Jump to content
Guest widd

Dział na forum

Recommended Posts

Zanim się temat przeciągnie w nieskończoność, zgłaszam oficjalnie chęć uczestnictwa w projekcie „Wrzesień '39” - podtemat broń pancerna - dwa modele (na pewno BT-7 ze Lwowa, polski jeszcze nie ustalony)

Chcecie startowac z projektem teraz, czy po konkursie? Wszak w ramach konkursu rowniez mamy nagrode tematyczna za model nawiazujący do wydarzen wrzesnia 39.

Wszak w ramach konkursu rowniez mamy nagrode tematyczna za model nawiazujący do wydarzen wrzesnia 39

A nie przypadkiem z lat 1918-1938 ?

A to nie wiem kiedy chcielibyśmy startować. A nagrodę za wrzesień 39 w konkursie zgarnie pewnie Rafał :P

A nie przypadkiem z lat 1918-1938 ?
Poczekaj, musze do kwitow zerknac...

Tak, masz racje, Reggy...

Yyy... No to od kiedy startujemy?

Raczej po konkursie. Chociaż 1.04. to dobra data i chyba ostatni dzwonek. Zakończenie proponuję na 5.10. (tego dnia gen. Kleberg wydał rozkaz o przerwaniu walk).

Trzeba jedna do tej pory zebrać więcej chętnych.

Ludzie to podstawa. Inaczej wokół polskich klimatów stworzy się już słodko-pierdzący klimat Z drugiej strony dużo ludzi to masa tankietek i 7TP, które wystąpią w znaczącej przewadze.

Jeżeli czas by mi pozwolił, to przyłączyłbym się z Łosiem, P.11. Lublinem (na pływakach) albo RWD-8 (wszystkie 1/48). Tylko nie wiem z którym.

Panowie spokojnie zbierze się ekipa. Jeśli dopuszczony jest tzw. Niemiecki Wrzesień 1939, to już widzę kilkanaście pojazdów...

Kuba brunatni też mogą być

No więc nie ma obaw, że zabraknie chętnych

Co do terminu też byłbym za kwietniem, majem...

Jak również „wyzwoliciele” ze wschodu.

Myślę, że dyskusję dla chętnych do wykonania niszowych projektów warto rozpocząć wcześniej.

Guest

Ja oczywiście też biore udział. Do kwietnia chce skończyć 7TP i wystartuję w projekcie z jednym/dwoma zestawami. Myślę, że będzie nielada niespodzianka ))

Myślę, że postawienie znaku równości pomiędzy wszyscy=(4 modele pancerne + 1 lotniczy) to zbyt mało dla projektu

Gdzie są kolejni chętni?

Nie mogę nic obiecać, bo w planach mam teraz Tygrysa Królewskiego, ale jakbym go dorwał przed wakacjami, to jeszcze w wakacje mógłbym wystartować z jakimś panzerem (Pz. 2, lub 3), jakbym uzbierał kesz

Można PROSIĆ zarząd firmy MODELWORK o zajęcie stanowiska.

We właściwym miejscu wątek do zgłaszania chętnych do uczestnictwa w projekcie (dla wszystkich rodzajów wojsk), nie byłby chyba problemem o który trzeba prosić ekstra!

PZDR Jarekk

Mógłbym zrobic jakiegoś P-11 albo Łosia bo takie modele trzeba mieć. Oczywiście w 48. Ale wolę się nie deklarować teraz bo to odległa przyszłość jeszcze.

Ja też wystartuje z niemieckim ale uwaga jestem troche w modelarstwie zielony

Wydaje mi się, ze ten miesiąc to bardzo dobry okres na wstępne zgłaszanie się wraz z modelami. Czy nie lepiej już wcześniej podpatrzeć z czym ludzie chcieliby wystartować, zanim się podejmie swoją decyzję? We dwóch a może i trzech raźniej budować bo i jest z kim merytorycznie podyskutować, podpatrzeć a i literaturą się podzielić. Można oczywiście zrobić in box-a ale można i na przykład tankietkę z drezyny lub z całą drezyną. Sporo w niej znaków zapytania, samemu trudno się zdecydować a razem raźniej i materiałów nie trzeba szukać samemu! To taki przykład który właśnie mnie dotyczy.