Jump to content
Sign in to follow this  
Boozy

Pz.kpfw IV ausf. F - Dragon 1:35

Recommended Posts

Witam.

Relacja z warsztatu: http://www.modelarstwo.org.pl/forum/viewtopic.php?t=37461

Przedstawiam Panzer IV ausf. F.

Model bardzo dobry. Wszystko pasuje jak należy. Sklejało się go miło i przyjemnie.

Nie mam jeszcze dość dużo doświadczenia w modelarstwie ale widze u siebie postępy. Z modelu na model mój warsztat wydaje się być bogatszy (a może faktycznie się mi wydaje ). Pierwsze jako takie błotko przy użyciu pigmentów miga. Pierwszy raz stosowałem także farby olejne do robienia zacieków, washów itp.

Dobra dość gadania. Sami to oceńcie.

7-1.jpg

10-1.jpg

12-1.jpg

8-1.jpg

5-1.jpg

4-1.jpg

9-1.jpg

3-1.jpg

6-1.jpg

i tu jak zwykle "rodzinnie":

P1010016.jpg

Zapraszam do komentowania.

PS. Model był oczywiście malowany pędzlem. Czas na aerograf.

Hej! Bardzo się cieszę, że udało Ci się skończyć kolejną czwóreczkę. I że przydało się to zdjęcie z Dywizji Duchów

Sam model bardzo fajny, choć uważam, że troszkę nierówny. Już wyjaśniam.

Tył modelu- dla mnie rewelacja! Świetny tłumik. Zróżnicowany i z gustem. W sumie obejmy mogły być w bazowym, ale nie jest źle. Fajowe brudzenie, przetarcia na gąsienicach i fajne wiaderko. Poza niepomalowanymi światłami- tył super!

Natomiast przód odstaje poziomem. Jakoś nie pasuje mi przednia płyta. Może przydaloby się lepsze zapuszczenie linii przy włazach inspekcyjnych... Szkoda, bo gdyby był na podobnym poziome co tył, byłoby super... Ale to tylko moje zdanie.

Nieźle za to poradziłeś sobie z błotem

Gratuluję kolejnego członka czwórkowej rodziny! I tempa w jakim wykonujesz kolejne modele.

Gorące pozdrowienia! Radek

Gdyby nie literki pod obrazkami nie zorientowałbym się, że nadal malujesz pędzlem! Świetne brudzenie, podoba mi się efekt suchego błotka. No i jak Radek zauważył - piękny tłumik

Aż sobie zdejmę czwóreczkę z szafy:)

Dobry model. Co do błota zgodzę się z poprzednikami. Jeśli ten model pomalowałeś pędzlemi to pełen szacunek za to by wyszło bardzo dobrze.

Pozdrawiam

Uff, na szczęście tego pajacyka nie posadziłeś na czołgu.

Czwóreczka ładna.

Pzdr

Powinienieś przy kazdym modelu zrobić wywieszkę "Malowane pędzlem"

Jest rzeczywiście na co popatrzeć .

Piękne wykonanie, duży plus za właściwe i nie przesadzone zwisy gąsek. Naprawdę jeden z lepiej wykonanych modeli czwóreczek.

Pozdrawiam i gratuluję.

Dzięki Panowie.

Być może Radku, faktycznie ta przednia płyta nie jest najlepsza. Tak ją widziałem i zostawiłem.

Naprawdę ładna czwórka. Tłumik wyszedł extra. Faktycznie należy Ci się duuuże za to malowanie pędzlem.

Być może Radku, faktycznie ta przednia płyta nie jest najlepsza. Tak ją widziałem i zostawiłem.

Co nie zmienia faktu, że model i tak bardzo mi się podoba

P.s. Co następne? Już się nie mogę doczekać którą IV-rkę będziesz budował. Bardzo lubię Twoje relacje

pozdrawiam!

Dla mnie świetny. Wyciągnąłeś z niego wszystko co możliwe ( in plus). Duży pozytyw za tłumik!

Edited by Guest

Naprawdę ładna czwórka. Tłumik wyszedł extra. Faktycznie należy Ci się duuuże za to malowanie pędzlem.

Dzięki

Co następne? Już się nie mogę doczekać którą IV-rkę będziesz budował. Bardzo lubię Twoje relacje

Raczej ausf. C z Dragona.

Dla mnie świetny. Wyciągnąłem z niego wszystko co możliwe ( in plus). Duży pozytyw za tłumik!

Dzięki

Świetnie wykonana czwóreczka. Jak na pierwsze użycie pigmentów wyszło bardzo fajnie. Jedynie zielone kanistry wala trochę po oczach. Znaczy według mnie odcień jest źle dobrany ale tez może to być urozmaicenie szarego modelu.