Jump to content
wojtek

Lokalizacje sklepów dla modelarzy w Polsce...

Recommended Posts

Mała aktualizacja. Na Powroźniczej ostał się już tylko jeden sklep, na szczęście ten lepszy.

Trochę odgrzebie temat Jeśli chodzi o sklep na targowisku to bardzo polecam.Bardzo sympatyczny człowiek to prowadzi,sam się tam zaopatruje.Pozdro dla wszystkich

Nie znalazłem nic na ten temat na forum. Gdzie jest jakiś sklep modelarski w Radomiu(Generalnie modele mialem z Gorzowa Wlkp. A teraz bida.KOniec dostaw.

Sklep jest na ul. Slowackiego. Jak skrecisz na swiatlach z 25-go Czerwca w Slowackiego, w strone wiaduktu, to po prawej stronie (jakies 250m od skrzyzowania) bedziesz mial sklep z zabawkami, artykulami papierniczo-szkolnymi. Tam tez jest stoisko modelarskie. Wybor modeli calkiem spory, farby Humbrola, troche innej chemii. A jak nie bedzie modelu, ktory Cie interesuje, to mile panie Ci sprowadza.

Spoko. I na przyszlosc, tego rodzaju pytan nie zadawaj w dzialach poswieconych budowie modeli...

Droga Wycieczko,

wybieram się w czwartek do grodu Kraka i przy tej okazji chciałbym odwiedzić jakieś sklepy modelarskie. Czy możecie mi polecić jakieś adresy ?

Sklejam modele cywilne (trucki i osobowe), nie gardzę też gotowymi modelami

Lenistwo sklepy modelarskie w Krakowie

Allah jest potężny ale google są potężniejsze.

Zdecydowanie polecam:

sklep "Pancerka" na ul. Anieli Krzywoń 14A olbrzymi wybór blaszek Parta oraz dużo modeli i "lotnicze" i "kołowe", farby MM, Pactra spory wybór oraz Tamiya (różnie), szpachle, taśmy, literatura etc.

sklep "Phantom" na ul. Sławkowskiej 13-15 (niedawno mieli pełną paletę Pactry), dużo modeli (spore zróżnicowanie) i literatury, brak blaszek.

Pozdrawiam!

Bardzo dziękuję wszystkim za namiary

Witam. Wiem, że na bank są dwa sklepy modelaeskie w Szczecinie. Jeden to Safari na ul. Jagielońskiej a drugi nie ma swojej nazwy ale mieści się na ulicy Kaszubskiej. Są jakieś jeszcze?

Lenistwo wystarczy kliknąć

Masakra , jedna osoba zapytała o sklepy w krakowie teraz kazdy sie będzie pytał czy w jego miescie są jakies sklepy modelarskie Oo , i to w temacie giełda Oo

Witam. Wiem, że na bank są dwa sklepy modelaeskie w Szczecinie. Jeden to Safari na ul. Jagielońskiej a drugi nie ma swojej nazwy ale mieści się na ulicy Kaszubskiej. Są jakieś jeszcze?

Obawiam się, że spis, który podał StanLog jest nieaktualny, bo ten sklep na Komuny Paryskiej nie istnieje od dobrych kilku lat, tak samo jak historią jest sklep z pasażu Kościuszki. Jest jeszcze jeden sklep w Zdrojach (jadąc od Zdrojów-Krzyżówki w kierunku Podjuch), z bronią i gość ma tam trochę modeli w 1:72 UM, widziałem też Tigera Trumpetera. Prowadził sklep, ale stwierdził, że modelarskie artykuły szły mu FATALNIE i wyprzedaje co mu zostało. Można się z nim potargować o cenę.

Chyba tylko Safari :(

Ale jeszcze taki jeden koło Dublin Pub był kiedyś taki w suterenie, tam gość też miał wybór:)

Ale jeszcze taki jeden koło Dublin Pub był kiedyś taki w suterenie, tam gość też miał wybór:)

To właśnie na Kaszubskiej, schodzi się do piwnicy

Ano chyba że tak sie nazywa ta ulica :p

Dokładnie dwa, Safari na Bolesława Śmiałego czyli sklep z modelami i moim skromnym zdaniem jedyny godny uwagi sklep na Kaszubskiej, oferta średnia ale wszystko można zamówić.

Safari prowadzi sprzedaż internetową, ale tylko tego co jest związane ze szkutnictwem. Ja osobiście uważam, że bardziej się opłaca kupować w Safari niż w sklepie na Kaszubskiej jeśli chodzi o cenę. www.safari.pl

Pozdrawiam StanLog

Ja osobiście uważam, że bardziej się opłaca kupować w Safari niż w sklepie na Kaszubskiej jeśli chodzi o cenę.

Popieram, zaopatruje się głównie w Safari ale tam dużo Italerki i wschodnich modeli a na kaszubskiej to Dragony, Revelle i takie droższe. Chociaż patrząc tam na ceny nowości Dragona w 1/35 to ceny chodzą w okolicy 140 zeta, a w necie biorą maksymalnie 115 zeta (tam gdzie ja sie zaopatruje) więc nawet wliczając koszt przesyłki to się opłaca bardziej.

StanLog nie prawda bo jak zapytasz telefonicznie lub mejlowo to wszystko Ci powiedzą, już robiłem tak kilka razy.

Witam!

Chciałem się dowiedzieć czy ktoś zna jeszcze jakieś sklepy oprócz:

- sklepu na Półwiejskiej

- na Gąsiorowskich

- na Łukaszewicza

- W Kupcu

- na Paderewskiego

Mój ulubiony to Pantera w kupcu.

Pozdrawiam!!!

Patryk

Niestety to wszystko co w Poznaniu jest dostępne.

Ja osobiście nie wiedziałem, że na ul. Łukaszewicza jest jakiś modelarski. Wiem, że był tam sklep z modelami RC ale tylko z tym, chyba że coś się zmieniło.

Ja się głównie zaopatruje na Paderewskiego ale ostatnio mają tam remont więc lipa Ciekawe kiedy skończą

Pozdrawiam