Jump to content
Kermit

Licznik...

Recommended Posts

był sam Hans Olo ww2, wczoraj coś coś tam Wyszynski, dziś to i jeszcze jako znawca łaciny na wieczór dołożył = 4
Byl jeszcze jednen. Ten sie zasluzyl wybitnie, bo o nim wzmianka jest az czerwona i pogrubiona czcionka...

Przemos19??? A ten co narozrabiał?

Może admin niech napiszę na formularzu rejestracyjnym:

"przed ponowną rejestracją skontaktuj się z lekarzem (lub farmaceutą)"

to patologia........... aż strach pomyśleć co się stanie jak tacy dorosną........

Edited by Guest

Może niech się przeniesie na żal.pl... tam go wysłuchają. Nikt nie ma ochoty patrzeć jak robi tutaj z siebie idiotę.

Pozwole sobie na odchodnym zauwazyc, ze z wymiany PW wyszlo ze nie tylko ja mam wyjatkowo krytyczne zdanie co do kolegi

ci inni to pewnie Hans Olo ww2 i Grigori Andriej Wyszynski ....

Ale to on, pewnie założył sobie te konta i wysyłał PW sam do siebie

Co do tego co chce osiągnąć... Nie może znaleźć sie w środowisku (wspomniane koleżanki) więc chce sie dowartościować robiąc ten dzień śmieszniejszym, przy okazji obrażając parę osób oczywiście. Proponuje żeby założył własne forum, na pewno będę zaglądał, na 30 użytkowników 30 to bedzie Hans

W zasadzie ten temat kwalifikuje się już do zamknięcia. Kwestie licznika zostały wyjaśnione, moderatorzy przedstawili swoje zdanie w tej sprawie, wszystko powinno być jasne.

Przy okazji wynikła jednak dosyć nieprzyjemna sytuacja związana z kolegą, który namiętnie powraca z uporem godnym lepszej sprawy mimo, że nie jest tu mile widziany. Nie będziemy przez jakiś czas zamykać wątku, żeby każdy z Was miał możliwość zabrać głos w tej sprawie. Jak kolega Grzegorz pisał, to Wy tworzycie zawartość forum, Wy tworzycie atmosferę nań panującą i wreszcie Wy powinniście w jakimś zakresie pilnować porządku, wskazując innym, jakich zachowań nie tolerujecie i co Wam sie w zachowaniu innych użytkowników nie podoba.

W tym momencie nie pozostaje mi nic innego, jak przekazać informacje o zachowaniu kolegi Przemka S. opatrzone stosownymi informacjami z serwera na abuse@neostrada.pl i do administratora sieci na Wydziale Prawa Uniwersytetu Śląskiego. Być może będzie możliwość zapobieżenia tego rodzaju praktykom, przynajmniej w tym konkretnym przypadku, na poziomie infrastrukturalnym...

Przebrnąłem jakoś przez te ostatnie strony.. Widać komuś się w ferie nudzi A teraz nie ma co Panowie, wracamy do klejenia szkoda czasu na takie pierdoły

Alleluja i do przodu

EDIT:

Ale to kolega Hans jakiś tam, chyba by chciał anarchie tutaj, samowolka i można pisać co się chce. Pewnie nie wie czym by to skutkowało...

Już wolę tą oligarchie "Mi się podoba"

Albo kto załozył 1 relacje z budowy albo galeri to 1 post :) To by było wiadomo co i jak i ile ma modeli lub relacji
Jeśli chodzi o tą ilość galerii, to nawet dobry pomysł jest. Przynajmniej można by zmotywować co niektórych do robienia galerii, a i technicznie dość łatwo można to rozwiązać. Z drugiej strony może spaść poziom galerii, bo niektórzy wstawialiby wszystkie swoje modele, a nie tylko te najlepsze (bo w końcu im więcej galerii, tym większa liczba w liczniku...)...

Pozdrawiam

Z drugiej strony może spaść poziom galerii, bo niektórzy wstawialiby wszystkie swoje modele, a nie tylko te najlepsze (bo w końcu im więcej galerii, tym większa liczba w liczniku...)...

Pozdrawiam

To już się stało. Jeżeli chodzi o poziom ostatnio jest inwazja ''cuś skleiłem, telefonem pstryknąłem duma mnie rozpiera- a że nic nie widać -o co wam chodzi?'' , nawet niektórzy otwierają galerię bez wstawiania zdjęć -to jest dopiero czad.

