Skocz do zawartości

Zapowiedz i nowości - Dragon


Łukasz S.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakub Ślęczka wiem rozumiem i nie dziwi mnie takie myślenie jednak ja taki już jestem i oprócz tego uważam że efekt końcowy modelu to w 80% malowanie i slady eksploatacji dopiero później dostrzega się blachy i tak dalej. Osobiście przy blachach dostaje furii wiec odpuszczam sobie je na wstępie co do furili to owszem jest to wygoda ale jak dla mnie zbyt kosztowna nawet za 20 bym nie kupił bo jeśli ktoś się postara to nawet najgorsze gumisie zrobi tak że mucha nie siada.

 

A co do rabatu to jakiś tam dostaje ale i tak głównie kupuje modele na allegro i świstaku.

 

Seb nie znasz mnie ja nawet jak bym zarabiał 3000 zł na miecha nie kupiłbym furili

 

Gulus wybacz postaram się już nie wypowiadać w ten sposób a co do Gentelmanów to oni zazwyczaj są bogaci i kasa nie jest dla nich problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co tu dużo mówić lepiej kupić dragona za 100zł z blachami i porządnymi magic trackami niż tamiye, do której trzeba dokupywać friule, blachy lufy i dodatki... takie jest moje zdanie.

 

Dużo ludzi po prostu nie śpi na pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić lepiej kupić dragona za 100zł z blachami i porządnymi magic trackami niż tamiye, do której trzeba dokupywać friule, blachy lufy i dodatki... takie jest moje zdanie.

Ale Dragon ma pełno baboli... a blachy są tak ubogie, że głowa boli. Poza tym za 100zł już DML-a nie kupisz. Ich oferta ogranicza się do kilku typów czołgów i stop, zero ciekawskich i mało spotykanych projektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Mam ze zvezdy heh

Też go miałem, ale Panzerjaegera nie przypominało. Cieszę się, że Dragon wreszcie go wypuści i to jako zestaw Smart. Podwozie mieli super przy PzKpfw I, więc baza była, nadbudówka z tego, co widzę składa się z siedmiu płyt - czyli jest to modyfikacja w zakładach Skoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ciekawy ten teciak. Do tej pory robiła go zdaje się tylko stara Tamka (gniotowaty nieco) i chyba Zvezda (pewności nie mam). Zwróćcie uwagę na cenę - ok. 88 pln w USA, a u nas... pewnie 125 będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.