Skocz do zawartości

[projekt grupowy] Airbus


Gość KonDi

Rekomendowane odpowiedzi

mała dygresja - ja miałem to szczęście i udało mi się kupic 2x B777-200 DOYUSH'y i jutro odbiorę kaleczki do jednego z nich. Będzie w nowych barwach oczywiście .... KLM i z największymi silniczkami czyli GE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 682
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To i ja zgłoszę swojego trzeciego już Arbuza A320 ;) , mam zamiar go zorbie FULL FLAP , FULL SPOJLER ,FULL REVERS ;) -> czyli ambitny plan , dokumentacja zdjęciowa /rysunkowa już jest , czekam tylko na kalki Brasil Decal -> specjalnie dla mnie je robią;) , ale model spokojnie bez nich mogę zacząć robić bo czeka mnie sporo ciecia , szpachlowania , szlifowania ;)

b93837c211a1abbamed.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się przyłączam, tylko na razie jeszcze nie wybrałem modelu. Na pewno będzie w 1:144. Wybór mam następujący:

A380 w malowaniu prezentacyjnym (fabrycznym);

A319 British Airways

A319 Germanwings

A319 BMI

A319 Austrian Airlines

 

Póki co najbardziej się skłaniam ku BA lub Germanwings, ale że prace zacznę dopiero po ukończeniu lokomotywy Hudson, to decyzja może się jeszcze kilka razy zmienić...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdzie Falconie kupiłeś te DOYUSH'y i za ile?

Model jest lepszy niż Minicraft?

 

Cieszę się że nasz projekt się rozwija... choć jak widzę genralnie poruszamy się po rodzinie 319/320/321 - tak na marginiesie szkoda że nie ma 318 :(

Żeby rozruszać temat chyba wejdę z drugim modelem (może mi się uda równocześnie kleić)

 

Taki Airbus w ciąży (szukam ojca )

 

549e02cf3bc43695med.jpg

 

81d9cc67427821a2med.jpg

 

f5724282045625a3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja zgłoszę swojego trzeciego już Arbuza A320 ;) , mam zamiar go zorbie FULL FLAP , FULL SPOJLER ,FULL REVERS ;) -> czyli ambitny plan , dokumentacja zdjęciowa /rysunkowa już jest , czekam tylko na kalki Brasil Decal -> specjalnie dla mnie je robią;) , ale model spokojnie bez nich mogę zacząć robić bo czeka mnie sporo ciecia , szpachlowania , szlifowania ;)

pozdrawiam

 

Radku - jest jakaś może strona www brasila - gdzie można obejrzeć ich kalki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdzie Falconie kupiłeś te DOYUSH'y i za ile?

Model jest lepszy niż Minicraft?

jeden sprowadziłem z Australii - wariactwo! A drugi po roku oczekiwania aż się ponownie ukaże z Hobby Link Japan za łączną kwotę (z przesyłką) ok 120zł i jest on wg recenzji podobno lepszy

 

Wracając do tematu: Na tą Belugą to poluje już od 3 lat (ale za rozsądną cenę). Kiedy była dostępna w sklepach to ja akurat musiał kupować jakieś myśliwce - gdzie ja miałem głowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pencil37 ja też poluję na BELUGĘ i nigdy nie mogę znaleźć w przystępnej cenie takiej jak ty czyli 50 zł. Czy można kupić teraz ten motel w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tak wcześniej wspominał Kuba o sklepie Gama i modelach minicraft’u . To jeżeli chodzi o gamahoby to ja tam kupuje i są tylko pasażery ze śmigłami z minicrafta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie w projekcie są tylko "małe maszyny" Bo same A319/A320/A321 a niema A340 ...
Być może będzie 380, jeśli na niego padnie mój wybór. ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie tylko popatrzę, posiedzę i zjem pop-corn (może nie zgrubnę od niego zbyt bardzo). Projekt szykuje się bardzo ciekawy (choć osobiście bardziej lubuję w Boeingach). Takie małe pytanie do Was, kolegów: który z Airbusów jest większy: Beluga czy A380?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby dwa są zbliżonej wielkości ale to A380 jest większy A projekt Boeing'a będzie po Airbus'ie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie tylko popatrzę, posiedzę i zjem pop-corn (może nie zgrubnę od niego zbyt bardzo). Projekt szykuje się bardzo ciekawy (choć osobiście bardziej lubuję w Boeingach). Takie małe pytanie do Was, kolegów: który z Airbusów jest większy: Beluga czy A380?

Hmmm... Ja bym przyznał, że większa jest 380-ka pod względem szerokości, długości, wysokości, jak i pod każdym innym względem no może tylko się nie otworzy w pół by wcisnąć jakąś części samolotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w temacie następnego projektu... Projekt "Boeing" jak najbardziej... Choć marzy mi się troszeczę szerszy projekt np. samoloty używane przez polskich przewozników... Tu co prawda też w większości będą Boeingi od 737-300/400/500, B757-200, ale jeszcze może być klasyk : TU-154M (wersja pasażerska lub rządowa) i oczekiwany ze zvezdy (maj'09) B767-300. Jakby co już kalki zamówiłem a ty zamówione najnowsze :

min Ił -18, TU-154 (łacznie z rządowym). Jak ktoś jest zainteresowany kaleczką mam namiar do osoby która sprowadze te kalki.

 

66753eeb105304ed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beluga powstała na podstawie A300 - czyli pierwszego Airbusa...

A tak to wygląda poglądowo

 

 

9b75078d050d1df1.gif

 

jeszcze tylko brakuje do kompletu A350

 

0358695dcfd52a0cmed.jpg

 

No oprócz A350 brakuje A380 oraz A318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.