Pozdro

A jak bym chciał poniekąd powrucić do "licznika" tak jest skonstrułowany człowiek by rywalizował, by go wynagradzano, może stworzyć coś na wzór punktów przydzielanych za np poradę czy pomoc. U nas na forum wydziałowym są piwa, każdy user może przyznać piwo drugiemu za pomoc, ale także dać minusa za coś złego. Można było by w ten sposób karać kogoś za jakieś wybryki, i mogło by to być kolejne narzędzie w ręku admina by np nagradzać kogoś dodatkowymi punktami za np jakiś dobry artykuł, relację lub też karać zerowaniem licznika czy też dużą ilością minusow za niestosowanie się do regulaminu itp.

PS> To tylko propozycja. Jako zlikwidowanie licznika jestem obojętny.

A skoro już trwa dyskusja to rzucę propozycje zamknięcia całego bloku "Tematyka Różna" dla ludzi spoza forum. Dlaczego ?

Bo:

- Hans Olo ww2 i jemu podobni przenieśli awanturę tutaj zaraz po tym jak Plac Zabaw został zamknięty

- W tych działach są rzeczy potrzebne do czegokolwiek tylko ludziom zarejestrowanym

Co do licznika galerii to był już Panzer IV spalony zapalniczką którego nawet nie pomalowano....

Ale tematyka różna? Dlaczego?

Ja myśle, że powinno być tak jak jest, licznik schowany, ale nie skasowany.

Nie kombinujcie też z tym 1 galeria/warsztat = 1 post.

Ja bym wprowadził te piwa tylko może w innej formie Może zróbmy jak na MP.net grupy, przyjaciele

Ja bym wprowadził te piwa tylko może w innej formie Może zróbmy jak na MP.net grupy, przyjaciele

takie pomógł/nie pomógł było by ok, no ale wiecie, właściwie to dwa ALE:

1. są tu nie pełnoletni co piwa nie mogą :P

2. a to licznik postów by został czy nie?

Tak ale z tymi piwami to taki przykład OBRAZOWY by zrozumieć nie bierzcie tak tego do siebie. Obojętnie czy nawiemy to piwa, samoloty, kapsle, cukierki, modele czy poprostu punkty. Grunt by tomiało taką formę

+5/-7 - oznacza że użytkownik takowy jest do tyłu "z zangażowaniem" się w życie forum

Te punkty nie jest to jakiś wynalazek spotkałem się z tym już na kilku forach.

I jest to na kilku forach powód do dyskryminacji lub cwaniactwa...

Rozważacie różne warianty nie przyjmując pod uwagę, że są tez i tacy ludzie którzy zrobią z tego użytek odwrotny do oczekiwanego... I co w tedy...?

I jest to na kilku forach powód do dyskryminacji lub cwaniactwa...
Cwaniactwa i dyskryminacji w jaki sposób?

O, na przyklad jeden kolezka nastuka drugiemu plusikow... Albo kogos nie lubia, to se po nim pojada z minusami... Sa tu takie grupy wzajemnej adoracji...

Panowie, ale po co sobie życie utrudniać. Jest dobrze bez licznika i nie potrzeba wg mnie, żadnych innych tego typu systemów punktowych, które bądź co bądź staną się swoistym "licznikiem zastępczym"... Każdy użytkownik (nawet nowo przybyły na forum) działający w swoim ulubionym tematycznie dziale, już po krótkim czasie kojarzy mniej więcej modelarzy i ma wyobrażenie o ich umiejętnościach, czy posiadanej wiedzy...

Widzę że niektórzy nie mogą funkcjonować bez licznika - nieważne co zlicza byle się kręcił do przodu...

Nie ma licznika i trzeba z tym żyć - albo przenieść się tam gdzie są liczniki.

Pozdro

Rozumiem wymianiane zagrożenia związane z takim licznikiem, chociaz i na to są rady także to nie jest wytłumaczenie. Są odpowiednie skrypty które np eliminują że jeden użytkownik może daną ilość punktów przyznać np w ciągu dnia, tygodnia lub miesiąca. Tak w ramach ścisłości.

Obserwując dyskusję jestem za pozostawieniem wszystkiego tak jak jest teraz, "skuli mie" może być nawet ta szpara po liczniku.