Skocz do zawartości

Pomoc w doborze farb (figurki...)


mart72

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 months later...

Witam

Pomóżcie poszukuje oficera niemieckiego który siedzi co w aucie jako pasażer z tyłu szukam i szukam i nie umie w żadnym zestawie znaleźć może znacie jakiś albo jakiś żywiczną ??

Potrzebuje go do mojego kubla mam pewny zamysł dioramy i to jest moje brakujące ogniwo ))

z góry dzięki za pomoc

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Jeżeli robisz już tank na wyższym poziomie, radziłbym Ci zainwestować w czołgistów np. z Dragona lub z Miniarta są o niebo lepsi( dokładniejsi), Tamiya robi wspaniałe pojazdy ,ale figury to mają do dupy( jak dla mnie bliżej im do zabawek niż do figur ).Czołgami dowodzili przede wszystkim podoficerowie w stopniu sierżant lub sierżant sztabowy, dystynkcje, i oznaka dywizji zawsze były naszyte na rękawach kurtek( jak nie masz pisz PW do mnie coś poszukamy). Plecaki i inne toboły z brezentu najlepiej jest pomalować Pactrą A30 (sam maluję i wychodzi fajnie),jeżeli metalowe to polecam Valleo 70.893 w kolorze US. dark green.Pozdrawiam M1A1(HA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam wszystkich. Wpadł mi w ręce zestaw starożytnych Galów Italieri, figurki ogólnie bardzo mi się spodobały, zamierzam kupić kolejny zestaw z okresu, tym razem Rzymian. Stwierdziłem jednak że mam bardzo ubogą paletę barw, same oleje humbrola, kupowane do czołgów. Do figurek mam zamiar kupić farby akrylowe, i znalazłem taki zestaw vallejo http://www.mojehobby.pl/products/Imperial-Roman-16-x-17-ml..html. I tu moje pytanie, opłaca się taki zakup? Jest tam kilka kolorów, które przydadzą się nie tylko do "Starożytnych", co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Witam, dołączam się do prośby w doborze farb

Chciałbym pomalować amerykański oddział z IIWŚ ale nie wiem jakich farb wybrać. Dla mnie zbyt dużo odcieni wygląda tak samo.

Chciałbym wymalować cały zestaw tak jak to jest przedstawione na filmie poniżej, albo odcieniami zbliżonymi. Jakiej firmy farbki użyć oraz jakie odcienie? Czołg sherman jest z żywicy, natomiast figurki metalowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 6 years later...

Witam. Temat może nietypowy jak na to forum ale do brzegu 🙂 Maluję militarne akcesoria do figurek Lego. Chcę wykonać kilka figurek z czasów wojny w Wietnamie. Jakich kolorów farbek od Vallejo użyć do pomalowania ładownic, oporządzenia?

To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich użytkowników i pozdrawiam  🙂

20230830_181457.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.