Jump to content

Iveco Turbo Star II 6x2

Recommended Posts

Witam . Piękny modelik Fakt, troszkę grubawe ziarno, ale kolor świetnie pasuje do tego auta . A Tobie punio, poraz kolejny zwracam uwagę na pisownię, zresztą chyba nie tylko ja .

Pozdrawiam

Następny pojazd będzie miał szerokie opony ale niskie także obiecuję poprawę co do lakieru to niestety nie jestem w stanie zmniejszyć ziarna w lakierze samochodowym którego użyłem; na żywo nie wygląda tak strasznie.

Elegancko zrobiony TurboStar I bardzo fajne fotki Z mojej strony prawie idealny model.Ale ... Z tyłu przydały by się jakieś oznaczenia(te takie prostokątne ) . 80 nie wiem czy specjalnie tak jest czy niechcący tak wyszła,ale jest krzywo .Gdzie są tablice rejestracyjne ?

Czekam z niecierpliwością na przyczepę.

Pozdrawiam.

Noooo proszę. Piękny Już myślałem że zaprzestałeś działalności modelarskiej, a tu taka niespodzianka.

U mnie niestety prace na razie wstrzymane z okazji dostosowywania do siebie nowego nabytku 1:1. Ale Payhaluler jest na warsztacie

Nie malowałem jeszcze modelu kolorem metalik w związku z tym mam pytanie do kolegów.Istnieje jakaś metoda regulacji wielkości ziarna w tego rodzaju farbach?chodzi mi o to czy np. w takich przypadkach miesza się jakieś specyfiki?A co do ciężarówki to podtrzymuję zdanie kolegów,świetna robota!

Lakiery samochodowe zazwyczaj mają duże ziarno, można powiedzieć że w skali 1:1. Oczywiście możesz kupić lakiery modelarskie lub poprostu same drobniutkie ziarna do farb modelarskich, są dużo drobniejsze i zwyczajnie mieszasz je z farbą i psikasz np aerkiem

Bardzo ładnie prezentuje się model

Nic się nie chwaliłeś nim gdy byłeś u mnie

Oj chwaliłem chwaliłem tyle że w tym pośpiechu to nie za dużo można było się dogadać :| następnym razem obiecuję że posiedzę dłużej na 2 kawy .

E to teraz to mam szerokie pole do popisu.Szukałem jakiś czas temu żółtego metalika i nie znalazłem a od Was się dowiedziałem,że mogę sobie go zrobić sam.Dziękuję chłopaki

Żółty metalik najłatwiej zdobyć od gości co dobierają lakiery.