Jump to content
wojtek

Lokalizacje sklepów dla modelarzy w Polsce...

Recommended Posts

Byłem w kilku lokalnych sklepach i wybór tak duży, że nic nie ma.. jednak pozostaje tylko internet.

a czy ktoś coś ze Szczecina poleci?

Noo wybór jest mega duży Safari w CH Turzyn, ale tak naprawdę tylko w sklepie J. Lewkowicza przy Bogurodzicy vis-a-vis kościoła znajdziesz wszystko - zwłaszcza atmosferę.

Jest majster-klepka na ul. Gabriela Narutowicza 8, ale w sumie tam nic nie ma, głównie modele rc, jest tylko mały regalik z modelami plastikowymi.

A jakiś sklep w Gdańsku? Najlepiej niedalego Starego Miasta (ul. Długa)

Będę tam służbowo, to mógłbym się przespacerować

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

A jakiś sklep w Gdańsku? Najlepiej niedalego Starego Miasta (ul. Długa)

Będę tam służbowo, to mógłbym się przespacerować

Na gdańskiej starówce jest "Świat naszego dziecka" przy parczku przy ulicy Szerokiej. Ale obsługa jest delikatnie mówiąc na tyle specyficzna (synuś właścicielki), że mając tam 5 minut wogóle tam nie chodzę...

Na gdańskiej starówce jest "Świat naszego dziecka" przy parczku przy ulicy Szerokiej. Ale obsługa jest delikatnie mówiąc na tyle specyficzna (synuś właścicielki), że mając tam 5 minut wogóle tam nie chodzę...

No to kicha, a o tym sklepie myślałem bo znalazłem namiar w sieci. No nic, trzeba sobie odpuścić Po co się denerwować.

Czy ktoś ma pojęcie gdzie można kupić hurtowo po 100-200 modeli (takie same)? Wpisuje w google hurtownie i wysakują mi sklepy modelarskie i jedna hurtownia sprzedająca głównie airfixa.

Pewnie jak z większością towarów najszybciej u dystrybutorów i importerów. Możesz też próbować prosto u producenta, aczkolwiek jeśli mają umowy z firmami na wyłączność importu to producent odeśle do polskiego dystrybutora. Jakiejś konkretnej firmy modeli szukasz ?

Np. dla Tamki masz tutaj:

http://www.tamiya.com/europe/euro.htm

POLAND ATA SP. Z O.O. (HIT-BIS SP. Z O.O.) 017-8630625

Dzięki za link do tamki. Zobaczą czy maja te modele które szukam. Generalnie to poluje na italerii. Początkowo dzwoniłem do hurtownii zabawek ale tam głównie revell i to w małych ilościach. Będę szukał a ja się dowiem co i jak to jeszcze napisze tutaj. Może komuś się na przyszłość przyda.

Np. dla Tamki masz … POLAND ATA SP. Z O.O. (HIT-BIS SP. Z O.O.)

ATA głównie handluje zdalnie sterowanymi. Plastiki od Tamiya w hurcie znajdziesz w hobby2000, które podobno współpracuje z ATA/HIT-BIS.
… Generalnie to poluje na italerii. …
Dream. Kto jeszcze pamięta jak oni handlowali dojarkami?

W Radomiu - masz nowy sklep - Staszica 2 bodajze - to jest zaraz na samym początku jak sie z Malczewskiego w kierunku Witolda-Kilinskiego skreca. Po prawej stronie, ponizej sex shopu ;P Znajdziesz tam chemie Tamiya - oraz modele Tamiya i Zvezda. Reszta na zamówienie w zasadzie. Plus normalny sklep dla plastykow.

ToyBox w Galerii Slonecznej - modele Revella i chemia Revella

Kimex na Wojska Polskiego - Pactra, Humbrole - wybrany asortyment Wamodu - modele o ile pamietam Italeri, Academy i chyba Smera albo Zvezdy.

Pozostale sklepy dla plastykow - to standardowo 25 czerwca - jadac od dworca po prawej stronie - stary sklep... zaraz za czy w okolicach skrzyzowania z Warynskiego czy jak tam sie to nazywa (taki murek dlugi jest wzdluz ciagu sklepow przy chodniku)

Sklep na przeciwko basenu przy galerii slonecznej - chrobrego ulica - zaraz przy skrzyzowaniu jak sie w kierunku Milej jedzie.

Tyle chyba w zasadzie. Dzisiaj w ToyBox z gazeta TwojStyl albo Grazzia 25 % na wszystkie produkty czyli na Revella tez. Promo chyba trwa od 1-3 kwietnia o ile pamietam.

Czy ktoś kojarzy może sklep we Wronkach przy rynku? Chodzi o ten sklep z modelami / sklep-zakład fotograficzny. Czy ktoś może wie na jakich zasadach on funkcjonuje?

Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu w trójmieście?

Na Grunwaldzkiej się zaopatruję, ale tam imo b. drogo...

Cześć. W Trójmieście najlepsza jest Modelmania w DH Jantar. Ceny na Tamkę mają rewelacyjne, inne produkty porównywalne. Jest jeszcze sklep w Gdańsku na ul. Grobla IV, ale człowiek który tam sprzedaje niestety nie zachęca do odwiedzenia sklepu. Ja sobie podarowałem. Wiem, że jest jeszcze sklep na Zielonym Ryneczku na Przymorzu, ale nie wiem jak z asortymentem. A w Gdyni i dalej to nie mam pojęcia. No i pozostaje Ci jeszcze internet.

Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu w trójmieście?

Na Grunwaldzkiej się zaopatruję, ale tam imo b. drogo...

Chodzi Ci o modelamanie? Co tam takiego drogiego znalazłeś?

W Modelmanni ceny powiedziałbym są standardowe a bywa że można trafić na BARDZO dobrą promocję mimo iż nie jest to mój faworyt w kwestii dokonywania zakupów to jednak muszę napisać że w mojej opinii jest to najlepszy sklep modelarski w 3City.

Farby mają w bardzo dobrych cenach, a Tamiye w dużym słoiku można trafić w cenie małego. Największa zaletą jest dla mnie lokalizacja, a największą wadą mało zróżnicowany asortyment. No i symboliczny procent zniżkowy też cieszy :-)