Jump to content
wojtek

Lokalizacje sklepów dla modelarzy w Polsce...

Recommended Posts

Tak jak w temacie, czy są w tych miastach sklepy modelarskie

Piotruś... Miał być WŁOCŁAWEK, a nie Wrocław

A poza tym połowa tej listy jest nieaktualna.

Cosik się Piter zagalopował

Widze, że z sklepami w tych miejscowościach może być problem

O rany faktycznie

Pamiętałem ten topic z KW i dlatego wrzuciłem tego linka do tego nie sądziłem że tego nikt nie zaktualizował ...

Przemek - tak myślałem że mnie poprawisz ale że pomyle miasta to już nie

pozdrawiam

Przemek - tak myślałem że mnie poprawisz ale że pomyle miasta to już nie Embarassed

Khehe... no bywa i tak

Szukam dobrych sklepow modelarskich w Krakowie najlepiej w okolicy Lobzowa- AGH. W internecie znazazlem skle GP Hobby na uicy Ogrodniczek, ale tego sklepu tam nie znalazlem, to nie znaczy,ze go tam nie ma. Z gory dziekuje.

Jeszcze apropo jadaru:

Witam,

To na 100% wina poczty. Po co mielibysmy powiadamiac Pana o wysylce a nie wyslac paczki? Naprawde mysli Pan, ze ktos normalny by tak zrobił?

Prosze zapytac na poczcie. Moze listonosz przestal Pana kochac??? ;-)

Oizdrawiam

Darek Szenfeld

Ale mnie wkurzył ten głupek. Widzę że nie ma co tam kupować!!!!!!!

Wpisujemy w Google Szczecin, sklep, modelarski, modelarstwo, modelarskie itd. ale szczerze powiem, nie wiem czy jestem zainteresowany sklepem który robi makiety na zamówienie... tak więc mam prośbę do życzliwych, a by wypisali wszystkie sklepy modelarskie jakie znają w Szczecinie, bo w internecie wyskakuje, że nawet na Komuny Paryskiej coś jest i w stronę Polic tez jeden jakiś wyskakuje, ale to mi wygląda na tereny działkowe a nie mieszkalne Jeszcze ponoć jeden na ul. 5 lipca jest, ale czy faktycznie? I jeszcze jeden na pasażu Bogusława?

Jedyne w tej chwili to "Safari" na ul. B. Śmiałego

i sklep Pana Lewkowicza na ul. Kaszubskiej, obok pubu " Dublin".

Reszta to fikcja albo sklepy z zabawkami, z 3 pudełkami "Mastercrafta" na półce.

Howgh!.

Problem ze sklepm Safari polega na tym, że klient, który tam sprzedaje w ogóle nie kuma, co się do niego mówi, natomiast Pan Lewkowicz na Kaszubskiej wie co sprzedaje, często można z nim pogadać na róznę tematy a ni nie wciska najdróższych rzeczy, żeby kabzę sobie nabić.

Niestety w internecie, nawet z kosztami wysyłki wszystko jest tańsze.

Co do Safari to zgadzam się, w tym sklepie obsługa nie pasuje... Często trzeba powtarzać wszystko po 3 razy.

Mam pytanko do kolegów czynie orientuje się ktoś gdzie jest jakiś sklep modelarski w Wiśle. Proszę o szybką odpowiedź ponieważ w poniedziałek już tam wyjeżdżam a dobrze by było sobie kupić jakąś pamiątkę ;-)

O i przy okazji się dołącze do pytania [/b]saxota za pozwoleniem.

Ja byłem w sklepie w wisle był to sklep modelarski połączony ze sklepem z bielizną ciekawe połączenie był w poblizu jakiegos targu.byłem tam dawno.

W rzeszowie był kiedyś taki wolno stojący budynek był w nim modelarski a obok spożywczak.

Znalazłem kilka na necie sklepów jak coś to zagadaj do mnie

Ja byłem w sklepie w wisle był to sklep modelarski połączony ze sklepem z bielizną ciekawe połączenie był w poblizu jakiegos targu.byłem tam dawno.

W rzeszowie był kiedyś taki wolno stojący budynek był w nim modelarski a obok spożywczak.

Od kilku lat zamknięty.

Seweryn a nie wiesz gdzie w Wiśle albo w Ustroniu są sklepy modelarskie???

Witajcie.

We wtorek ruszam na wakacje i będę przejeżdżał przez Rybnik i Jastrzębie zdrój , więc jak i to modelarz który nie kupi żadnej pamiątki modelarskiej w czasie podróży , pewnie Wiecie o co mi chodzi .

Chodzi mi o sklepy/saloniki/kioski ruchu które handlują modelami w skali 1:72 ; 1:42/1:48 ,farbami ,pędzlami .

Jeśli Możecie pomóc to proszę o adres sklepu , telefon i godz. pracy .

Jeden sklep znalazłem w Jastrzębiu Zdrój na Arki bożka 2 ,sklep skorpion.

W Rybniku są dwa,(z tego co ja wiem)na rynku jeden jak się nie mylę to na ulicy Raciborskiej to jest jak się już schodzi z rynku,a drugi w takim "zakamarku" musiał byś iść w stronę ulicy Sobieskiego i potem patrzeć po lewej stronie na napis "U Greka",przejść przez taki tunel,minąć lombard z telefonami i po prawej stronie w takim placyku jest tam sklep,z bardzo ubogim asortymentem ale zawsze może coś sobie wybierzesz,chociaż nie wiem jak tam teraz jest bo dawno tam nie byłem.

A co do godzin otwarcia to ten pierwszy jest czynny jak się nie mylę od 9 a drugi od 10 o ile będzie wogóle otwarty w tym dniu.

A o drogę zawsze pytaj pomocnych rybniczan chętnie pomogą

Pozdrawiam ccrriiss

Guest

W Rybniku jest straszna bieda, jeśli chodzi o sklepy modelarskie, o których wspomniał ccrriiss - zaopatrzenie marne.

W Jatrzębiu znajdziesz, blisko Arki Bożka, nawet całkiem niezły sklep - Skorpion. Wprawdzie to sklep Internetowy, ale w Jastrzębiu ma właśnie siedzibę.

http://www.skorpion-modelarski.pl/

Pozdrowienia.

Guest

msegen farb mają dużo, choć nie wiem, czy pactry. Na pewno jest duży wybór Humbroli. Pędzelki dostaniesz, tanie modele chyba też, chociaż ja osobiście, z racji sklejania ciężarówek, nie rozglądałem się za innymi modelami. Odwiedzić na pewno warto, bo to "dwa kroki" od Arki Bożka (główny przystanek autobusowy - miejskie i PKS w Jastrzębiu). Wiem tylko, że ogólnie wybór modeli jest dość duży w tym sklepie.

Pozdrowienia.

Dzięki.

Jutro jeszcze napisze do sklepu i poproszę aby sprzedawca złoży zestawik , bo nie wiem czy przed zamknięciem sklepu dopiero będę w sklepie heh.