Jump to content
wojtek

Lokalizacje sklepów dla modelarzy w Polsce...

Recommended Posts

To byś podpowiedział jak dojść i jak to wygląda A najlepiej zaznacz na zumi.pl albo mapach googla

Dobra, wchodzisz przez bramę i w prawo, być może to nawet ta jasna budka, przy samym płocie.

th_NowyObraz-mapabitowa-1.jpg

NowyObraz-mapabitowa-1.jpg

Chyba ciut aktualniejsza mapka Strefa poszukiwań w zasięgu tego okręgu.

Absolutnie niepozorny sklepik, ale miły. Mam lufkę, pora wystartować z Jagdtigerem

Jeden jest przy placu wolności, od południowej strony jest ulica na której kiedyś , nie wiem jak teraz był klub/bar Maksym. Na przeciwko jest niewielki sklep modelarski.

Ale szczerze nie polecam, drogo. farbka humbrola 5zł, na allegro można kupić za 4,3. Oczywiście jak masz po drodze i nie chcesz kupić dużo to można, nie będzie trzeba czekać.

O innych modelarskich nie słyszałem.

Polami Model, Plac Wolności, pierwsze piętro, obok sklepu z butami

Jak się dostaniesz na Plac Wolności, to znajdziesz ;)

Siema! Mam takie małe pytanko: czy są jeszczę jakis sklepy modelarskie w bielsku oprócz tego jednego przy zamku? Proszę o odpowiedz wszystkich bielszczanów.

W centrum chyba nie ma żadnego oprócz tego koło Banialuki. Ten sklep miał już kilka miejsc...

Kilka modeli plastikowych, głównie z Italeri można dostać w Klimczoku.

Siema! VVitek ten sklep przy banialuce został zlikwidowany. A w klimczoku z Italeri są samochody?

W klimczoku ostatnio był jakiś czołg z italieri ale nic więcej nie wiem czy można namiary na jakikolwiek sklep modelarski w bielsku pozdro dla bielszczan

Ostatnio byłem w Klimczoku to były tylko same samoloty rożnych firm, ale wydaje mi się że niedługo przyjdzie dostawa bo podobno mają wysoki utarg na modelach.

W Wapienicy jest hurtownia zabawek można tam dostać modele samolotów i statków z plastyka, oprócz tego jest wspomniany sklep na wzgórzu a właściciele tego co był kiedyś koło banialuki mają siedzibe gdzieś na Barskiej sklep nazywa się tololoko ale podobno mają tylko akcesoria do kolejek.

Witam! Czy na Mazurach są jakieś sklepy, gdzie można zanabyć modele? Typowo modelarskich, to pewnie nie ma... Pytam, bo jeżdżę służbowo po Mazurach i miło by było zajść...

Jedyny w województwie jest w Olsztynie, w D.H. Jakub vis a vis Wysokiej Bramy (trzeba przejść przez przejście dla pieszych (ze światłami) przed Wysoką Bramą. Na parterze, korytarzem na prawo stojąc twarzą do stoiska monopolowego. Warto, bardzo tanie modele.

Primo. Czy ktoś z odwiedzających sklep Martola wie czy można płacić kartą ?

Secundo. Na Rzymowskiego co to za sklep, warto w ogóle tam się wybrać?

Primo. Ręki obciąć sobie nie dam , ale raczej nie.

Oj...

Ja też sobie ręki nie dam obciąć ale chyba widziałem tam terminal kart, więc chyba można płacić....

Szkoda rąk panowie nic zaryzykuje i pójdę bezgotówkowo

czyli na Rzymowskiego żadnej rewelacji nie ma bo nikt nic nie pisze ?

W Martoli jak najbardziej można płacic kartą, ale od pewnej sumy... nie wiem niestety , jaki jest limit... zawsze tam kupię cuś nadprogramowego i przekraczam wyznaczony sobie budżet - wtedy karta jedynym ratunkiem [zresztą jak ŁukaszW jedzie taki kawał drogi z Radomia, to zgaduję, że nie po jedną farbkę Pactry ]

Dzięki wielkie za info lista jest długa, niestety budżet ogranicza żona ( niestety wejdzie ze mną do sklepu i będzie "doradzać").

Jeszcze raz dzięki i ruszam, bo już późno się robi

UWAGA!!! Krzyś modelarski na Narutowicza (Lublin) wykitował (chyba) i został przeniesieony na nadbystrzycką

Pozdrawiam

( niestety wejdzie ze mną do sklepu i będzie "doradzać").

W Martoli mało miejsca i gorąco, może się znudzi i wyjdzie na zewnątrz a co do kartopłacenia, sprawdziłem osobiście, da się...