Jump to content

* MACK RW 713 + CHŁODNIA.

Recommended Posts

Wojtek a te wrota przy naczepie to masz otwierane czy na stałe tak przyklejone? Ogólnie model całkiem spoko. W przyszłym tygodniu obgadamy to przy

Pozdro

• Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety drzwi zrobiłem na stałe.

Witam

Tak i kompletnie psuje to cały efekt

Pozdrawiam

To tylko miało pokazać, że jest ładunek, a ty się znów czepiasz ScaniaV8 co z tego, że paczka chusteczek przeszkadza Ci to.

Ojj Wojtku po co te nerwy ? Racja pokazać, że jest ładunek, ale powiedz sam czy nie lepiej by wyglądała np. jakaś paleta z paczkami czy coś takiego ? Powiedzenie, że ma tylko coś pokazać trochę bez sensu, przecież naczepa może być jednocześnie pusta i tyle.

Pozdrawiam,eKrystian

Witam

Tak i kompletnie psuje to cały efekt

Pozdrawiam

To tylko miało pokazać, że jest ładunek, a ty się znów czepiasz ScaniaV8 co z tego, że paczka chusteczek przeszkadza Ci to.

Co się tak irytujesz?? To już lepiej nic nie dawać niż paczkę chusteczek.

Ty bardzo fajne rzeczy robisz z drewna to co za problem zrobić z 3 paletki a na tym mini paczuszki.

To znaczy ja powiem tak, dałem chusteczki ponieważ zrobiłem otwierane drzwi w naczepie a nie chciałem żeby, wyglądało to na przestrzał, że naczepa jest pusta to po pierwsze. Po drugie widziałem u jednego kolegi w naczepie, paczki chusteczek to była plandeka, a naczepa była po brzegi wypełniona chusteczkami z firmy Velvet. Nie będę zdradzać kto taką naczepę robił, bo na pewno nie jest to kolega z tego forum, ktoś kto widział ten model może wie o kim mówię. A po trzecie to już w większości moich modeli, mam otwierane drzwi w naczepach i zawsze widać, jakiś ładunek ( np. paletę z małym ładunkiem.

P.s Umie przyjąć krytykę i żart, ale nie lubię głupiego fanzolenia pod moim nosem tak powiem co nie którym.

Boże jaki tyś jest .......?

uwazam zbetną tą dyskusje, może niech któryś moderator zrobi tu porzadek.

Tak najlepiej powiedzieć, zamknąć znowu ten dział, jak poprzedni nie zgadzam się po prostu prosze o Moderatora, żeby przedyskutował ze ScaniąV8 żeby mnie nie zaczepiał więcej i tyle

Witam

Jak zaczepiał,my Ci tylko mówimy błedy a Ty się rzucasz z nożami.

Pozdrawiam

PS.Odchodze z tego forum,prosze o usunięcie mojego konta przez administratora Podziękujcie Wojtkowi.

ScaniaV8 aleś rzucił teraz fochem, jakby tak każdy miał się obrażać na bzdety to by tu świeciło pustkami. Nie ma co się żreć tylko więcej dystansu a zobaczysz to w innym świetle.

ScaniaV8 to co napisał Ci na PW Wojtek Tul powinieneś zostawić dla siebie, a nie wywlekać na forum publiczne. Oboje zachowujecie się jak małe dzieciaki. A Ty Wojtek skoro wystawiłeś model w Galerii, to musisz również liczyć się z krytycznymi opinioami, a nie oczekiwać, ze wszyscy będą tylko piać z zachwytu.

A Ty Wojtek skoro wystawiłeś model w Galerii, to musisz również liczyć się z krytycznymi opinioami, a nie oczekiwać, ze wszyscy będą tylko piać z zachwytu.

Mądre słowa, a po drugie Wojtek weź z tematu wiadomości wywal "zapraszam do oglądania", bo jak ktoś chce to zobaczy a jak nie to nie i według mnie ta część tematu jest bezsensowna.

Witam!

Model bardzo ładny. Lakier położyłeś bez zarzutu. Podoba mi się okablowanie pod naczepą i kolorystyka modelu. Plus także za podstawkę i gablotkę. Jedynie razi mnie fioletowa część w silniku oraz jak koledzy już pisali nie przypadły mi do gustu felgi w naczepie no i załadunek. Ogólnie mówiąc

Nie będę zdradzać kto taką naczepę robił, bo na pewno nie jest to kolega z tego forum
Jakby to była tajemnica

To nie jest tajemnica, ale producenta się nie ujawnia przecież.