Jump to content

Lokalizacje sklepów dla modelarzy w Polsce...

Recommended Posts

Szyldy mogą być. Ale nie że każdy z innej parafii. Najlepiej jak reklamy i banery będą regulowane uchwałami krajobrazowymi poszczególnych miast. A tak ulice wyglądają jak przysłowiowe paryżewko w filmu architektów na yt który podlinkowalem. 

• Like 1
  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzień dobry! Ja tam byłem w poniedziałek i chciałbym się podzielić krótką recenzją: Na początek do sklepu trzeba trafić - nie jest to takie proste. Okolica wygląda tak: Wejście je

Pamiętaj, że w Martoli w każdy pierwszy czwartek miecha mają 10 procent upustu na wsio ?

Widzę, że każdy ma tutaj garść dobrych porad. Nic tylko zakładać własne biznesy i sprawdzać się w praktyce.

Posted Images

Byłem i polecam. Bardzo atrakcyjne ceny i świetna fachowa obsługa. Będę sprawdzał porady ? Potwierdzam że jest darmowe miejsce parkingowe z którego z radością skorzystałem. Teraz z niecierpliwością będę czekać na wersję on-line bo na częstsze wizyty to z Sopotu mam trochę za daleko ?

Dzięki! Miło było zjawić się na forum osobiście ?

• Super Moderator

Wielkie dzięki za wszystkie głosy - pierwszy tydzień za nami i muszę przyznać, że odwiedziło nas wielu modelarzy a jeszcze więcej osób, które mają pokrewne zainteresowania i też postanowiła odwiedzić miejsce i zrobić zakupy.

W przyszłym tygodniu spora dostawa modeli, dioram, figur w wielu skalach. Oprócz tego przygotowuję sporą niespodziankę dla fanów GUNDAM ? (Oj będzie z czego wybierać)

pozdrawiam z słonecznie deszczowego Poznania ?

Christian

• Like 1
  • Super Moderator

Taką jak w przypadku innych skali - jeśli model będzie dobry - wyląduje z automatu w ofercie - wszystko inne, pod zamówienie klienta - prosze pytać (najlepiej przez FB lub dzwoniąc... a już za chwilę "klikając" sklep)

pozdrawiam

• Super Moderator

Witam
Od ostatniego razu sklep Modelwork w Poznaniu otrzymał świeże dostawy modeli, chemii oraz nowość w ofercie - Gundam od Bandai.

Założę osobny wątek w którym będę zainteresowanych informował - w razie czego odsyłam na FB.

Pozdrawiam serdecznie
Christian

P.S
Uporałem się z problemem płatności kartą - santander 2 tygodnie produkował kuriera z urządzeniem... no ale działa - więc mam nadzieję, że wszyscy będą już teraz zadowoleni.

105683884_3377643392269060_3653165602273229888_o.jpg

106318541_3377643315602401_257251018905103707_o.jpg

105740290_3380478205318912_7245907972509290476_o.jpg

105770224_3369936909706375_9138021331848625784_o.jpg

• Like 1
  • 2 weeks later...

To i ja dorzucę swoje 5 groszy ? 

Byłem nie w pierwszym(były jakieś narzekania, mówię okej dam czas niech się rozkręci), a  może drugim tygodniu działalności?
A i później też wpadłem, także rozwój jest! I to jest super.

-Brak cen mi nie przesadzała, ani specjalnie radowała (zupełnie na chłodno).
Czytnik cen będzie mega rzeczą (tak jestem gadżeciarzem :D ), jednak warto pomyśleć o metkownicy i oznaczeniu kartonów z modelami, a na rackach z farbami, może zbiorcze cenówki?
Pracowałem w elektro-markecie i wiem jak potrafią być dotkliwe mandaty(to prawda mandaty w wysokości 20 tys. za brak jednej cenówki). A wystarczy, że ktoś "uprzejmy" co nie zrobił zakupu doniesie do inspekcji handlowej. W wymiana cenówek w przeciętnej wielkości elektro-markecie (zarówno wymiana zbiorczych jak i pojedynczych ) to była praca na 2-3 godziny dla jednej osoby. Jeśli szalejąca inflacja nie będzie powodowała codziennych i drastycznych zmian cen to pójdzie raz dwa.
Zarówno malkontenci, jak i urzędnicy nie będą mieli do czego się czepić.

-Co do asortymentu, że nie ma humbroli czy innych emalii... Po pierwsze asortyment nowoczesny !! - Takom, produkty MiGa, Mr.Hobby, krajowi producenci, to Duży plus.
Zdarzało mi się odwiedzać lokalne sklepy modelarskie -istne wehikuły czasu(aż mi się dzieciństwo przypomina :D ), na półach jeszcze modele Dragona, Tamyiunia i to najlepsze co może być.
Druga rzecz jeszcze nie powstał taki sklep by było wszystko, dlatego idziemy do drugiego co tam jest nasz asortyment i to jest piękne ?
No cóż świat się zmienia, teraz akryle są na topie i na tym się zrobi biznes, że modelarzy po akryle wpadnie dziesięciu, bo widziało na filmiku Miga Dżimenezza jak się super maluje
a po puszeczkę emalii jeden?  (ale to już pisanie czy lepsza jest pomidorowa czy ogórkowa...) 
Nie uważam, że dzieciak nie jest wstanie wydać 10zł na farbę, jak potrafi doładować konto na platformie Sony za 100zł :) , także argument z koniecznością posiadania tańszych farbek, to tak bym sobie podarował. Z resztą widziałem na półkach, że były starter packi bodaj Airfixa (model, klej, farby?) to wystarczy na początek przygody, czy jednorazowy prezent.

Podsumowując byłem dwa razy :) dwie miłe wizyty, będę wpadał, bo i dojazd i miejscówka mi się podoba!

Pozdrawiam 

• 2 weeks later...

Przy okazji wakacji wkręcam kuzynów w modelarstwo, ale zaraz wrócą do siebie i będą musieli zaopatrywać się sami. Stąd pytanie - kojarzycie jakieś sklepy modelarskie w Gnieźnie?

W dniu 21.06.2020 o 17:19, Reflect napisał:

Taką jak w przypadku innych skali - jeśli model będzie dobry - wyląduje z automatu w ofercie - wszystko inne, pod zamówienie klienta - prosze pytać (najlepiej przez FB lub dzwoniąc... a już za chwilę "klikając" sklep)

pozdrawiam

Szkoda że na msg, nikt nie potrafi odpisać od praiw dwóch tygodni...

• Super Moderator

Nie mogę odnaleźć "rozmowy" z Panem.... wszystkie wiadomości mają odpowiedzi - o Co Pan pytał? Jaki ma Pan nickname na FB? Postaram się odpowiedzieć jak tylko otrzymam info od Pana.

pozdrawiam

• 1 month later...
  • Super Moderator
W dniu 13.06.2020 o 10:39, Administrator napisał:

Za chwilę zobaczycie wersję online.

Czy będzie ten sklep internetowy, czy tylko będzie stacjonarny?

A jak będzie to kiedy?