Jump to content
Trojan

Shelby GT 350 Revell 1:24

Recommended Posts

Shelby gotowy i przedstawiam jego galerię. Zapraszam do komentowania choć większość uwag już otrzymałem w wątku warsztatowym gdzie można zapoznać się ze szczegółami budowy http://modelwork.pl/viewtopic.php?t=12167

Sesja wykonana osobiście przy wykorzystaniu "służbowego"atelier. Niestety mimo wszelkich starań nie udało mi się usunąć wszelkich syfków i kurzu z modelu. Jak znajdę chwilę to pozwolę sobie przedstawić w ramach ciekawostki zdjęcia przed i po retuszu w wysokiej rozdzielczości.

fot1copygk7.jpg

fot2copywq4.jpg

fot3copyhy5.jpg

fot4copyre7.jpg

fot5copyvk4.jpg

fot6copyuj4.jpg

fot7copyif7.jpg

fot8copyhb6.jpg

fot9copyid1.jpg

a tu fotka w lepszej rozdzielczości niestety uwypuklająca pewne niedoskonałości

fot1bby3.th.jpg

Sposób prezentacji modelu jak dla mnie bardzo udany. Zdjęcia są rewelacyjne.

Teraz kilka słów o modelu, bardzo mi się podoba wrażenia na mnie zrobił silnik, a akcentu modelowi nadają kalkomanie, ładnie się w niech prezentuje.

Pozdr. eKrystian

Modelik bardzo mi się podoba, niedawno robiłem mustanga więc znam ból przy spasowaniu przedniego zderzaka czy lampek na dolnym pasie pod zderzakiem.

Na plus malowanie - bardzo pomysłowe zestawienie kolorów, ja się troche boję malowania pasów - mam obawy czy linia wyjdzie mi prosto, i czy nie poszarpie się farba na krawędziach.

Bardzo rzuca się natomiast w oczy brak BMF-u na klamkach . Mogłeś się pokusić o usunięcie ich i dorobienie nowych-przy twoim warszacie nie stanowiłoby to problemu. Analogicznie oznaczenie wersji silnikowej na przednim błotniku.

Fotki wykonane elegancko, tylko chyba nieco za bardzo widac w nich retusz - jak się patrzy na lakier jest jakies takie dziwne wrażenie, jakby samochód był taki "budyniowy"

tylko chyba nieco za bardzo widac w nich retusz - jak się patrzy na lakier jest jakies takie dziwne wrażenie, jakby samochód był taki "budyniowy"

Zdjęcia nie były retuszowane - jeszcze. Pokażę za jakiś czas kilka po retuszu

Co do wyglądu lakieru bezbarwnego to się zgodzę ponieważ nieco przesadziłem z ilością warstw ale dzięki temu mogłem bardziej dopracować polerowanie.

mam obawy czy linia wyjdzie mi prosto, i czy nie poszarpie się farba na krawędziach.

To akurat był najmniejszy problem. Bardzo ładnie się maluje pasy ale trzeba uważać na papierowe taśmy maskujące, mogą z nich wystawać farfocle. Ja używam foliowych taśm maskujących.

Model bardzo ładny, niczego mu nie brak. A najbardziej to podoba mi się to co, zrobiłeś pod maską.

Konkretny Mustang Niezłe foty

Pozdrawiam.

Woooow. Sam nie sklejam cywili, ale trochę znam się na samochodach i wiem, że ten model jest idealny. Zdjęcia bardzo dobre. Silniczek robi wrażenie.

Pozdrawiam

Świetny model,a zwłaszcza spodobało mi się malowanie i silnik

Potwierdzam zdania poprzedników silnik super.Mam tylko jedno ale.Jeśli pod tylnym zderzakiem to są rury wydechowe a nie światła cofania to nawierć ich środek albo pomaluj na czarno środki tego wydechu.Jeśli to są światła to nie mam zastrzeżeń

Jeśli to są światła to nie mam zastrzeżeń

To są światła . Rury wychodzą w dół pod tylnym pasem.

Pięęęęęękny mustang

- malowanie - dla mnie bomba

- to co pod machą...

Elegancko

Pozdrawiam

Piękne auto. MUSTANGI to kultowe fury. Siedziałem w nim i nawet dano mi pokierować. Mój kolega w Siedlcach ma ich kilka. Gdybyś potrzebował dokumentacji zdjęciowej silnika czy podwozia to daj znać o który rocznik chodzi.

O kyrie elejson! Ale sztuka!

A może jeszcze jakieś fotki wnętrza?

Jak się da, oczywiście.

A może jeszcze jakieś fotki wnętrza?

W pierwszym poście jest link do Warsztatu.

Wg mnie model kapitalnie się przezentuje i w pełni zasłużył na stronę główną naszego forum

na stronę główną

Nawet nie zauważyłem. Jest mi bardzo miło z tego powodu i postaram się utrzymywać poziom. Dzięki

klima1 A po co???. Model jest piękny . Jest to piękny Shelby z bardzo ładnym lakierem (przedstawiający auto po renowacji lub nowe ), więc nie wiem po co mu zacieki i rdza??. Czy wszystko musi być zardzewiałe, z masą zacieków i obić?. Jakby Kolega chciał robić model wraku to napewno by to zrobił .

Pozdrawiam

A ja mam Pytanie do właściciela modelu. Sam model mi się podoba i stoi na wysokim poziomie. Lecz bardziej interesuje mnie gdzie robiłeś zdjęcia, Jakim sprzętem i czego użyłeś do uzyskania takiego ciekawego efektu.

Tło rozumiem że czarny bristol bądź coś w tym stylu.