Jump to content

bolid F1-Ferrari 126 C2 - revell 1:12

Recommended Posts

Dzieki Mors

Model praktycznie jest już gotowy, pozostało go nawoskować i przykręcić kastę do podwozia. A oto jak Ferrarka obecnie wyglada:

f030cab5252bb72a.jpg

3d2c437f46180695.jpg

b36bfc6cd906cc81.jpg

561d67d46ca18057.jpg

d5f0a60af2fa87e3.jpg

daa59fafaece4810.jpg

5c8db8003aa49952.jpg

6fb3d1c993d799f4.jpg

344a34e8cb8bd5dc.jpg

• Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki koledzy za Wasze opinie

Nie rozumiem tylko jednego - kaste przykręca się do podwozia?

Kastę przykręca się do podwozia po bokach czterema małymi śrubkami wielkości łebka od szpilki, a to dla tego aby można było łatwo demontować ją i zaglądnąć do środka (nos też jest przykręcony).

Hmmmmmmmm - trochę dziwnie wygląda - opony ciut zdarte - znaczy było jeżdżone - a pozostałe części czyściutkie - nawet w przewodach paliwowych pustka...

Hmmmmmmmm - trochę dziwnie wygląda - opony ciut zdarte - znaczy było jeżdżone - a pozostałe części czyściutkie - nawet w przewodach paliwowych pustka...

Jak widać na poniższej fotce bolid jest eksponowany na wystawie glanc-pikuś i wcale nie przeszkadza mu to, że ma zdarte opony

Robiłem próby barwienia przewodów farbką od wewnątrz tak aby imitowały, że jest w nich paliwo, niestety podczas montażu klej rozpuszczał farbkę i wszystko mazało się.

d52aac8ae072f2bb.jpg

Andrzeju bolid prezentuje się świetnie kolorek na kaście świetnie położony.

P.s Mam takie pytanie z czego zrobione są te trójkąciki na szybie do zamykania gablotki z gumy czy ze szkła i gdzie takie coś mogę dostać ? pozdrawiam Andrzeju.

z czego zrobione są te trójkąciki na szybie do zamykania gablotki z gumy czy ze szkła i gdzie takie coś mogę dostać ?

Trójkąciki są szklane, wykonał je szklarz razem z całą gablotką.

z czego zrobione są te trójkąciki na szybie do zamykania gablotki z gumy czy ze szkła i gdzie takie coś mogę dostać ?

Trójkąciki są szklane, wykonał je szklarz razem z całą gablotką.

Aha dzięki Andrzej.