, Tamiya - pancerka, samoloty, a i cywile też - w dobrych cenach (jak dla mnie).

Czy wie ktoś czy gdzieś w koloicach Zielonej Góry znajduje sę jakiś sklep modelarski. (wiem ż jest Zielone Wzgórze ale tam sam Warhammer) Chodzi mi o modele pancerki i o farby.

Hej!

Co się stało ze sklepem modelarskim na Paderewskiego w Poznaniu? Wczoraj sprzedawali tam pączki...

Pewnie Eggplanes Hasegawy się skończyły... ;-)

No, ale ja poważnie pytam. Jak ktoś jest z Wrocławia to pewnie nie docenia powagi mojego pytania...

Byłem dzisiaj w Phantomie na Długiej w Krakowie. Taśma tamyi - nie ma. Płyny pod kalki - nie ma. Zmywacz wamodu chociaż? Nie ma. Z chemią tam straszna bieda...

Byłem dzisiaj w Phantomie na Długiej w Krakowie. Taśma tamyi - nie ma. Płyny pod kalki - nie ma. Zmywacz wamodu chociaż? Nie ma. Z chemią tam straszna bieda...

Jak dla mnie to ten sklep ostatnio bardziej przypomina galerię

Najlepszy stacjonarny http://exito.sklep.pl/ albo http://www.mojehobby.pl/ gdzie też możesz odebrać osobiście w Wieliczce

W Exito byłem - i nawet zrobiłem spore zakupy jako początkujący :P Ale chciałem zobaczyć też inne sklepy. Na Stradomiu też biednawo, no ale to sklep z myślą o kolejarzach, nie redukcyjnym modelarstwie.

Za mojehobby dzięki, na pewno sprawdzę, bo często bywam w Wieliczce ^^

Witam,

Czy orientujecie się, gdzie w okolicy Szamotuł (wielkopolskie), tak w promieniu 30 km, można kupić modele? Od razu zadam też pytanie o lokalizacje sklepów w Poznaniu. Z góry dziękuję

sprawdzałem dziś ofertę SAHARAHOBBY i jakoś chyba spadła dostępność produktów?

Od razu zadam też pytanie o lokalizacje sklepów w Poznaniu.

No w Poznaniu to w zasadzie masz tylko 2 poważne adresy: Paderewskiego (ulica łącząca Stary Rynek z Placem Wolności) oraz Wołyńska 38 - koło Uniwersytetu Przyrodniczego (dawniej Akademii Rolniczej). Innych adresów nie znam (Panterę na Dziadoszańskiej chyba można już odpuścić).

W nowej hali dworca głównego w Krakowie jest sklep o nazwie ToysBox. Jest tam całkiem spora (tak na pierwszy rzut oka koło 150 zestawów) oferta Revella i wcale niezłe ceny. ;) Niestety tylko Revell. Jeśli ktoś szuka czegoś konkretnego to raczej nie, ale jak się odprowadza córkę na pociąg to w sam raz żeby zajrzeć i coś skubnąć. :P

Można tam też kupić contactę we wszystkich wersjach (alternatywa dla czekania na dostawę ;P) i mają sporą paletę emalii, również oczywiście wszystko Revella.

Od razu zadam też pytanie o lokalizacje sklepów w Poznaniu.

No w Poznaniu to w zasadzie masz tylko 2 poważne adresy: Paderewskiego (ulica łącząca Stary Rynek z Placem Wolności) oraz Wołyńska 38 - koło Uniwersytetu Przyrodniczego (dawniej Akademii Rolniczej). Innych adresów nie znam (Panterę na Dziadoszańskiej chyba można już odpuścić).

Dzięki

Jakie są obecnie w Katowicach, na Śląsku i w Zagłębiu sklepy modelarskie z duzą dostępnością towaru?

W samych Katowicach kilka sklepów zamknięto, m.in Battletable, na Stanisława 6, na Gwiazdach.

Czy … nie ma niczego w Lubelskim?
No niestety, ale sklepy modelarskie w naszym województwie jakoś się posypały.
A w Kagero zasięgaliście języka?

Z kolegą jesteśmy na praktykach w Czaplinku i może ktoś wie czy jest tutaj jakiś mały sklep z modelami? Tak by sobie deszczowe dni jakoś zająć, bo cały lipiec tutaj będziemy. z góry dzięki za pomoc.

Panowie, gdzie teraz w Szczecinie mieści się sklep pana Lewkowicza? Podobno został gdzieś przeniesiony. Pozdrawiam

Bogurodzicy 4, róg Kaszubskiej.