Skocz do zawartości

Bergepanzer Tiger(P) Dragon 1:35 "Żniwa" DIO


dweler

Rekomendowane odpowiedzi

prace ta poddaje ocenie

 

Witam

Zakończylem projekt z Bergeelefantem w roli glownej.

warsztat: viewtopic.php?t=11071

Jako ze to moja pierwsza dio a temat obralem sobie dosyc ciezki to z calosci jestem w miare zadowolony.Duzo rzeczy udalo mi sie zrobic z dostepnych w domu matreialow, poleglem tylko na drzewie i w koncu poszlo kupce.Dzieki wszystkim za udzial w warsztcie i za ciekawe pomysly oraz porady.pozdrawiam

 

DSCN1132.jpg

DSCN1124.jpg

DSCN1125.jpg

DSCN1127.jpg

DSCN1128.jpg

DSCN1133.jpg

DSCN1134.jpg

DSCN1135.jpg

DSCN1137.jpg

DSCN1142.jpg

DSCN1143.jpg

DSCN1145.jpg

DSCN1146.jpg

DSCN1150.jpg

DSCN1153.jpg

DSCN1157.jpg

DSCN1159.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko pogratulować, sam niedawno robiłem 1 scenkę, mniej zróżnicowaną..a się namęczyłem co niemiara...a tu 5x tyle roboty !

Drzewko fakt, było bardzo słabiuchne...ale nikt od urodzenia nie robi perfekt !

Musim sie uczyć, w miare możliwości.

dweler - jeszcze raz gratuluję, scenka ma sens, fajnie porozmieszczane figurki, fajne wykonanie wozów.

Mocne 4+ - jak dla mnie.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się. Tak jak wspomniał Rafał, pojazdy są fajnie wykonane oraz figurki są fajnie porozmieszczane. Od siebie mogę dodać, że tło fajnie komponuje się z całą diramką. Drzewko w cale nie jest takie złe. Ogólnie bardzo pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna dio!!! Ładne drzewko i wogóle Wydechy Jagdpanthera wskazują na późną wersję tego pojazdu, mógłbyś napisać gdzie i kiedy owe pojazdy śmigały?

Ogólnie 5- . Ten minusik jest malutki, że prawie go nie widać .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda świetnie. Modele są piękne, ale ten jagdpanther za bardzo jest przykryty (nieźle by się palił, gdyby Ruski podszedł z zapalniczką).

Jest tak przykryty bo to trasa przelotu Ił-2 które by go rozniosły

Drzewko nie jest złe, zgodnie z moda na oceny szkolne daję 4+

PS Koleś manierką w usta nie trafia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle nie przepadam za pancerką, to ta dioramka bardzo mi się spodobała. Gratulacje ukończonego projektu! Będziesz wystawiał ją gdzieś na jakimś konkursie (poza IIZKM oczywiście)?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za komentarze,ciesze sie ze sie podoba sie .

Drzewko w cale nie jest takie złe
drzewko wygląda naprawde fajnie, żeby mi tak wychodziły
Drzewko nie jest złe
Nawet to drzewko mi się nawet podoba

no mnie tez sie nawet podoba ale napisalem ze KUPOWANE we sklepie,nie zrobilem go sam a poleglem na tym ktore ukazalem w warsztacie,aczkolwiek mam juz nowy pomysl jak by to zrobic lepiej

Wydechy Jagdpanthera wskazują na późną wersję tego pojazdu, mógłbyś napisać gdzie i kiedy owe pojazdy śmigały?

no nie powiem gdzie smigaly bo to by trza jakas historie tego wozu przewertowac a w tym przypadku uzylem jaga bo akurat mialem go na zlomie.bergetigery (P) sluzyly do ewakuacjii elefantow i ferdinandow i taka scenka raczej nie miala odbicia w rzeczywistosci

Będziesz wystawiał ją gdzieś na jakimś konkursie

he to jeszcze nie ta liga,na zywo mogly by wyjsc jakies babole chyba ze tak tylko zeby pokazac poz konkursem jak sie natrafi okazja to moze.

poza IIZKM oczywiście

moglbys to rozszyfrowac?

jescze raz dzieki za zainteresowanie.dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świtna dioramka gratuluję wykonania Dobry pomysł na tło, patrząc na pierwsze fotki myślałem, że to część dioramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się osobiście podoba, bardzo klimatyczna diorama. Te drzewko ostro wadzi, mimo że kupne, to listowie za jednorodne a szkoda, przydałoby się trochę ciemniejszych odcieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza IIZKM oczywiście

moglbys to rozszyfrowac?

II Zimowy Konkurs Modelwork

O właśnie, dzięki jachud3. dweler chyba rok temu nie brał udziału w konkursie, gdzie używano ZKM. Teraz to trudniej rozszyfrować nowicjuszowi...

 

Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba rok temu nie brał udziału w konkursie

hehe,rok temu o tej porze to wolali do mnie "cyfra dziadka persie!"a ja odpowiedalem "cieno"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.