Jump to content

Ciekawe ciężarówki, nietypowe

Recommended Posts

• Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skoro jesteśmy w Azji ...

1426432.jpg

1426440.jpg

Czyli z cyklu:Do czego to podobne ?

Ach ci Chińczycy ,wszystko potrafią podrobić

A tu jeszcze jeden taki rodzynek MADE IN CHINA :

1426442.jpg

Pozdrawiam.

Te Chińskie auta to norma. Chiński rynek legalnie kopiuje europejskie modele i wydaje je pod swoją nazwą. Te samochody są nawet na seryjnych modelach swoich pierwowzorów. Nawet ostatnio oglądałem zdjęcia z salonu gdzie auta nazwane jakimiś chińskimi znaczkami były identyczne z takimi samochodami jak mercedes S klasy, BMW czy seat.

To ja również pokarzę coś ciekawego - i tu pytanie do was: czy to możliwe czy to fotomontaż (chodzi o felgi)?

volvo.jpg

Źródło: internet

haha te felusie to fotomontaż bo jak miałem bodajże 11 lat to pojechałem na ten zlot i mam przy nim zdjęcie

Co do dafa XT napisałęm do oficjalnego dystrubotora i...

Przyznaję się do mojego błędu. Oto mail jaki otrzymałem:

Witam,

Obecnie DAF Trucks NV ma w ofercie serie pojazdów LF, CF i XF. Model XT nigdy nie był produkowany.

Wg informacji o pojazdach zarejestrowanych w Holandii (RDW) https://www.rdw.nl/Ovi/Paginas/Default.aspx widoczny na zdjęciu numer rejestracyjny BR-XR-92 został zidentyfikowany jako... Scania R 500 LA6X2/4MNA

Pozdrawiam,

Met vriendelijke groeten,

Kind Regards,

Mit freundlichen Grüssen,

Mes sincères salutations,

Rafał Owczarek

DAF Trucks Polska sp. z o.o.

Al. Katowicka 40

05-830 Wolica

tel +48 22 458 9545

fax +31 40 215 5494

Tylko nie kumam trochę tego o tych numerach rejstracyjnych? Kolejna zagadka??

Truckman wydaje mi się że wpisujesz numer rejestracyjny i dzięki temu Masz informacje jaki pojazd jest zarejestrowany na tą blachę więc twierdze że na 85% jest to fotomontaż. Moge się mylić oczywiście Pzdr

Ale się nie rozumimy, chodzi o to że według spisu tejże organizacji numer rejstracyjny dego dafa XT należy do scani....

3f46bbd3c1f96df2.jpg

No i co wy na to??

Blachy Dafa XT to tak naprawdę blachy Scani R500??

Tło to akurat najmniejszy problem najbardziej sztucznie wygląda maska, przedni zderzak, progi i oczywiście tylne koło

P.S Ale chyba to zdjęcie bardzo nie pasuje bo to mają być ciężarówki nietypowe, a nie osobówki

Ja widziałem w necie więcej zdjęć tego "zestawu" z różnych ujęć i na 100% nie jest to fotomontaż, widziałem nawet filmik jak to jechało... A jeśli chodzi o brak ramy, te samochody mają ramy tylko są bez zabudowy skrzyni jak reszta.